IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 98>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Драг ИДИВИДИ
    Испратена: 19.Септември.2019 во 10:14
,,,a sho da ti kazham koga se znaesh,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2018 во 11:36
super.no baram bas frendove.od vreme ono. ocevidno retko navrakjat.
среќа
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32061
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2018 во 09:08
Originally posted by pagane pagane напиша:

kaj se mi drugarite? 
тагаEve sum jas..ako mene me barase
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2018 во 22:33
А кој тоа ти треба мило моме?
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2018 во 19:40
kaj se mi drugarite? 
тага
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2018 во 12:57
Драги....

Слободен викенд, после подолго време
Ќе се дружиме малку повеќе трепкање
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2018 во 18:16
Идивиди, срцка моја љубов

13 години сум со тебе, со тебе пораснав, еве за 10 дена полнам 33 години и дојдов само да пишам дека вечно ќе бидеш дел од мене и мојот живот.

Ниту еден друг форум не може да те замени , ти имаш посебно место во моето срце. Голем дел од мојот живот, тајни, случки од студентските денови, од работата, авантури ми се споделени само со тебе и ќе останат само тука бидејќи си моето скришно катче.

Те сакам идивиди и сите луѓе што стојат во твоја позадина љубов


Посебен поздрав до Валерија големо гушкање
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6938
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2018 во 17:58
Драг идивиди јас имам многу обврски и морам да најдам сили да те оставам на неколку месеци.
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2018 во 23:30
Драги 

Цела недела.....

Отвори фб. твитер, инста ....исто 

Досадно...

Отвори Идивиди ... мирно

Мераци ....мечтаење
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 501
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2018 во 05:16
Драг идивиди
јас денеска апелирам да го цениме животот повеќе

еве една песна за кога те пече душата

еве една за посветла иднинаработите ќе станат полесни, ќе станат посветли

https://www.youtube.com/watch?v=iAE3EnRjhskИзменето од paralelogram - 04.Ноември.2018 во 05:27
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2018 во 21:46
Драг Идивиди

Си ме заборавил, сум те заборавила
Си се променил, сум се изменила

Ама, ке се опраиме, ми будиш убави спомени љубов
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44199
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2018 во 19:34
Види златен у мушки род си и некако ми е...Шо знам!
Ете на минди си и срцка,а ја ако драг те пишам којзнае како
може да се тумачи тоа.Си го иаме ние другарски,маалски
односот и не мора сеа ја патетики
тука драг,мил ово оно.Се разбираме нАли.
И глеј сеа живо пиле нема барем стража да чува,име да не ти сменат.
Еве ја да си знаеш ако на она com.mk и една запирка ти стават
одма пукам додека не остане последниот К*ршум кој за мене ќе го
чувам.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2018 во 01:29
Idividi, kako si mi srcka ? 

Jas samo na pominuvanje kolku da znaes deka si mi prva ljubov i nema nikogas da se otkazam od tebe , poprvo od maz bi se otkazala голема насмевка

Inaku arna sum , ziva, zdrava, sekogas nasmeana, so smisla za humor , me znaes takva mi e zvezdata. 

Se vkluciv na forum oti mi tekna na sobirankata pred mnogu godini koga licno se zapoznav so nekoi licnosti bas od tuka  : zabegan, LouWeed, la file i ne mi teknuva na drugite nickovi imase i drugi .....

Pozdrav do site a posebno do Valerija , zeno te obozavam da znaes , ostani takva kako sto si големо гушкање


Nenormalno mnogu mi falat brza i zbunet , so NiNa se imame na Facebook i den denes, porasnato e devojceto, a imase samo 11 godini koga dojde na IDIVIDI forumot, ahhhhh spomeni љубов


Pozdrav ljubavi , ostanuvame so nekolkumina vo kontakt na idividi chat-ot да
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44199
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2018 во 10:59
Шцц домаќине

Го знаеш редот!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 98>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.