IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132 99>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 20:55
Драг Идивиди
 
Разбрав дека Евровизија била вечер, од срањата кои се изнагледав минативе години мислам дека оваа година намерно ќе ја прескокнам.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2010 во 14:22
Originally posted by Glenn Glenn напиша:

Драг Идивиди
 
Разбрав дека Евровизија била вечер, од срањата кои се изнагледав минативе години мислам дека оваа година намерно ќе ја прескокнам.
 
Драг Идивиди
реков ама пу-пу не се важи,
имено под силен притисок на одредени луѓе и со досадни смс-ови ме натераа во име на сеирот да ја гледам Евровизија И ја гледав, и како секогаш тоа па тоа и тоа....најглупата песна победи


Изменето од Glenn - 30.Мај.2010 во 14:23
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2010 во 17:54
Драг ИДИВИДИ

Само што се вратив од универзална. Супер беше! Најубав ден! среќа

После ќе излеземе со екипата. големо%20гушкање Нема да седиме до касно, саат-два и толку. Имам нешто работа да довршам. среќа




Изменето од computer - 30.Мај.2010 во 18:50
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 23:15
Не ти треба тоа Џо!

_____________

Драг идивиди...
Дефинитивно се сложувам со тоа што Глен го имаше кажано околу другарството во тема Колку и верувате на најдобрата другарка.

Уууу... какви кучки! За љубомората нема лек... јбг, тоа е.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2010 во 22:13
Драг идивиди...
Чудно е колку некои луѓе мо=ат ниско да паднат... па дури и на фејсбук се лигават. Ма иди убиј се бре девојко! Или иди кај еден доообар чичко, психолог се вика, јави ми се како поминало!
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2010 во 16:55
...
Поправив оценките... фала богу. Дури и сама сконтав како се пресметува таа факинг глупа плоштина на пирамида.
Сите петки, само граѓанско зезнав работата...
Ма кој го ебе граѓанско!

___

Имам најубав, најсрцкаст, најфин и најзабавен партнер у свет!
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2010 во 21:23
Драг Идивиди...

Морам да ти признаам нешто...
Во последно време приметувам дека светов, а посебно интернетот е полн со чудни профили на луѓе. Живеат двоен живот, имаат статус на подвоени личности, а најтрагичното е што се соживуваат со тоа, па кога ќе влезат во тесно или ќорсокак се повлекуваат и измислуваат разно разни само за нив веројатни приказни, а сепак толку многу провидни.
Како и да е, се надевам дека таквите се многу ретко личности, кои со тек на време ќе побараат стручна помош и ќе се излечат од тие синдроми и комплекси...

И за крај мој драг Идивиди само ќе додадам, т.е ќе изјавам... НЕ МИ Е КРИВО ШТО МЕ ЛАЖЕЛЕ, КРИВО МИ Е ШТО МИСЛАТ ДЕКА ИМ ВЕРУВАМ....

Со почит,

Твој NRGMKD...

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2010 во 23:26
Бро,

знаеш како викаат,
ако сам не си го испотиш газето, никој нема да ти ја сработи работата.
Па така, ме чекаат пеколни 7 дена учење, ама многу учење и само учење, одмор само за спиење. Па доста беше одмор дури од септември минатата година. Исклучувам моб., интернет, заклучувам врата, предходно се снабдив со кафиња, зелен чај и некои апчиња за контрацепц...концентрација де и спремен сум за забегување. голема%20насмевка

Инаку, последно време слабо ме има, ама од пусти обврски што побрзо. А, и не си стариот добар форум како порано. Те има некој изнасадено со лошо семе, па виреат секакви суштества. Ама ако, ќе дојде крај на се што не е добро, ќе светнеш во стариот добар сјај (можеби).

И, нешто најново, убо било да сум слободен пак. Глата ме боли само за мене сега, не мислам многу за другите (само за фамилијава де) и не ни планирам пак да навлегувам во некои си не знам какви врски.


Ајт сеа, послем 7 дена може пак да се читаме. големо%20гушкање
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 01:12

Originally posted by Anarchy Anarchy напиша:

Бро,
 Исклучувам моб., интернет,


Баш јас кога ќе решам да ти ѕвонам ти мобилниот си го исклучил изненадување  иди бегај изненадување

___________________________________

Нејсе,

Идивиди

I feel so tired....
Психички повеќе отколку физички.
Изминатиов период само трчкав натаму наваму за една работа. Не дека не се исплатеше, ќе видам резултати наредна недела и знај дека ако не се исплатело - ќе баталам сè!
Е па да, вложувај труд - а резултати нема,  до сега - јок. До сега не се исплатеше. Знај ова е мој последен обид.
Кога не оди - не оди.
Со сила убајна не бидува.....
......
До мене е, а?
Или можеби само bad luck? замисленост
Станувам сурова можеби, а? замисленост


Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 13:13
@Lithium...
се во животот се исплати....
и тие што чекаат дочекуваат да ...
ама најдоброто иде кај тие што се борат...среќа
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 13:19
Драг Идивиди

твоите страни се полни со смешни коментари...се смеаам до солзи некогаш

Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 19:39
идивиди

утре ќе шетнам низ Источна Македонија.
Викендов ќе биде одлично.....Знам. И сабота испланирано и недела испланирано љубов

чао
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 20:08
Драг идивиди....

веќе ми е дојдено преку „еден дел од телово“...

Учи .... учи... учи... и пак учи по тоа математиката и пак 1.....не

абе мајката, како планира да не скорни по хемија пола клас во 2 часаизненадување
Не е салам... така мене ми се чини...



уствари.... станувам една површна личност во последно време и ич не ми е гајле за ништо .... морам тоа да го санирам додека е во почетна фаза ...
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2010 во 20:12
Драг идивиди...
дали тоа волсваген се уклучил на форум?
ма није могуче, факат није могуче да е од апчињата, па да ми се присторува ова!
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132 99>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.