IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ослабите само еден дел од телото?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ослабите само еден дел од телото?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 19:58
Originally posted by Gjoroski Gjoroski напиша:

Потење и топење или согорување на масните наслаги се два различни процеса.
Може поконкретно да објасниш? Благодариме!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 20:49
mozno e toa?..збунетост.na primer,..samo ednata noga da ja oslabnam ,..ili drugata da ja ..popravam?

zatoa shto, otkako ja skrshiv ednata,...nikako da ja stigne,..drugata.изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 20:57
Originally posted by brza brza напиша:

mozno e toa?..збунетост.na primer,..samo ednata noga da ja oslabnam ,..ili drugata da ja ..popravam?

zatoa shto, otkako ja skrshiv ednata,...nikako da ja stigne,..drugata.изненадување
 
 
Skrshi ja i drugata pa ce bidat taman...да
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 21:04
eee изненадување да...za ova imash +......pogolem ne moze za zlal !..изненадување

... a, se nadevam i deka na nekoj ke mu go zadovoli nivoto... koeshto go saka vo komentarite.изненадување..a, koe e toa nivo?.збунетост..redenje suvoparni brojki i fakti...od drug kazani ..vo stotina redovi mozebi?...ili pak,...smrtna serioznost vo niv?.....shto li?.?збунетост
......
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.