IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Македонци ширум светот
  Активни теми Активни теми RSS - Работа во Ирак и Авганистан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Работа во Ирак и Авганистан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 135>
Автор
Порака Обратен редослед
Ogi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2011 во 10:55
Originally posted by duh-sa-sekirom duh-sa-sekirom напиша:

Decki neka pise koj ceka viza i karta ili sve se ovde ludje sto tek ke odat na intervju i ako znae nekoj da kaze kolku vreme se ceka odkako ke gi predades site dokumenti.Jas cekam od kraj na Januari


Imas pm.
pozdrav
Кон врв
BloodAngel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BloodAngel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 19:09
Мене ме интересира вие жените како издржувате без мажите кои се во авганистан, ме интересира оние кои имаат искуство,какво е чувството да си далеку од некого и тоа 6 месеци?
Кон врв
Vlatko 24 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Октомври.2010
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vlatko 24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 19:59
Dali od Fluor lugeto pristignaa Vo Palas?
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 17:44
Decki neka pise koj ceka viza i karta ili sve se ovde ludje sto tek ke odat na intervju i ako znae nekoj da kaze kolku vreme se ceka odkako ke gi predades site dokumenti.Jas cekam od kraj na Januari
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 17:06
Ne mozam nikako da se registriram na stranata sto mi ja prati,ako go procitas mailot odgovori mi
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:56
ti prativ poraka na mail
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:49
i ovde bas ne mozam da se snajdam,ako sakas preprati mi go mailot uste ednas
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:47
ne mi odi bas ova registracija
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:29
Ako ima bilo koj da ceka samo za viza i karta ako saka neka ostavi bilo sto (email,tel) za kontakt
Pozdrav do site
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:29
Do kaj si ti so aplikacijata???
Кон врв
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 16:27
Cekas li i ti karta???
Ostavi mi mail za kontakt ako ne ti e problem ili telefon
Pozz
Кон врв
valandovo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valandovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2011 во 20:51
ZDR na sute me interesira ako nekoj znae da pise.Dali Dyncorp se vo palas ili ne a ako ne se koga bi dosle.Jas bev vo palas pret 10 dena i mi kazaa deka otidele za tuzla no ne kazaa koga ke se vrakaat
Кон врв
aero Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aero Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2011 во 09:38
ima li uste nekoj sto ceka za karta i viza za avganistan
Кон врв
trnar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trnar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2011 во 23:01
nekako ni zastana muabetot
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 135>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.