IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 99>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 20:36
...
Утре нова недела... ајде још мало, ќе се откачам од школово.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2010 во 00:00
drag idividi големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеmi  nedostigasheголема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2010 во 19:00
...
Пер, ја незнам зошто не тераат да читаме лектири... Доволно е да посетиш подфорум Уметност , култура и традиција , да одиш во тема Ваша песна,состав или што било напишано и да се изначиташ за цела учебна година убава проза и поезија од плодните ни форумџии. голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 23:32
иди види

денес потрошив 100 еура
со здравје да си ги носам чевлите и фустанот
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 00:51
drag idividi hronicno nenaspana sum dve tri nedeliизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 11:24
drag idividi  veke i treta smena sum na forumotизненадување
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 16:50
...
Тажна сум. Ај у п.м нека идат сите екск*рзии и полуматури и све...!
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 18:48
Драг ИдВид,

останав без цигари, а надвор врни - тура... не
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 19:23
драг одохвидох....

како ли успеала па се зацапала во мене...???збунетостзбунетостизненадувањеизненадување
епа жими се...ќе прими корпа...тага
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 20:12
Драг Идивиди,

Мило ми е да те видам вака после којзнае колку време. Се изменија многу работи во минативе (отприлика) година дена мое отсуство...ама стварно многу.
Затоа додуша и не доаѓам одамна наваму...се измени поставата. Не гледам познати ликови, ги нема оние со кои споделувавме муабети до доцна навечер. Се осеќам како странец.
Сеуште ми е идиотски фактот што му се обраќам на форум, ама јебига, for the sake of the thread.

Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 21:55
Драг ИдиВиди...

Во мојата хипер-реалност...
Ти личиш на Густавус , од унгарските цртани...голема%20насмевкасреќатрепкањеголемо%20гушкање
трепкањесреќа
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2010 во 15:15
...
Сварно незнам што ми е.
Ко да не сум веќе јас...вонземјанин

Што ми стана со срамежливоста? Пу да пукне, не можев ни едно по**ано здраво на Дамјан Пејчиноски (љубов ) тогаш да му кажам.
Којзнае зошто вака? За мене пред месец дена срамот беше непозната работа. херој
Ама сега некако... од све ми е срам. црвенеење ... голема%20насмевка

И драг идивиди...
Партнерот за полуматура ќе ми биде кремац, ама не е се така лошо, мислам веќе се помирив со “судбината“. Па ја будала си мислам господинот Ајрон Мејден ќе чека цела недела а му кажам. Па убаво ми направи. голема%20насмевка
Како и да е...
Не ми е нешто посебно до полуматурско славење, бла бла... поготово во ваков период.

П.С: Ми кажаа дека ми го земале фустанчето од Кара. скелет
Аш!
 Нема повеќе! Сега едина опција ми е Acid Wear или нешто друго..




Изменето од Tiggy Vicious - 20.Мај.2010 во 15:16
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2010 во 15:44
Драг идивиди тиги ме потсети на времето кога јас бев полуматуранткамечтаење
еееееее кога беше тоа....ама паметам до детал...Не однесоа во Охрид и славевме во еден хотел, а таму пак имаше еден убав келнер и сите се затрескавме по негогазење%20од%20смеење
и одиме на плажата вечерта сите и тој келнерот иде и ми вика ај да прошетаме и јас жива среќна викам ајј..И тргнувам и професорот ми вика .......... каде одиш..Леле умот ми се сврте ми ја уништи забаватаголема%20насмевка
ај назад ми вика со мене...и морав да се вратам со професорот...лелеее  колку само ни беше интересно..вечерта една порфесорка ни ја заклучи од надвор вратата демек да не излеваме од соба, и јас оти најпаметна преку тераса влегов кај девојчињата до нашата соба и ја отварам вратата да излезам надвор и оваа ми стои пред врата...она ме видела како скокам и вика ај од кај дојде од таму вракај секубење%20коса и ај пак преку тераса и назадголема%20насмевка
и така се смеевме за такви глупости два дена и ај рикверц дома...помина и тоа чудо.....сега ми е смешно дека се замараат со тоа но сепак времето си ги носи сите свои работи и убаво е да се поминат сите убави моменти од животот....

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 15:25
драг иди види...
како беше онаа поговоркана за мотивација?
знам само дека имаше рима...збунетост
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 99>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.