IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - По што ќе ја паметите изминатата година?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

По што ќе ја паметите изминатата година?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Katina2019 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 21.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 88
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Katina2019 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: По што ќе ја паметите изминатата година?
    Испратена: 23.Јануари.2019 во 19:05
Минатата година ќе ја паметам по нервозите, стресовите...исчекувањата...
Навистина беше тензична година во која качив дури 8 кгр...последните секунди, кога одбројувањето почна пред полноќ, желбата ми беше да замине и да дојде нова посреќна година...
Желбата ми се исполни
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14154
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2019 во 01:18
Беше напорна, турбулентна, динамична, многу радосна, и по малку тажна
ми се случуваа многу работи, и добри и не така добри
ама ете помина замина.
Ќе ги паметам само убавите среќа

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2018 во 22:10
Ништо посебно!
Кучи-посо...
Дури некои работи што ми
се случија и за кои
нормално би требало да се
осеќам среќно ми се онака
на небитно.
Се претопувам у сивилото и
загаденоста на Скопјево.
Уствари не,не се претопуем.
У тоа сивило и таа загаденост
седам у ќош и истата бледо ја
глеам.
Чекајќи некој ветер да ме однесе!
Можеби во новата ќе дувне,кој да
му ти знае.

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2018 во 07:38
,,,aj aj aj,,,ja duvnavme i ovaa godina,,
,,,e da de,,za pametenje,,samo za Edna godina cela povozrasen,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2017 во 23:24
Jas sum zdravjeto moe i na bliskite sto gi sakam da e dobro,togas za mene toa e dobra godina.
Znaci godinata mi bese dobra.
Jas poslednite nekolku godini rabotev mnogu,vorkoholik sum,premnogu rabotam.
2018 sakam da mi e posmirena godina.Pospokojna godina.Da ne rabotam tolku mnogu.Zdravje za mene i moite bliski i obostrana ljubov i razbiranje.Изменето од lotus flower - 04.Ноември.2018 во 08:01
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2017 во 20:30
Ova godina me pratea i ubavi momemti i radosti i za zal tagi, nervozi, solzi,imash se i seshto. Nekoi neshta me bolea do bolka no nekoi krevaa do nebo od radost no ona shto se izdvojuva i koe ke go pametam ovaa godina e otsranuvanje na deformitet od mojot zivot a so toa i olesnato ziveenje.Sepak krajot beshe sreken

RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2017 во 14:02
dobra godina
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2017 во 11:35
Ovaa godina imashe se,ona po shto ke ja pametam ovaa godina 2017 ke bide srekata....ushte mnogu godini vakvi da gi ima
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2017 во 17:08
Со оглед дека многу директори летнаа годинава...
По тоа што си го задржав директорското ми столче.
Или да не кобам има уште месец и кусур
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2017 во 12:51
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,ortak direktore,,,poeke dengi imavme ko shverceri,,, ,,,

,,,,i PS,,,sosema uspeshna godina,,,neka prodolzhi i ovaa taka,,,


Ортак ако не иде...Ќе се размрдаме малце повеќе.Ради денгите.
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2017 во 15:30
По многу здравствени проблеми.

И по него!

Благодарам Господе што ми го подари!
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2017 во 19:16
,,,,ortak direktore,,,poeke dengi imavme ko shverceri,,, ,,,

,,,,i PS,,,sosema uspeshna godina,,,neka prodolzhi i ovaa taka,,,

Изменето од pajser - 05.Јануари.2017 во 19:18
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2017 во 09:43
Како шефката и јас би констатирал дека летна и оваа.
Фала богу мина во здравје,на сите па и себе
прво би си посакал и новава така да врви.
Нема да кукам оваа година за работа барем,
ете директур се сторив лани и може да кажам
оти и успешна беше.Колку и да е тоа битно.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2015 во 16:43

Не знам по што попрво да ја запаметам... ама многу бргу ми летна! изненадување

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.