IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Кога последен пат се опијанивте?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога последен пат се опијанивте?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
Автор
Порака
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 19:20
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.

...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 19:32
Originally posted by gazela gazela напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.

смеење А како да ти каже процентуално, кога не ни знае колку праела муабет? изненадување
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 19:40
Originally posted by Anarchy Anarchy напиша:

Originally posted by gazela gazela напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.

смеење А како да ти каже процентуално, кога не ни знае колку праела муабет? изненадување

нека%20ти%20е%20срамaj ushte ednash prochitaj shto  napishala'" mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост".
najdi drugo neshto  za rchkanje ova ne drziнамигнување


Изменето од gazela - 11.Јули.2010 во 21:32
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 19:42
od kaj pa da znam?збунетост...изненадувањеda sum bil trezen ,...ke znaev!голема%20насмевка

...sledniot pat ke ostanam trezen ,...pa ke  kazam.намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 19:55
e pa jas znam so zborev tocno...si praev muabet na mestoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
ama po nekoja recenica mi faliголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 21:14
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Pred skoro 4 godini...да

Најтажното нешто што сум го слушнала* во мојов е**н живот.

* прочитала (бел. на идиот)

Изменето од Tiggy Vicious - 11.Јули.2010 во 21:14
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 22:33
Минатата вечер...бљак...не се ни сеќавам на некои работи. Ама најубавото беше додека бев трезна
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2010 во 23:57
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Pred skoro 4 godini...да

Најтажното нешто што сум го слушнала* во мојов е**н живот.

* прочитала (бел. на идиот)
 
 
Najverojatno i jas taka nekako razmisluvav koga bev na tvoi godini....намигнување
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 12:40
Вчера. Срам да ми е. На роденден кај другарка. Не бев јадена и одма ме фати али брзо се отрезнив после уцапувањето на ногата во кантата во бањата.
90% од луѓето беа ко за у токсикологија,.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:10
18.10.1998

голема%20насмевка
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:21
ма дај... зар личам на девојка што пие збунетосттрепкање
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2010 во 01:25
не кажувам
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
10101 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 963
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 10101 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2010 во 19:23
Pred 5 dena
98% of the internet population has a signature. If you're part of the 2% that doesn't have a signature, copy and paste this into your sig.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2010 во 11:11
Јас пак се мислам...кога последен пат трезен се прибрав. вртење%20со%20очи
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,238 секунди.