IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Facebook!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Facebook!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2015 во 19:38
Девојче од шеснаесет години да има пет илјади следачи,
и преку шестотини лајка на една слика.Молим лепо ама лоши родители сте.
Не е до фејсбукот...
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2015 во 22:07
Поздрав до оној зукер-цукер,како ли беше...
Со песната дигни ме пао сам

Втор пат неделава на колена.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2015 во 22:20
аааа јас па мислам само мене нешо ме зеза
и ФБ не е тоа шо бешеголема насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2015 во 22:33
И оп сите навлечени на фејсбук навраќаат на доза идивиди.
Поздрав до сите онлајн.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2015 во 00:21
Ко дете дедо ми нонстоп ме носеше низ Бит Пазар.
И стално во оној пролазот,што е чинам во линија со надвожњакот
викаше некој со цел глас"Пазете на лопови,внимавајте на ташните".
-Дедо зошто вика овој чичко,стварно некој краде.
-Не некој,него баш он.Знаеше дедо ми да каже...
Па така и овие,не од било кого него дури и од државата профилот ќе го заштитувале.

Изменето од Орка - 20.Октомври.2015 во 00:21
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2016 во 11:08
You live only ONCE!
Кон врв
outlook123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maya

Регистриран: 16.Октомври.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај outlook123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2016 во 15:11
fejsbuk ego - nema potreba od filozofija..

https://www.youtube.com/watch?v=nyQmgdtvi1Y

Изменето од outlook123 - 23.Април.2016 во 15:20
едно е - не се две
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2016 во 21:25
Со новава опција за видео во живо,
уште толку ни го кренале егото.
Се надевам нема да се најде некој да реагира
за и тука додавки да ни лупнат.
Правно ништо не би сменило,но нели егото.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2016 во 22:24
Кое плескање го доби ВИП на фејсбукон и твитер
Мислам дека мрежата си извадила бугарски пасош
и му ја летнала надвор од државава...
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2017 во 19:45
Ех,да ни беше фејсбуков
у втори светски.Или па не дај Боже
за време на турско ропство.
Какви јунаци имаме,новиот Александар
ќе се родеше.
Левелот ко нација ни е Иде Дунав.
А видеово у линков е уствари спасот од ова лудило.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2018 во 12:06
Се повеќе ме мава у живца!
Вчера отварам пазар3,да ѕирнам има ли
и по која цена одат рачни виљушкари.
Денес ме бомбардира фејсбуков со предлози
за страни со огласи.Стриптиз стана секој
чекор на интернетов.После аферата со злоупотреба
на податоци и ова видливо следење,ред е да потоне!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2019 во 00:07
Ајде да му се множат денови вакви.
Божееее колку напнати луѓе денес сретнав!
Фејсбукон не работел шо знам колку тоа саати.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2020 во 01:26
Facebook мене ми направи една огромна услуга. Ме исфрли поради непозната причина за мене. Малку ми фалеше на почетокот, пробував да отворам и нов профил, не ми дозволи, а сега сфаќам дека ми е раат душата.
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2020 во 03:21
Фејзбуг е змија со две глави..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.