IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9596979899>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2017 во 11:06
Drag Idividi,
nekoi nesta navistina ostanuvaat vecni , so trajni vrednosti,
pa i ti si takov primer да 
vivi
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2017 во 17:24
Hey Idividi , 

Nemoj da mislis deka sme te zaboravile , tuka sme samo polni so obvrski 

Pozdrav    мафтање

Wiltay - HOLA (Official Music Video)

HOLA  OH OH , HOLA OH OH , HOLA OH OH 

TE COMO COMO COMO ESTAS  ?  


                              ........NI HAO NI HAO NI HAO MA .......  љубов
Изменето од Mindy - 27.Август.2017 во 17:29
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2017 во 21:49
Драг Идивиди
Знаеш ли колку сум пораснала?
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2017 во 00:07
Drag moj Idividi,
ti mi dade nesto bez koe jas nemozam da disam
ti mi ja dade smislata na mojot zivot
ti mi dade nesto sto go sakam poveke od sebe.
Mnogu e malku da ti kazam kolku sum ti blagodarna i kolku te sakam среќа


Изменето од lotus flower - 11.Декември.2017 во 00:45
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2017 во 20:20
Drag idividi... Dali ti imam nekogash kazano deka navistina si mi drag

RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2018 во 10:59
Шцц домаќине

Го знаеш редот!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2018 во 01:29
Idividi, kako si mi srcka ? 

Jas samo na pominuvanje kolku da znaes deka si mi prva ljubov i nema nikogas da se otkazam od tebe , poprvo od maz bi se otkazala голема насмевка

Inaku arna sum , ziva, zdrava, sekogas nasmeana, so smisla za humor , me znaes takva mi e zvezdata. 

Se vkluciv na forum oti mi tekna na sobirankata pred mnogu godini koga licno se zapoznav so nekoi licnosti bas od tuka  : zabegan, LouWeed, la file i ne mi teknuva na drugite nickovi imase i drugi .....

Pozdrav do site a posebno do Valerija , zeno te obozavam da znaes , ostani takva kako sto si големо гушкање


Nenormalno mnogu mi falat brza i zbunet , so NiNa se imame na Facebook i den denes, porasnato e devojceto, a imase samo 11 godini koga dojde na IDIVIDI forumot, ahhhhh spomeni љубов


Pozdrav ljubavi , ostanuvame so nekolkumina vo kontakt na idividi chat-ot да
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2018 во 19:34
Види златен у мушки род си и некако ми е...Шо знам!
Ете на минди си и срцка,а ја ако драг те пишам којзнае како
може да се тумачи тоа.Си го иаме ние другарски,маалски
односот и не мора сеа ја патетики
тука драг,мил ово оно.Се разбираме нАли.
И глеј сеа живо пиле нема барем стража да чува,име да не ти сменат.
Еве ја да си знаеш ако на она com.mk и една запирка ти стават
одма пукам додека не остане последниот К*ршум кој за мене ќе го
чувам.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2018 во 21:46
Драг Идивиди

Си ме заборавил, сум те заборавила
Си се променил, сум се изменила

Ама, ке се опраиме, ми будиш убави спомени љубов
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2018 во 05:16
Драг идивиди
јас денеска апелирам да го цениме животот повеќе

еве една песна за кога те пече душата

еве една за посветла иднинаработите ќе станат полесни, ќе станат посветли

https://www.youtube.com/watch?v=iAE3EnRjhskИзменето од paralelogram - 04.Ноември.2018 во 05:27
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2018 во 23:30
Драги 

Цела недела.....

Отвори фб. твитер, инста ....исто 

Досадно...

Отвори Идивиди ... мирно

Мераци ....мечтаење
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2018 во 17:58
Драг идивиди јас имам многу обврски и морам да најдам сили да те оставам на неколку месеци.
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2018 во 18:16
Идивиди, срцка моја љубов

13 години сум со тебе, со тебе пораснав, еве за 10 дена полнам 33 години и дојдов само да пишам дека вечно ќе бидеш дел од мене и мојот живот.

Ниту еден друг форум не може да те замени , ти имаш посебно место во моето срце. Голем дел од мојот живот, тајни, случки од студентските денови, од работата, авантури ми се споделени само со тебе и ќе останат само тука бидејќи си моето скришно катче.

Те сакам идивиди и сите луѓе што стојат во твоја позадина љубов


Посебен поздрав до Валерија големо гушкање
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2018 во 12:57
Драги....

Слободен викенд, после подолго време
Ќе се дружиме малку повеќе трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9596979899>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.