Испечати | Затвори го прозорот

Бодибилдинг и Цигари

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=23269
Датум на принтање: 27.Мај.2024 во 15:18
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Бодибилдинг и Цигари
Постирано од: Wladimir_
Наслов: Бодибилдинг и Цигари
Датум на внесување: 24.Септември.2010 во 12:56
Баш ме интересира дали е некој во таква комбинација и што мисли ...Коментари:
Постирано од: Pavaroti
Датум на внесување: 02.Октомври.2010 во 09:59
Едно време и јас пушев додека тренирав, во бодибилдингот не сметаат цигарите освен ако правиш аеробни вежби па може да го губиш здивот.


Постирано од: Gjoroski
Датум на внесување: 04.Октомври.2010 во 16:59
Сето тоа е индивидуална работа и избор.

-------------
http://herkules.com.mk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=60 - протеини, гејнери, амино, креатин... Испорака до врата!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk