IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
¤°•zelena•°¤ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ¤°•zelena•°¤ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!
    Испратена: 01.Октомври.2010 во 21:05
Има ли некој што завршил или студира на овој факултет? Или некој што го познава онака добро...јас се запишав и мислам дека жива се убив ...премногу е тежок...кажете ми што да правам??
Кон врв
Milaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
unique

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2010 во 21:27
Дојде професорот по Одбрана и заштита првиот час
-ДОБАР ДЕН ПРАВНИЦИ И ЕКОНОМИСТИ!
-Ама професоре ние сме ТЕХНОЛОЗИ.
-Ќе видиме втор семестар кој што еголема%20насмевка
Кон врв
¤°•zelena•°¤ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ¤°•zelena•°¤ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2010 во 21:29
оф леле да се смеам или да плачам??
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.