IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 979899
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Sanja...a Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja...a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2021 во 22:19
Драг Идивиди,

зарем навистина 11 год те немам посетено...
Се сеќаваш ли на мене?

Во име на старите добри времиња една големаа

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2021 во 00:26
Драг ИДИВИДИ

Најдраг си ми од сите.

Секогаш кога ќе те посетам
се потсетувам на едно многу убаво време ...
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2021 во 12:18
Драг Идивиди само....

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2021 во 14:21
,,,dridvid,,,site tuka shto ti pishale deka se srekjni,,, shto te gledaat posle 10 godini ,,,i ili te posetuvale ednash mesechno ,,, a mnogu te sakale da znaesh deka te lazhat ,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2021 во 21:41
Драг Идивидиииииииии големо гушкање

Како иде батка ?

Се ли е под контрола ?

Јас сум само на поминување па да шкртнам збор два на најдобриот незаборавен македонски форум на сите времиња љубов
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2023 во 22:53

    Д.И

И да сакам неможам да те одминам
на срце ми лежиш ...
  Cute Girl GIFs | Tenor
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2023 во 22:11
,,,dridvid,,,nishto,,,onaka,,, ja samo na pominjanje,,,

Изменето од pajser - 27.Февруари.2023 во 22:13
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2023 во 18:43
Драг   ИДИВИДИ

Дома сум си !  


a nice girl GIF - Download &amp; Share on PHONEKY
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2023 во 23:57
Драг Идивиди

Се  гледаме   следната година   бакнеж
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2023 во 06:38
Драг идивиди љубов

Наминав да те посетам баш на денешен ден. Роденден ми е, 38 полнам, а се осеќам ко 25 голема насмевка

Искрено, не верував дека толку многу ќе го засакам овој форум. Секогаш ми буди чувства од едно убаво време поминато во младоста.

Дефинитивно, не постои ниту еден друг форум на кој сум му толку верна како што си ти идивиди.

Секогаш ќе се навраќам на тебе , никогаш нема да го заборавам дружењето и тој пријателски пристап на сите членови кон мене.

Прекрасни времиња.


Здравје , уште 2 години, па ќе славиме 20 години како сум член на идивиди. 

Буквално пораснав со тебе. 

Да знаеш дека многу те почитувам како форум, не е битно дали сега имаш членови кои те посетуваат, но јас никогаш нема да те заборавам.

Затоа и сакав да пишам збор два баш на денешен ден кога ми е роденден, да ми почне денот баш со форумот идивиди големо гушкање


Поздравче и до следно читање среќаКон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2024 во 19:11
,,,drgidvid,,,mislish deka sme te zaboravile ,,, što se odnesuva do mene ,,, ne,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2024 во 18:25
,,,drgidvid,,,toplo be mnogu u pm,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 979899
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.