IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Вашето Образование...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашето Образование...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2014 во 14:54
Си останав на средното...Ме удри слава во глава.
На приемниот ме сликнаа и ставија на насловна во Вечер,
и за повеќе и повеќе да ме удира славата три години по ред таа фотографија ја ставаа.
Па си реков што да продолжувам ќе бидам маникен.
Иако падна цена после тоа не одеше на насловна.

Изменето од Орка - 06.Август.2014 во 14:56
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2014 во 10:51
magister
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Ballet Lover Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2018
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ballet Lover Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2018 во 13:08
Средно во Илија Николовски Луј (балетски оддел)
Факултет за музичка и балетска уметност
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.