IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Фитнес видеа со вежби на Македонски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фитнес видеа со вежби на Македонски

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
BulletBody Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2012
Локација: USA
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BulletBody Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фитнес видеа со вежби на Македонски
    Испратена: 23.Мај.2012 во 21:20
Здраво на сите на форумов.
Јас сум фитнес професионалец/личен тренер во Мајами и би сакала да го споделам со сите вас мојот најнов проект. фитнес видеа со вежби објаснети на македонски јазик. Веке 1 година моето хоби е правење на фитнес видеа на англиски, конечно сега го ланчирав каналот на македонски. Имам ставено 15 видеа, и многу повеке ке има оваа наредна недела.
Погледнете ги, subscribe, и направете згодно и секси тело со моите вежби.
ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ОД ЈУЛИЈАНА ОД МАЈАМИ
http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM
http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U
Julijana
Founder of BulletBody.com
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 21:24
Одличноаплауз
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
BulletBody Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2012
Локација: USA
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BulletBody Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 21:33
[QUOTE=BulletBody] Здраво на сите на форумов.
Јас сум фитнес професионалец/личен тренер во Мајами и би сакала да го споделам со сите вас мојот најнов проект. фитнес видеа со вежби објаснети на македонски јазик. Веке 1 година моето хоби е правење на фитнес видеа на англиски, конечно сега го ланчирав каналот на македонски. Имам ставено 15 видеа, и многу повеке ке има оваа наредна недела.
Погледнете ги, subscribe, и направете згодно и секси тело со моите вежби.
ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ОД ЈУЛИЈАНА ОД МАЈАМИ
http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM
http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U
Julijana
Founder of BulletBody.com
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 22:28
Фино. Веб страната нуди интересни информации. да

За следните видеа најди си професионален камерман, не го бива овој/оваа.


The only extra weight you should be carrying ARE DUMBBELLS! - Оригинално...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.