IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 99>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 20:17
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Драг идивиди...
дали тоа волсваген се уклучил на форум?
ма није могуче, факат није могуче да е од апчињата, па да ми се присторува ова!
да драга моја тигарке....големо%20гушкањебакнеж

не ти е од апчињата , туку е од што ми дојде преку....... од учење па морав да се излуфтирамтрепкање
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 20:54
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Драг идивиди....

веќе ми е дојдено преку „еден дел од телово“...

Учи .... учи... учи... и пак учи по тоа математиката и пак 1.....не

абе мајката, како планира да не скорни по хемија пола клас во 2 часаизненадување
Не е салам... така мене ми се чини...



уствари.... станувам една површна личност во последно време и ич не ми е гајле за ништо .... морам тоа да го санирам додека е во почетна фаза ...

е брат вчера ми вика професорот по математика двојче да ми пиши ама после се премисли и ми рече да научам за тројче за денес арно ама денес ме стана и ѕвона тогаш па остана за понеделник.
физика тест праевме кец имам сигурно па и то понеделник да се стануватага.
инаку друже идивиди освен ова горе има и други проблеми на школо ама не се битни.
тигарче треба да се чудиш мене што ме виде на форум зошо не бев 1 месец.
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 21:00
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

идивиди...
сакам да му кажам на владо...
доволно се изначудив.

оти така?
мене ме има на идивиди еднаш месечно.
еве вака цела вечер и после аш исчезнувам еден месец(е...н)
иначе кај си ти на клик?
П.С идивиди заврна како лудо мајку му...
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 22:22
Драг Идивиди,...

очигледно мене не ми иде паметот, па продолжувам да се чудам и да се крстам на простотилаков околу мене... никогаш нема да можам да бидам таква, се прашувам... до нив ли е... или до мене е... како можат бе, толку плиткост да имаат во тоа црпката... фејсбук и кафицата им се главни движители на животот..... оф мори мајко...

се чувствувам како да паднав од марс...

п.с. уште некој ако ме праша што ми значи ROMA на блузата, или ТЕЛЕПОРТАЦИЈА... бреееј....

п.п.с да можам, да земам да ги превоспитам сите... еден по еден...
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2010 во 19:09
Бро

I'm again online голема%20насмевка после два дена, без ТВ, телефонии, интернети (и разно разни глупости) и без клуч на врата. И да ти кажа ќе бев уште два дена офлајн, ама ме поебаа мојве, ми кажаа дека ми стигна новото кутре (врска нема какво е, мелез од куј знајт што, ама јако е задоволство).

Сеа после два дена, ко ќе вида сума-сумарум, што су напрајл, кркамбар пак уште ми се гледат. Да тибам застарени материјали за учење, ко санкир 62' да живеа се осеќа. Ама уште малку, и ќе има спремано 3 испити, во 4-5 дена. А? Who's the man? задоволство ЕЕЕЕЕеееее не, ќе се заебаваме.

Ајт сеа, заминав да вида што се имат сменето во светов во последниве два дена, да вида дал фалело нешто без мене. намигнување

Поздрав со песната: http://www.youtube.com/watch?v=UvC5tTTaogI

P.S. Не се однесујт на мене песната, да знајш. голема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2010 во 21:17
...
Што ми стана на мене? Постојано сум во движење. Неам време да седнам како човек и да се налакирам... тибам...

Еден ден бираш некој фрк фустан, следен штикли па ташна, па и шминка, па бла бла... леееј, заморно е да бидеш женско. Желба ми е да бидам машко. Али најозбилно.
Сигурно би била голем женкар... металец би била... со брада обавезно. Обожавам брада.
Па тогаш и не би морала да слушам како моиве ми викаат: земи нешто посветла боја за ѕидовите! Јебига, нејќам розева, нејќам нишо такво... сакам зелена... нешто потемно зелена.    Револуционерно ќе ја изналепам собата со три илјади постери, ќе го одржувам нередот и праам галама.

АЈ у ку**ц све нека се носи...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2010 во 12:42
Драг Идивиди
Најмногу се мразам кога останувам без инспирација а со тоа и без елан.
Тогаш ми е најтешко да сврзам 2 со 2 а и да си фантазирам.
По тој повод се ставам во улога на штрумфот кој мрази се и `е си повторувам цел ден- мразам тањири, мразам учење, мразам шопинг, те мразам тебе, се мразам себе.....итн....вртење%20со%20очи
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2010 во 10:03
драг идивиди

се нервирам, ми иде да плачам, страв ми е, возбудена сум, рацете ми се тресат, умот ми се кочи...тага
Сè ова само за тие 4 саати што следат во сабота ( плус 4 во понеделник ) тага
Мислата повеќе психички ме уморува. тага
Мислам дека добро ќе се спремам и таму ќе се збунам целата и ќе направам хаос тага


чао сршено%20срце
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 16:31
идивиди

иди ти да видиш колку многу работи треба да се учат за државна матура лутина
иди види, па дојди кажи ми лутина
уствари, ај иди ти пишувај за мене молитва  изнервираност

Уууууууууф лутина

Чао





Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 20:31
Драг ИдиВиди...
Џо е . . .
Џо е и Џо заврши основно училиште со највисок просек.
Добро , не уклучив Мозила за да се фалам , туку да се исповедам.
Знам дека нетреба да сум збунет во овој период , и небаре , ќе беше различно да не беа женски во прашање.
Идевиде другар , одамна чувствував нешто за нејзе , во моменти повеќе во моменти помалку , но секогаш беше присутно некое чувство на спокој кога бев покрај нејзе.
Незнам дали тоа беше идолизирање или некаква зависност.Ама многу ми е криво што не ме разбира , и на моменти ми е криво што имам такви чувства.
Знам сега многу луѓе ќе ми се смејат , -‘па у пубертет е‘.
Сепак , се сомневам дека ќе беше поразлично и да бев 30 годишен Џо.
Не го правам ова од некаков ќеиф , или од некоја суетна причина.
Тука сум за да се исповедам...И на крај на краишта , среќен сум , бидејќи во моментов синусоидата на емоции иде во минусот...што незначи дека ќе се искачи во плусот.
Ај идам јас да пешачам малку.
Сајонара...
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 21:32
Дете, ти си заљубено. Што прават тие плавуши.

___

идивиди, нашиве предци биле баш... големи је*ачишта.   
се згазив од смеење на песните со еротска содржина...

тарзан и тарзаница,
играле брканица,
тарзаница сопре,
тарзан и го опре!
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2010 во 00:33
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Дете, ти си заљубено. Што прават тие плавуши.

___

идивиди, нашиве предци биле баш... големи је*ачишта.   
се згазив од смеење на песните со еротска содржина...

тарзан и тарзаница,
играле брканица,
тарзаница сопре,
тарзан и го опре!


Сум изглеа...глуп сум нели? кубење%20косаголема%20насмевка

Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2010 во 01:32
Драг Идивиди,

Знам дека и некои возрасни личности можат да му позавидат на Џо-наш голема%20насмевка  на зрелоста што ја покажува... за свои 14 години...изненадување


Џо, go ahead... да



Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2010 во 02:12
драг идивиди...

едно да за анастеа и за дијамантот...голема%20насмевкатрепкањеголемо%20гушкање
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 99>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.