IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Каде се одмораат македонските политичари?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде се одмораат македонските политичари?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2010 во 14:38
хаха бравос за вест слатко ме насмеаја
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2010 во 16:21
Некои во Охрид,некои во Турција.....а Премиерот неможе  на одмор ни да помисли....мачен   бил животот премиерски.тага
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2010 во 18:20
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 01:38
h me boli kaj se idiotite,...

...edino ,..im pozeluvam ,..nekoj komarec ,...so nilski virus,...da mi ja pocica malku,pokvarenata krv...!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 07:08
Originally posted by brza brza напиша:

h me boli kaj se idiotite,...

...edino ,..im pozeluvam ,..nekoj komarec ,...so nilski virus,...da mi ja pocica malku,pokvarenata krv...!
Komu?...Na ovoj vo Platamona ...ili na site ...patrioti od vlasta vo Grcija>>>дада
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 08:41
Originally posted by renatax renatax напиша:

Некои во Охрид,некои во Турција.....а Премиерот неможе  на одмор ни да помисли....мачен   бил животот премиерски.тага

ЦЦЦЦ многу загрижувачка онаа последната реченица во Утрински..  нашиве новинари се за жалењеизненадување лишени се од атракцијата ОДМОР НА ПРЕМИЕРОТ

Никола Груевски, претседател на Владата


Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 08:44
бил у јапан на обука чоекот .. таму од шо му е срам на луѓето да ја напуштат канцеларијата први , се случува да останат и мноогу подолго на работа од колку шо е потребно
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 10:09
Originally posted by монте кристо монте кристо напиша:

бил у јапан на обука чоекот .. таму од шо му е срам на луѓето да ја напуштат канцеларијата први , се случува да останат и мноогу подолго на работа од колку шо е потребно
Овој нашиов оперативец - лопатар, на работа оди околу пладне, а она останувања..со маказите в раце и прием за премиерот?Лопатата секако останала на градилиштето.
Можеби му држи уште одморот од Бриони лани...во титовата вила?
Годинава срамно во Грција а во монденски не е добро за рејтингот...ќе го изрезилат оние стечајците со одморот на асвалтот...?дада
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
Генерал Митре Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
бадајалџија

Регистриран: 19.Ноември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 646
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Генерал Митре Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 10:35
Абе ај што политичарите одат на одмор ама па што ги праќаат своите зетови снаи, мајки татковци,јатрви золви свекрви шури и што ли не друго во државните одмаралишта и тоа на рачун на државата не ми е јасно. Внимавај зборувам баш за оние политичари кои се најгласни и кои најповеќе го користат зборот “комуњари“.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 11:01
Читам дома пијам кафенце и уживам..а фон однадвор..најверојатно од соседството непосредно....:
 
СВЕ ЈЕ ИСТО...САМО ЊЕГА НЕМАААА...
 
пс:
СЕ си е ИСТО....односно :
Се менува само ФОРМАТА...СУШТИНАТА си е  секојпат ИСТА
Секој си го реди животот... како што знае и умее..голема%20насмевка
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 17:14
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

h me boli kaj se idiotite,... ...edino ,..im pozeluvam ,..nekoj komarec ,...so nilski virus,...da mi ja pocica malku,pokvarenata krv...!


Komu?...Na ovoj vo Platamona ...ili na site ...patrioti od vlasta vo Grcija>>>дада
ehh,..da e samo toj,...ne bi se ni spomnuval nafatiraniot glupcho !
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2010 во 19:29
Имало значи и КОРИСНИ...комарци...за спас од ...бељата...да
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2010 во 20:57
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2010 во 15:55
Interesno?
Sigurno ne odmaraat doma, na veleshko ili tikveshko ezero.
Se znaekoj na tahiti, koj vo dubai ili slichno samo Geogrgi Ivanov e doma seto ostanato e kud koi.лутина



Изменето од orlov - 18.Август.2010 во 18:45
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.