IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > MaxARENA Gaming
  Активни теми Активни теми RSS - Како ја оценувате нашата услуга?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како ја оценувате нашата услуга?

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Како ја оценувате нашата услуга MaxARENA?
Одговор Гласови Статистика
6 [54,55%]
0 [0,00%]
2 [18,18%]
0 [0,00%]
3 [27,27%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Figgy Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0) Директен линк до овој коментар Тема: Како ја оценувате нашата услуга?
    Испратена: 27.Април.2010 во 23:31
Би ни биле од големо значење вашите искрени гласови.
Ние решително се стремиме кон подобрување на ефикасноста
и професионалноста во рамките на MaxARENA

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.