IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 99>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 15:41
идивиди...
сакам да и кажам на госпоѓицата мајвеј дека секоја доба у животот си носи свои грижи..
пример кога си бебе се бринеш дали ќе ти даде мајка ти да цицаш плазење, кога си како мене се бинеш дали ќе ти пораснат градите, дали ќе ти удри корпа и сл. кога си у зрела доба што понатаму со животот и љубовта а кога си баба дали смееш да излезеш со мокра коса надвор...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 15:44
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

идивиди...
сакам да и кажам на госпоѓицата мајвеј дека секоја доба у животот си носи свои грижи..
пример кога си бебе се бринеш дали ќе ти даде мајка ти да цицаш плазење, кога си како мене се бинеш дали ќе ти пораснат градите, дали ќе ти удри корпа и сл. кога си у зрела доба што понатаму со животот и љубовта а кога си баба дали смееш да излезеш со мокра коса надвор...


Леее...Ама И ГО кажа...смеењеплачење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 17:52
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

идивиди...сакам да и кажам на госпоѓицата мајвеј дека секоја доба у животот си носи свои грижи..пример кога си бебе се бринеш дали ќе ти даде мајка ти да цицаш плазење, кога си како мене се бинеш дали ќе ти пораснат градите, дали ќе ти удри корпа и сл. кога си у зрела доба што понатаму со животот и љубовта а кога си баба дали смееш да излезеш со мокра коса надвор...


Драга Tiggy,
Имаш време и далеку си од вистински грижи. Цицките ќе ти пораснат, корпа нема да добиеш. Не се секирај...озбилно.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 17:54
Originally posted by Izzi Izzi напиша:

Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

идивиди...сакам да и кажам на госпоѓицата мајвеј дека секоја доба у животот си носи свои грижи..пример кога си бебе се бринеш дали ќе ти даде мајка ти да цицаш плазење, кога си како мене се бинеш дали ќе ти пораснат градите, дали ќе ти удри корпа и сл. кога си у зрела доба што понатаму со животот и љубовта а кога си баба дали смееш да излезеш со мокра коса надвор...


Драга Tiggy,
Имаш време и далеку си од вистински грижи. Цицките ќе ти пораснат, корпа нема да добиеш. Не се секирај...озбилно.

Оф Изи... Ама док пораснат... вртење%20со%20очи
А за корпата... тоа трефнав само.. а не дека ќе добијам. плазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 18:00
Tiggy...подобро да чекаш тоа одколку да чекаш да те приведе полиција за возење без дозвола.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 19:13
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

идивиди...
сакам да и кажам на госпоѓицата мајвеј дека секоја доба у животот си носи свои грижи..
пример кога си бебе се бринеш дали ќе ти даде мајка ти да цицаш плазење, кога си како мене се бинеш дали ќе ти пораснат градите, дали ќе ти удри корпа и сл. кога си у зрела доба што понатаму со животот и љубовта а кога си баба дали смееш да излезеш со мокра коса надвор...



i jas istoto sakav da ti go kazamда...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 19:50
Драг ИДИВИДИ

Денес се чувствувам одлично. среќа Викендов не сум на работа и ќе одмарам цело време, уживанција. голема%20насмевка Види види, јас како да имам црногорска жичка збунетост хехе се шегувам. среќа Денес ќе уживам со другарчето компјутерот голема%20насмевка, а утре со екипата ќе шетаме. среќа Во недела повторно ќе одмарам пред компјутер. Како што можеш да видиш се сум испланирала, а планираме во недела планираме да одиме некаде на прошетка, ако е убаво времето. среќа
Ти како си? Овие денови не ти доаѓав, знам дека ти недостасував. голема%20насмевка Чекај сега да видиш, што се вика постирање. трепкање голема%20насмевка Ама, подобро помал број квалитетни постови (како моите трепкање) отколку голем број неквалитетни. голема%20насмевка Ова со еден збор - поважен е квалитетот од квантитетот. трепкањеголема%20насмевка
Добро ајде доста ти филозофирав. голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 20:58
Драг ИдВид,

фали ме усто оти ќе те раскинам... умре циганката шо ме фалеше па сами ќе се фалиме сега.. свашта... изненадување
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 22:49
Драг идивиди

се прашувам зошто ми ѕвони уште тој глас во мислите,зошто кога ќе ги затворам очите навираат спомени,зошо морав толку да го засакам...
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 22:55
Originally posted by sanja-a sanja-a напиша:

Драг идивиди

се прашувам зошто ми ѕвони уште тој глас во мислите,зошто кога ќе ги затворам очите навираат спомени,зошо морав толку да го засакам...



drag idividi kazii i da ne se prasuva zosto
ednostavno se slucilo i toa e.....
ke i pomineeeeeeeeeee

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 11:23
Драг Идивиди,

Избркај ме одовде, за да не ме избрка шефот.

Поздрав,

Зависна
Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 13:56
Originally posted by Omar Omar напиша:

Драг ИдВид,

фали ме усто оти ќе те раскинам... умре циганката шо ме фалеше па сами ќе се фалиме сега.. свашта... изненадување


Драг ИДИВИДИ

Зошто мора секаде да го пикне носот збунетост
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 15:30
Драг идивиди...
Овоа стариве бетер од нас “децата, малите“ голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2010 во 15:58
Originally posted by computer computer напиша:

Originally posted by Omar Omar напиша:

Драг ИдВид,

фали ме усто оти ќе те раскинам... умре циганката шо ме фалеше па сами ќе се фалиме сега.. свашта... изненадување


Драг ИДИВИДИ

Зошто мора секаде да го пикне носот збунетост


Драг ИдВид,

кој ѓавол ја тера да се пронаога во моите постови??збунетост

И од кај пак знае дека е за неа??? збунетост

Свашта смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 99>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.