IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - НАЈНОВО во излозите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НАЈНОВО во излозите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 77>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2006 во 13:22
одличен избор срумфета мада кај нас во нашите излози можеш да најдеш само нешто слично или пак воопшто!
него муабетот ми беше друго....Дали видовте во Скопјево што беше гужва по бутиците кај шо имаше попусти по 50%......во тера нова,во калиопе,страшно поправо смешно,да се чекаат редови....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2006 во 10:55
абе знаете...наслушнав нешто само не сум баш 100% сигурна дали се отворил или ќе се отвара бутик на Викторија сикретс!
а за тие што се заинтересирани можат кога сакаат да си порачаат бесплатен каталог од Викторија сикретс и им стига во рок од две недели!
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2006 во 17:31
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

абе знаете...наслушнав нешто само не сум баш 100% сигурна дали се отворил или ќе се отвара бутик на Викторија сикретс!а за тие што се заинтересирани можат кога сакаат да си порачаат бесплатен каталог од Викторија сикретс и им стига во рок од две недели!

aj koga ke bides posigurna kazi mi zatoas to me zainteresira mnogu pls
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 01:54
а таму у каталогот, има нешо за хулахопки???
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 16:00
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

а таму у каталогот, има нешо за хулахопки???duhce da ne sakas da bides zastitno lice za hulahopki????
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 16:40
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

а таму у каталогот, има нешо за хулахопки???duhce da ne sakas da bides zastitno lice za hulahopki????

more da ne saka da gi nosipa zatoa prasuva...pa duhce aj za tebe ke vidime so mozime da napravime!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 18:31
ej pepelaske, ovoj ghost uste li ne se pojavil na temava? abe sto stana so cpvekot? pocna da me zagrizuva 
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 19:26
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

ej pepelaske, ovoj ghost uste li ne se pojavil na temava? abe sto stana so cpvekot? pocna da me zagrizuva 

on pocna da e nokna ptica samo posle dvanaeset plasi deca!A prethodno ne izleguva zs mu se iskinale hulahopkite pa da ne primeti nekoj!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 17:12
ej pepelaske, imam ideja, neli utre mu e rodenden na ghost pa sto vikas da mu kupeme po 1 par hulahopki???
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 17:16

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

ej pepelaske, imam ideja, neli utre mu e rodenden na ghost pa sto vikas da mu kupeme po 1 par hulahopki???

od mene i volneni corapi!!!!!!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 17:42
Thigh Highs with Mini Satin Bow BackseamClick to View ProductHeart stockings with satin bowsorry ama bas nemozev da najdam nesto kako za duh ama ovie pa ne se za frlanje!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 17:46

Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Thigh Highs with Mini Satin Bow BackseamClick to View ProductHeart stockings with satin bowsorry ama bas nemozev da najdam nesto kako za duh ama ovie pa ne se za frlanje!

wow!!!!! ghost so kje kazes sega a?????

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 21:07
AAAAAAAA  za srceto moe GHOST ja ke mu najdam HULAHOPKI, ali utre.Vremeto mi e knap.
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 18:55

 

Super dobri parcinja i hulahopki :-).. no dali ima nekoj zapletka od dzemperceto na strana broj 2 slika 2 i jakniceto strana 4 slika 2 ?

Zapletka na shalce ne trazam ... imam :-)

Blagodaram u napred i Fala :-))

 

 

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 77>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.