Испечати | Затвори го прозорот

Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=23304
Датум на принтање: 18.Април.2024 во 05:29
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!
Постирано од: ¤°•zelena•°¤
Наслов: Технолошко Металуршки Факултет Најтежок!!!
Датум на внесување: 01.Октомври.2010 во 21:05
Има ли некој што завршил или студира на овој факултет? Или некој што го познава онака добро...јас се запишав и мислам дека жива се убив ...премногу е тежок...кажете ми што да правам??Коментари:
Постирано од: Milaa
Датум на внесување: 01.Октомври.2010 во 21:27
Дојде професорот по Одбрана и заштита првиот час
-ДОБАР ДЕН ПРАВНИЦИ И ЕКОНОМИСТИ!
-Ама професоре ние сме ТЕХНОЛОЗИ.
-Ќе видиме втор семестар кој што еголема%20насмевка


Постирано од: ¤°•zelena•°¤
Датум на внесување: 01.Октомври.2010 во 21:29
оф леле да се смеам или да плачам??Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk