IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Проблеми со коленото!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Проблеми со коленото!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Проблеми со коленото!
    Испратена: 29.Јуни.2012 во 08:57
Лани трчав 3 месеци без проблем (околу 8-10км во ден) и немав никакви проблеми со коленото! Но оваа година после две недели трчање со истото темпо како лани почанаа постепено да ми се јавуваат болки во коленото... пред неколку дена кога се вратив од трчање по некој сат легнав малку да одморам... кога станав не можев ни да го свиткам коленото... одморив 2-3 дена потоа се си беше нормално... и денеска пак се обидов да трчам но пак истити проблеми ... болките на допир ги има од внатрешната страна (види на сликата... значи на местото каде што е стегачот но од внатресната страна на коленото)... сум забележал при трчање на угорно болките се скоро и неосетливи... Ако може мала помош што е најпаметно да превземам? 

Ви благодарам,

линк со сликата...
http://www.ortodom.ru/pictures/1029.jpg
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2012 во 11:14
Odi kaj Turan na pregled.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.