IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Чувства
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Чувства

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:25
Јас не ги кријам емоциите, кога сум тажна брате тажна сум и крај не ке изигравам глупи август и маска пред другите... Кога сум љута, љута сум најчесто тогаш сите дознаваат, знам да викнам, опцујам а богами и некој регистар зафрлам LOLLOLLOLLOL
ако ептен сум извадена од кожа, а тоа можат само луге со ниска свест да ми го предизвикаат и лажговци се разбира...
а можам и да бидам лута и на сето тоа сеир да факам.. зависи..
А кога сакам?? туууу Сите знаат дури до Јапонија се слуша LOLLOLLOLLOL

Да се дообјаснам има луѓе не разбираат..
Грличка ова беше до тебе мила EmbarrassedEmbarrassed


Изменето од natalija - 19.Септември.2006 во 15:32
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:28
Ne ...kandid..gi nemam site odgovori..ako gi imav togas ke bev bog ....se sto sakam e da go kazam mojot stav...stav na obicen smrtnik ....i ne se lutam...zosto da se lutam ...ti si imas svoj stav za nestata...jas moj ...bas e fino toa ...covek taka uci ,se usovrsuva... draga moja kandid Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:29
Originally posted by malecka malecka напиша:

Една од моите најголеми грешки е токму тоа што сум премногу горда и исплашена дека ќе бидам повредена, па токму затоа ретко кога, речиси никогаш не покажувам чувства... Знаете ли дека ТЕ САКАМ имам кажано само неколку пати до сеа?! А токму личноста што ЈА САКАМ веќе три години (иако ништо не правам со него - нит идеме, нит се муваме) ПОЈМА НЕМА ЗА ТОА!!! Па немам храброст да му кажам..
CryCryCryCryCry

Ќе те реплицирам малечко за да се допрочита..
3 Години се во прашање...
Не мора да му кажуваш те сакам, најтежок збор..Покажи му некако на начин кој што ти мислиш дека он прикладно би го прифатил..Доколку ја прифати играта продолжи понатаму, зборовите сами по себе ке си дојдат.

Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:29
Natalija...toa sakav i jas da go kazam..milo mi e sto sme istomislenici Star
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:32
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Girll...mnogu utopisticko razmisluvanje..granici so sovrsenstvo...pocituvam tvoj stavStar ...sepak moj stav e da gi pokazuvas site emocii..i ubavi i losi...zosto tie losi emocii moze da te ugusat Smile


Fala za sovet, ama se cuvstvuvam nezgodno ako gi pokazuvam i tie losi cuvstva, a ne za drugo, ne sakam da im go rasipuvam raspolozenieto na drugite poradi moite takvi cuvstva
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:35
затоа и се пријателите ако ти се вистински пријатели да ти се најдат и во добро и во зло..
Не е само да им ги прикажеме добрите чувстав.. Понекогаш многу совети се добре дојдени така не ги прикривај никогаш.. Тие што те сакаат ке ти се најдат и во најлошото..

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:35
Originally posted by natalija natalija напиша:

Јас не ги кријам емоциите, кога сум тажна брате тажна сум и крај не ке изигравам глупи август и маска пред другите... Кога сум љута, љута сум најчесто тогаш сите дознаваат, знам да викнам, опцујам а богами и некој регистар зафрлам LOLLOLLOLLOL
ако ептен сум извадена од кожа, а тоа можат само луге со ниска свест да ми го предизвикаат и лажговци се разбира...
а можам и да бидам лута и на сето тоа сеир да факам.. зависи..
А кога сакам?? туууу Сите знаат дури до Јапонија се слуша LOLLOLLOLLOL

Да се дообјаснам има луѓе не разбираат..
Грличка ова беше до тебе мила EmbarrassedEmbarrassed



Nate mila, mene samo ko mu pukne filmot , togas mozam da gi pokazam losite cuvstva, vo drugi slucaevi, se trudam da gi sokrijam.
Uste nesto specificno za mene: mnogu lesno moze nekoj da me iznervira, ama tuka e i mojata tolerancija Big%20smile
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:37
Nate, mnogu te sakam Tongue
lele out od temata sum, ako vi smeta ovoj post brisete slobodno, ama morav da se iskazam Embarrassed
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:37
Girl...se gleda deka si golema drugarka....sepak drugarite se tuka da ti pomognat  ...ako mozes da se spravis sama so tie losi emocii super bas mi e milo Star
 
I girl ne bese sovet tuku moj stav...ne me biva bas za soveti ...no ako ti pomogna mojot stav milo mi e Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
malecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 185
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај malecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:37
Имам 17 години и тоа ми е сосем доволно за да бидам свесна кога некој осеќа нешто за мене и тоа е повеќе него од желба за секс... И верувај, нинџа, дека многу добро го знам типот за да би ме изиграл така...али ок. Ти си имаш свои ставови и мислења, јас свои...па и не би било интересно сите да сме истомисленици, нели?!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:38
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:


Nate mila, mene samo ko mu pukne filmot , togas mozam da gi pokazam losite cuvstva, vo drugi slucaevi, se trudam da gi sokrijam.
Uste nesto specificno za mene: mnogu lesno moze nekoj da me iznervira, ama tuka e i mojata tolerancija Big%20smile

Ете и јас го викам тоа.. Се случува нервозата да ја прикријам таму каде треба...само ако може да ми се врати злоупотреби..иначе кај најблиските не ја кријам..
100 на саат се како да ми помогнат и тоа завршува најчесто со добро расположение и смеа.. да ги кријам ке мизерувам со нив уште многу време..Embarrassed
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:39
Originally posted by malecka malecka напиша:

Имам 17 години и тоа ми е сосем доволно за да бидам свесна кога некој осеќа нешто за мене и тоа е повеќе него од желба за секс... И верувај, нинџа, дека многу добро го знам типот за да би ме изиграл така...али ок. Ти си имаш свои ставови и мислења, јас свои...па и не би било интересно сите да сме истомисленици, нели?!

Тооо Мало само напред мила и буткај се пред себе...Бори се за своето EmbarrassedEmbarrassedWinkWink
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:39
Originally posted by malecka malecka напиша:

Имам 17 години и тоа ми е сосем доволно за да бидам свесна кога некој осеќа нешто за мене и тоа е повеќе него од желба за секс... И верувај, нинџа, дека многу добро го знам типот за да би ме изиграл така...али ок. Ти си имаш свои ставови и мислења, јас свои...па и не би било интересно сите да сме истомисленици, нели?!


---------------

Devojce ja sakam da te zashtitam ...ti kazuem od maska gledna tocka... sto se prai koga mu se nudis na tacna... a ti imas negde 17-18 godini...

Hhh ne mi bese muabetot za loso ... zimi katanataWink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:40
Toj ne e dovolno zrel da go sfati toj gest ... zatoa PAZI SEWink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.