IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Вашето Образование...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашето Образование...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вашето Образование...?
    Испратена: 05.Мај.2010 во 15:32
Какво е вашето образование?
Каде?
Кога?

Еве на пример јас...
основното  го започнав пред 8 години во О.У.‘Блаже Конески‘ , што значи дека годинава ќе го завршам...
и имам претензии средното да го започнам во гимназијата ‘Орце Николов‘...
или во ова тука...Затворот Корчагин голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкање
музичкото образование е друга приказна..
Го започнав пред 3 години , и одлично ,никогаш не очекував дека волку ќе ме бидне за нешто...голема%20насмевкаи ќе го продолжам понатаму , иако ќе идам во гимназија...

вие сте на ред...голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
Mramoren Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

drtiot

Регистриран: 26.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mramoren Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:42
Ja do cetvrto bev so trojka, a 8 go zavrsiv so svedoci..taka bese togas pred edno 30 godini.
vo sredno se zapisav za kasap me izbrkaa uste vo prva godina vo septemvri, potoa otvoriv avtoperalna i miev koli, pa si specaliv edna kola, pa vozev taksi, pa posle zedov vtori stepen za metalostrugar odvaj so 300 vrski i sega momentalno sum krojac
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:46
Originally posted by Mramoren Mramoren напиша:

Ja do cetvrto bev so trojka, a 8 go zavrsiv so svedoci..taka bese togas pred edno 30 godini.
vo sredno se zapisav za kasap me izbrkaa uste vo prva godina vo septemvri, potoa otvoriv avtoperalna i miev koli, pa si specaliv edna kola, pa vozev taksi, pa posle zedov vtori stepen za metalostrugar odvaj so 300 vrski i sega momentalno sum krojac


абе ти коа ќе собереш сето ова можеш докторат некој да склопиш..голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
Mramoren Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

drtiot

Регистриран: 26.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mramoren Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:49
Originally posted by Џо Џо напиша:


Originally posted by Mramoren Mramoren напиша:

Ja do cetvrto bev so trojka, a 8 go zavrsiv so svedoci..taka bese togas pred edno 30 godini.
vo sredno se zapisav za kasap me izbrkaa uste vo prva godina vo septemvri, potoa otvoriv avtoperalna i miev koli, pa si specaliv edna kola, pa vozev taksi, pa posle zedov vtori stepen za metalostrugar odvaj so 300 vrski i sega momentalno sum krojac
абе ти коа ќе собереш сето ова можеш докторат некој да склопиш..голема%20насмевка


pa zatoa sega se prosvetuvam na forumov, za na univerzitet da idam i da doktoriram po psihoanaliza
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 18:38
Не мора да се каже во кое основно идам. намигнување
Средно медицина, мед. сестра, иако сакав уметничко, ама баталив тоа, бев и го расшетав школото со една што учи таму и од она што го видов... ваква бев: рамнодушност Затоа сега цртањето ќе ми биде само хоби. трепкање
А кај ќе ме однесе патот понатака... незнам. среќа
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2010 во 13:19
Веќе сум заборавил кога сум почнал во основно.Корчагин е добра гимнсзија и тоа е основа на општите познавања во сите области.Ако тука пропуштите знаење, факултетот не може да го надомести!.
Учи и гледај да научиш , не да се провлекуваш, за себе а не поради другите.
Инаку ќе останеш со дупки во образованието.
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
nema_nick Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
DJ NN

Регистриран: 08.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nema_nick Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2010 во 16:15
jas sum ucen coek
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2010 во 16:23
jas sum neuchen ,...shto da se pravi...тага
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2010 во 17:25
Ќе се учи. трепкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 10:35
do cetvrto vo edno skolo...
do osmo vo drugo.....
sredno vo drug grad...
i fakultet vo uste po drug grad...голема%20насмевка
znaci sum se iznasetala od mali noze...изненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
young padawan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 451
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај young padawan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 10:47
dva casa muzicko,eden fizicko i golem odmor do pola...
mislam deka e dosta za fotelja vo ovaa drzava?
compromise my principle
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 10:50
Originally posted by young padawan young padawan напиша:

dva casa muzicko,eden fizicko i golem odmor do pola...
mislam deka e dosta za fotelja vo ovaa drzava?

и многу е дуриголема%20насмевка
јас 8 години учев во едно исто основно сега сум во друго средно па за понатака ќе видиме на каде ќе дувне ветротголема%20насмевка


Изменето од vlad0 - 13.Јули.2010 во 10:50
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 13:06
Високо.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2010 во 18:20
Povisoko od visoko.

Изменето од lotus flower - 26.Јули.2010 во 18:21
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.