Испечати | Затвори го прозорот

ФЕНИКС

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25105
Датум на принтање: 17.Јануари.2021 во 21:01
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: ФЕНИКС
Постирано од: Valerija
Наслов: ФЕНИКС
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 08:14
Нов циклус Феникссреќа 
 
Ме радува што оваа релакс тема направи многу страници и помина многу км
 
Повелетеголемо%20гушкање


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 20:45
Нек се угоде


Мала пажња..


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 20:47
... imate sajki u kafanava?

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 22:23
Кафана..да не ја утна вратата

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:24
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Гутен Морген....................големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
ихт арбајтен.....голема%20насмевка

 
 
денес најн.уживанкен голема%20насмевкаголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 11:52
aj so sreka

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 21:33


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 21:40


-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: FeaR
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 21:49
ooooooo pa treba da castite, nova tema

-------------
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 22:05
Чук-чук

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 23:04


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 23:37
Мммм..ама треба 50,наместо свеќички

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 14:31
колешке мор кокошка...........големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:07
Кај си мор ти испаруваш

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:13
Сака некој?

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:15
Ихх примо,такво прашање само на болен чоек..фала

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:39
I ja bi ...kumasine

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:53

Части фирма

Куме... за тебе...


и за сите останати


Или нешто позимско-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:54
Да бе..за кумот посебно

ама кога ќе разгледам,поубаво вака сите останати..

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 20:56
Ete ...Zensko....Pak nesto ne i godi...

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 21:02
Ми годи,ми годи..млати ти од тоа коцките

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 21:05
Originally posted by Calipso Calipso напиша:ама кога ќе разгледам,поубаво вака сите останати..Ај ма не бирај толку другите се поженски и полични

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 21:08
Vo kockite e magijata

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 21:10
Колкави санти ти турил примо,магионичар ќе станеш

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 10.Ноември.2011 во 14:03
глупчо


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 10.Ноември.2011 во 22:09


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:31

шо е ма колешкеголема%20насмевка-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 20:50


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:21
среќа...мафтање

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:34
Газела

Кофи-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:36
sekako santiголемо%20гушкање...bez sheker samo голема%20насмевка

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:38
Како денов

Нешто за грицкање?

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:39
изненадувањеrabotno santiохmoze pukankiголема%20насмевка

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 22:46
И јас работно Душа ми излезе..

Ај, се прават
За пиење Додека сум расположен за давање

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 00:03


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 02:21


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 11:45
so napraivte bre

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 12:11
среќа...мафтање

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 13:54
Леле,леле што направивме

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 18:33


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 20:19


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 20:32
плазењеплазењеплазењеплазење        плазењеплазењеплазењеплазење       намигнување          намигнување      голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка     плазењеплазењеплазењеплазење
плазење                     плазење         плазење       намигнувањенамигнување     намигнување                  голема%20насмевка      плазење         плазење
плазење                     плазење         плазење       намигнување  намигнување   намигнување               голема%20насмевка         плазење         плазење
плазење                     плазење         плазење       намигнување    намигнување намигнување            голема%20насмевка            плазење         плазење
плазење     плазење плазење      плазење          плазење       намигнување     намигнувањенамигнување        голема%20насмевка                плазење         плазење
плазењеплазењеплазењеплазење        плазењеплазењеплазењеплазење        намигнување          намигнување     голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка     плазењеплазењеплазењеплазење
             плазењеEeeeeejjjj sto ti e dosada!!!!


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 22:46
голема%20насмевкаsakam i jas vakaголема%20насмевка

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 22:54
helloyyy

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 00:00


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 00:03
pervush

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 00:09
Џеви..како си

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 00:24
super chichek

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 09:26
е јас на чичек тој мажот (демек) што и е...го љубов

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 11:25


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 11:27
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

е јас на чичек тој мажот (демек) што и е...го љубов


-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 11:29
Аниткоооооооооо кај си мори...

те поздрави Димо Дулотголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:13
среќа...мафтање

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:22


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: brza
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:25
Originally posted by gazela gazela напиша:

среќа...мафтање
si odish ili....doagjash?збунетост


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:26
среќаголемо%20гушкањеdobar den.... Santi

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:27
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by gazela gazela напиша:

среќа...мафтање
si odish ili....doagjash?збунетост
Doagamголема%20насмевка....i si odamголема%20насмевкаголемо%20гушкање


-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: brza
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 14:47
....srekjen pat!големо%20гушкање

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 19:29
pak se vrativголема%20насмевка

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 22:01


-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 22:16


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 22:35
kaj si Pervush

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:16
д ден....голема%20насмевка

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:23
голема%20насмевка..... na site

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:36
д ден пајси голема%20насмевка

како си...


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:41
 dd my., superishka ., blagodaram.,   ti kako denes ., ...големо%20гушкање

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:45
ексилентголема%20насмевка

како и секогаш....

туку..кафе ќе даваш или...збунетост

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: pajser
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:53
wow kaj mi beshe umot ., malku pricheka ., ama dodeka go skockav ., fa bide saglamнамигнување
 
 


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 09:56
тенкс.........големо%20гушкањеголемо%20гушкање

убаво изгледа...голема%20насмевка


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 10:19


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 12:55
лиги почнаа да ми капат по овие....

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 21:16
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

лиги почнаа да ми капат по овие....
-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 21:22
i mene

-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 22:02
Мене не

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 22:24


-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 22:25


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: ANITKA111
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 22:38


-------------
druzba si e druzba ,sluzba si e sluzba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 09:37
големо%20гушкање 

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 15:05
добар денголема%20насмевкаголемо%20гушкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 15:07
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

добар денголема%20насмевкаголемо%20гушкање
 
 
добар да е големо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 15:08
како си емилчеголемо%20гушкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 22:37


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 22:40


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 22:41


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:39


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:40
Spremno devojce si ...

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:41
готово... го извезовте губленот

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:42
Ихх,навезен е..ама и ти помогна..фала

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:43
A ramka....

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:44
јас ќе ви купам

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:44
Еве колешкава ќе се погрижи за тоа

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:46
Originally posted by sanja-a sanja-a напиша:

јас ќе ви купам


Ova znaci deka i u nasiot stan treba da ja zakacime

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:47
па Лаки сметај дека е задоцнет роденденски подарок

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:48
Ama nova godna se blizi

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:48


Кали одговара за поилото

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:49
Незнам..прашај го Лаки....он поише се разбира

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:50
ај за гобленот со зимски мотив нова рамка

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:50
Ke da e taman......cek da premerime....-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:52
ако не одговара скрати еден коњ од поилото, последна е оваа ..не наоѓај многу мании

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 00:53
изротирај ја само

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри ХепбернИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk