IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФЕНИКС
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФЕНИКС

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 100101102
Автор
Порака
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 303
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2015 во 05:39
Ај и од мене
Добро утро имајте...
Добро ви Бог дал на сите...
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2016 во 12:25

На 
сите
они кои
се 
уште не 
бакнуваат кога 
се 
поздравуваат со
нас, на сите оние кои 
сакаат да ни дадат подарок 
без посебна причина, на сите оние
кои сакаат 
да спијат подолго,
но 
секогаш се будат 
добро расположени, на сите
оние кои 
напорно работат, но
знаат и добро да се забавуваат, 
на сите оние кои 
секојдневно брзаат
на работа, но влегуваат со насмевка во 
канцеларијата, на сите оние кои го исклучуваат
телевизорот за да 
поразговараат со пријателите,
на сите 
оние кои често доцнат, но 
не даваат лажни извинувања, на сите
оние кои се 
среќни кога ќе сработат двојно повеќе, 
на сите оние кои се уште имаат ентузијазам на дете
и
 разумност на возрасен, на сите оние кои стануваат рано
наутро само за да им помогнат на своите пријатели, на сите 
оние кои не чекаат 
да дојде Божиќ за 
да бидат похумани
и да подарат барем
малку љубов


на сите пријатели, колеги

им посакуваm

СРЕЌНА НОВА 2016 годинаголемо гушкање

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2016 во 10:43

Нешто за моите пријателчињаголемо гушкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2016 во 09:30
ж

Христос се роди!големо гушкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Февруари.2016 во 12:04
https://www.youtube.com/watch?v=ryLmcxyf1jE
Поздрав до сите фениксовциголемо гушкањесреќаголемо гушкање
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2016 во 08:41

Да не ја забораваме бесмртната темаголемо гушкањесреќа
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2016 во 09:21

И едно добро утро на Фениксголемо гушкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 87664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2016 во 09:28


Место во соодветната тема,
ова ќе ставам едно добро утро
нешто не можам тамуголемо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 100101102
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.