IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Вашето Образование...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашето Образование...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака Обратен редослед
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:46
Originally posted by Mramoren Mramoren напиша:

Ja do cetvrto bev so trojka, a 8 go zavrsiv so svedoci..taka bese togas pred edno 30 godini.
vo sredno se zapisav za kasap me izbrkaa uste vo prva godina vo septemvri, potoa otvoriv avtoperalna i miev koli, pa si specaliv edna kola, pa vozev taksi, pa posle zedov vtori stepen za metalostrugar odvaj so 300 vrski i sega momentalno sum krojac


абе ти коа ќе собереш сето ова можеш докторат некој да склопиш..голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
Mramoren Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

drtiot

Регистриран: 26.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mramoren Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:42
Ja do cetvrto bev so trojka, a 8 go zavrsiv so svedoci..taka bese togas pred edno 30 godini.
vo sredno se zapisav za kasap me izbrkaa uste vo prva godina vo septemvri, potoa otvoriv avtoperalna i miev koli, pa si specaliv edna kola, pa vozev taksi, pa posle zedov vtori stepen za metalostrugar odvaj so 300 vrski i sega momentalno sum krojac
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:32
Какво е вашето образование?
Каде?
Кога?

Еве на пример јас...
основното  го започнав пред 8 години во О.У.‘Блаже Конески‘ , што значи дека годинава ќе го завршам...
и имам претензии средното да го започнам во гимназијата ‘Орце Николов‘...
или во ова тука...Затворот Корчагин голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкање
музичкото образование е друга приказна..
Го започнав пред 3 години , и одлично ,никогаш не очекував дека волку ќе ме бидне за нешто...голема%20насмевкаи ќе го продолжам понатаму , иако ќе идам во гимназија...

вие сте на ред...голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.