IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Вашето Образование...?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашето Образование...?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака Обратен редослед
Ballet Lover Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2018
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ballet Lover Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вашето Образование...?
    Испратена: 02.Јули.2018 во 13:08
Средно во Илија Николовски Луј (балетски оддел)
Факултет за музичка и балетска уметност
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2014 во 10:51
magister
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2014 во 14:54
Си останав на средното...Ме удри слава во глава.
На приемниот ме сликнаа и ставија на насловна во Вечер,
и за повеќе и повеќе да ме удира славата три години по ред таа фотографија ја ставаа.
Па си реков што да продолжувам ќе бидам маникен.
Иако падна цена после тоа не одеше на насловна.

Изменето од Орка - 06.Август.2014 во 14:56
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2010 во 18:10
Originally posted by One_lovE One_lovE напиша:

Завршив основно во Димитар Миладинов, бев во одделение А, генерација 1997/2005. Убави години и формирав другарства што до ден денешен ги оддржувам
Корчагинско дете сум! Средно образование во РЈК, генерација 2005/2009
, учев во француската билингвална паралелка, во единствената 9ка во последниве години во Корчагин, а не верувам дека во иднина ќе оформуваат. Многу луди 4 години, одев на натпревари француски, спремавме разни театарски претстави на француски јазик, бев на семинари биологија во Крушево, во Србија, на бизнис саеми во Виена. Едноставно се трудев и сакав да сум во тек со случувањата и да бидам дел од настаните.
Моментално сум редовно запишан студент по ветеринарна медицина во Парма, Италија во втора година. Засега добро одат студиите, меѓутоа ќе видиме втора како ќе пројде, сега почнуваат баш докторските предмети..
Со среќа на сите со тестовите, испитите, семинарските за кои што учите во моментов!
па јас сигурно ако не те знам, сум те видел или сум се разминал со тебе, ем во Димитар, ем во Корчагин трепкање
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2010 во 01:33
kazav ednash mislamзбунетостголема%20насмевка
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2010 во 18:20
Originally posted by abnormalen abnormalen напиша:

улицата е најдобар учител .да
Пример ни е Амди...парајлија а и смешен...а и пратеник...а и другарче со оние од власта...А и лош пример за она...ДОБРО...но што е тоа битно?????ѓавол
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
One_lovE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ветеринарка

Регистриран: 10.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One_lovE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2010 во 23:02
Завршив основно во Димитар Миладинов, бев во одделение А, генерација 1997/2005. Убави години и формирав другарства што до ден денешен ги оддржувам
Корчагинско дете сум! Средно образование во РЈК, генерација 2005/2009, учев во француската билингвална паралелка, во единствената 9ка во последниве години во Корчагин, а не верувам дека во иднина ќе оформуваат. Многу луди 4 години, одев на натпревари француски, спремавме разни театарски претстави на француски јазик, бев на семинари биологија во Крушево, во Србија, на бизнис саеми во Виена. Едноставно се трудев и сакав да сум во тек со случувањата и да бидам дел од настаните.
Моментално сум редовно запишан студент по ветеринарна медицина во Парма, Италија во втора година. Засега добро одат студиите, меѓутоа ќе видиме втора како ќе пројде, сега почнуваат баш докторските предмети..
Со среќа на сите со тестовите, испитите, семинарските за кои што учите во моментов!
We must learn to be still in the midst of activity and to be vibrantly alive in repose.
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2010 во 01:43
Magister na eden od fakultetite od oblasta na opstestvenite nauki.
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 21:48
моето образование...неразделиво од хемија,биохемија...
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 21:12
основно започнав во „Димитар Миладинов“, а го завршив во „Љубен Лапе“, средно завршив во „Раде Јовчевски - Корчагин“ на ОХА насока, а потоа се запишав на Природно - математички факултет во Скопје, на насока туризам и моментално студирам прва година таму среќа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 20:07
iskljucivo samo pravo .....nikako levo desnoплазење
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 19:57
во тек е моето средно жалосно образованиеголема%20насмевка
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 10:55

моето образование е килииинотрепкањетрепкање

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 10:29
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

do cetvrto vo edno skolo...
do osmo vo drugo.....
sredno vo drug grad...
i fakultet vo uste po drug grad...голема%20насмевка
znaci sum se iznasetala od mali noze...изненадување
more rasetarkaизненадувањеголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.