IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Бодибилдинг и Цигари
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бодибилдинг и Цигари

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Wladimir_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wladimir_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Бодибилдинг и Цигари
    Испратена: 24.Септември.2010 во 12:56
Баш ме интересира дали е некој во таква комбинација и што мисли ...
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 09:59
Едно време и јас пушев додека тренирав, во бодибилдингот не сметаат цигарите освен ако правиш аеробни вежби па може да го губиш здивот.
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2010 во 16:59
Сето тоа е индивидуална работа и избор.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.