Испечати | Затвори го прозорот

Фитнес видеа со вежби на Македонски

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25812
Датум на принтање: 07.Јули.2022 во 06:24
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Фитнес видеа со вежби на Македонски
Постирано од: BulletBody
Наслов: Фитнес видеа со вежби на Македонски
Датум на внесување: 23.Мај.2012 во 21:20
Здраво на сите на форумов.
Јас сум фитнес професионалец/личен тренер во Мајами и би сакала да го споделам со сите вас мојот најнов проект. фитнес видеа со вежби објаснети на македонски јазик. Веке 1 година моето хоби е правење на фитнес видеа на англиски, конечно сега го ланчирав каналот на македонски. Имам ставено 15 видеа, и многу повеке ке има оваа наредна недела.
Погледнете ги, subscribe, и направете згодно и секси тело со моите вежби.
ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ОД ЈУЛИЈАНА ОД МАЈАМИ
http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM
http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U

-------------
Julijana
Founder of BulletBody.comКоментари:
Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 23.Мај.2012 во 21:24
Одличноаплауз

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: BulletBody
Датум на внесување: 23.Мај.2012 во 21:33
[QUOTE=BulletBody] Здраво на сите на форумов.
Јас сум фитнес професионалец/личен тренер во Мајами и би сакала да го споделам со сите вас мојот најнов проект. фитнес видеа со вежби објаснети на македонски јазик. Веке 1 година моето хоби е правење на фитнес видеа на англиски, конечно сега го ланчирав каналот на македонски. Имам ставено 15 видеа, и многу повеке ке има оваа наредна недела.
Погледнете ги, subscribe, и направете згодно и секси тело со моите вежби.
ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ОД ЈУЛИЈАНА ОД МАЈАМИ
http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=jY6F4f0OlWc&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=_12vtMYWqlM
http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=_pqHjCKYp1U


-------------
Julijana
Founder of BulletBody.com


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 23.Мај.2012 во 22:28
Фино. Веб страната нуди интересни информации. да

За следните видеа најди си професионален камерман, не го бива овој/оваа.


The only extra weight you should be carrying ARE DUMBBELLS! - Оригинално...


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk