Испечати | Затвори го прозорот

Кога последен пат се опијанивте?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Ноќен живот
Опис на форумот: Што мислите за ноќниот живот во нашава ни Македонија?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=22120
Датум на принтање: 14.Јули.2024 во 09:05
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Кога последен пат се опијанивте?
Постирано од: TheCook
Наслов: Кога последен пат се опијанивте?
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 17:53
Eve kazete koga posleden pat se opivte i 2-3 zbora plus

Jas vo petokot...ali nisto posebno   Коментари:
Постирано од: Flix
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 22:23
Пред 5 дена :)

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 00:38
Во петокот , али за тоа нити еден збор не кажвам 

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: TheCook
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 09:34
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Во петокот , али за тоа нити еден збор не кажвам


zosto, da ne imase nekoj incidenti


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 18:22
за дочекот на 2009 година голема%20насмевка

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 19:45
Na Nova Godina..
..i toa zdravo


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 23:40
Originally posted by TheCook TheCook напиша:

Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Во петокот , али за тоа нити еден збор не кажвам


zosto, da ne imase nekoj incidenti
,

Секогаш има инциденти кога се опијанам , позитивни(најмногу од тоа паметат дејчињата) голема%20насмевканамигнување


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 31.Март.2010 во 23:41
И да вечерва последно се дамлосувам сеа за сеа голема%20насмевка 

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 10.Мај.2010 во 01:28
na 30 april

ama malku

-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 09.Јуни.2010 во 18:36
Завчера... а и вчера мислам...
Маааалце беше.


-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 09.Јуни.2010 во 19:21
На 15-ти септември...!!!


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 14.Јуни.2010 во 12:32
нека%20ти%20е%20срамнека%20ти%20е%20срамнека%20ти%20е%20срамнека%20ти%20е%20срам
Баба не се опијануваплазење


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: mimicria
Датум на внесување: 14.Јуни.2010 во 12:42
ne se sekavam... ne pijam, a i koga pijam ne me faka среќа

-------------
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 14.Јуни.2010 во 12:43
одавна... пред недела дена... изненадување

-------------


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 14.Јуни.2010 во 18:01
последен пат (не)здраво се начукав пред околу две и пол години, ама тогаш бев зелен, сега веќе не сум, ваљда трепкање

-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 14.Јуни.2010 во 20:18
ne se opivam sekogas imam granica koga da prestanam, ama sakam onaka da se zamalusham kolku da odlepam i posle so mi e gajleтрепкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 19.Јуни.2010 во 11:44
вчера вечер

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 20.Јуни.2010 во 19:27
Последен пат,и навистина ќе ми биде последен беше за Нова Година.Три дена ме држеше,едвај се соземав,а изненадување ми беше кога се разбудив после славењето,сватив дека пак сум си ги облекла чизмите за спиење.
Имаше што да се види кога станав

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 22.Јуни.2010 во 02:22
30ти април вечертаголема%20насмевка
сеа морам да чекам до Пиво Фестот тага


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 24.Јуни.2010 во 11:13
Последен пат се начукав пред една недела кај едно другарче на роденден.

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 24.Јуни.2010 во 14:50
Ден-два пред Нова Год, ама многу лошо. Оттогаш пијам само на полн стомакзадоволство

-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: brza
Датум на внесување: 25.Јуни.2010 во 11:11
sum zaboravil,збунетост...ama sledniot...polseden pat,намигнување..vetuvam deka  ke go pisham !....i se nadevam ,...shto poskoro !голема%20насмевка

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 09.Јули.2010 во 12:45
Вчера кај едно другарче на роденден

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 09.Јули.2010 во 13:59
јас не се опијанувам, јас се развеселувам....

-------------


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 09.Јули.2010 во 14:04
Togas povrakam i zatoa retko mi se slucuva, ne za drugo , ne mi dava da ja zalapam posle 

-------------
http://jazbunet.blogspot.com/" rel="nofollow - http://jazbunet.blogspot.com/


Постирано од: Џо
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 18:32
на полуматура...
после една скара се отрезнив...смеење


-------------
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima

Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:04
Pred skoro 4 godini...да

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:12
Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:20
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: Anarchy
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:32
Originally posted by gazela gazela напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.

смеење А како да ти каже процентуално, кога не ни знае колку праела муабет? изненадување

-------------


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:40
Originally posted by Anarchy Anarchy напиша:

Originally posted by gazela gazela напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ne se opivam po princip, znam kolku mi e dosta..ama eve na primer vikendot mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост
e so biloразмислување

газење%20од%20смеењеaj kazi mi procentualno My kolku od muabetot ti teknuva kolku ne bash me interesira.

смеење А како да ти каже процентуално, кога не ни знае колку праела муабет? изненадување

нека%20ти%20е%20срамaj ushte ednash prochitaj shto  napishala'" mnogu sum otvorila so muabet vecerta a ne mi teknue se po redзамисленост".
najdi drugo neshto  za rchkanje ova ne drziнамигнување


-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: brza
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:42
od kaj pa da znam?збунетост...изненадувањеda sum bil trezen ,...ke znaev!голема%20насмевка

...sledniot pat ke ostanam trezen ,...pa ke  kazam.намигнување


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 19:55
e pa jas znam so zborev tocno...si praev muabet na mestoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
ama po nekoja recenica mi faliголема%20насмевка


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 21:14
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Pred skoro 4 godini...да

Најтажното нешто што сум го слушнала* во мојов е**н живот.

* прочитала (бел. на идиот)

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 22:33
Минатата вечер...бљак...не се ни сеќавам на некои работи. Ама најубавото беше додека бев трезна

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 11.Јули.2010 во 23:57
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Pred skoro 4 godini...да

Најтажното нешто што сум го слушнала* во мојов е**н живот.

* прочитала (бел. на идиот)
 
 
Najverojatno i jas taka nekako razmisluvav koga bev na tvoi godini....намигнување


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 12.Јули.2010 во 12:40
Вчера. Срам да ми е. На роденден кај другарка. Не бев јадена и одма ме фати али брзо се отрезнив после уцапувањето на ногата во кантата во бањата.
90% од луѓето беа ко за у токсикологија,.

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: Iron Man
Датум на внесување: 20.Јули.2010 во 20:10
18.10.1998

голема%20насмевка


-------------


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 20.Јули.2010 во 20:21
ма дај... зар личам на девојка што пие збунетосттрепкање

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 01.Август.2010 во 01:25
не кажувам

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: 10101
Датум на внесување: 22.Август.2010 во 19:23
Pred 5 dena

-------------
98% of the internet population has a signature. If you're part of the 2% that doesn't have a signature, copy and paste this into your sig.


Постирано од: Anarchy
Датум на внесување: 23.Август.2010 во 11:11
Јас пак се мислам...кога последен пат трезен се прибрав. вртење%20со%20очи

-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 23.Август.2010 во 23:15
jas ne pijamсвиркање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 23.Август.2010 во 23:28
I jas nepijam ....Ama koga nema

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 04.Септември.2010 во 19:30
5.06.2010намигнување


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 05.Септември.2010 во 12:40
ne pijamгубитник nikogas

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 05.Септември.2010 во 12:44
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

ne pijamгубитник nikogas

Тогаш си ја утнала темава.плазење


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: The_Boss
Датум на внесување: 22.Септември.2010 во 22:36
Не сум се опијанил, многу ретко пијам алкохол и имам граница, знам кога ми е доста


-------------
Поради неплатени сметки, ИДИВИДИ го исклучи потписот на The_Boss.


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 23.Септември.2010 во 02:38
Вечерва....ама морав експресно да се...отрезнам

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 23.Септември.2010 во 03:00
kaj zaluta ti ma da se opies srede nedela

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 23.Септември.2010 во 04:55
Еее тоа да видиш...кога сакаш...не е важно дали е среда, петок или сабота..важно е да има некој да те дружи во пиењето

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 03.Октомври.2010 во 12:52
more nikoj ne pisuva vo temite...nikoj ne bil pijanicisteплазење

jas pa ne se napiv mnogu vcera ama denes vaka sumхипнотизиран


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 03.Октомври.2010 во 13:03
mene mi dadoa samo edna caska sinoka
ama i jas sum ...izgleda od site ostanati faktori...okolu nas...

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 03.Октомври.2010 во 13:29
babe a tek dve caski da ti dadoaголема%20насмевкаголема%20насмевкаплазење

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 03.Октомври.2010 во 13:32

ke spiev do 5 posle rucek

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 11.Октомври.2010 во 11:57
на 1ви.... од тогаш сум со граница и кочница....трепкање
Ама затоа тогаш се напраев „крастајца“ и ќе ми држи влага уште барем 2 месеци...црвенеење
-------------


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 18.Октомври.2010 во 17:19
Крајот на август беше, не памтам точно шо дата

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 19.Октомври.2010 во 14:15
саботата...црвенеење

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 19.Октомври.2010 во 16:14
jas pa ne znam koga ...ke bide...(po)sledniot pat!голема%20насмевка

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: alekss.
Датум на внесување: 20.Октомври.2010 во 14:27
sega   sum  pijan  momentalno


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 20.Октомври.2010 во 14:49
уште те држи од синоќа што пиевме

Јас одамна се немам напиено ...односно....не е одамна..ама мене ми се чини како цел век

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: brza
Датум на внесување: 20.Октомври.2010 во 15:07
...zatoa ti vikam, krajno vreme e da ..,,posetish nekogo !намигнување

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: bluebell
Датум на внесување: 20.Октомври.2010 во 16:11
nikogas ne sum se opijanila, a da ne propustam jas toa nesto golemo?збунетост

-------------
always look on the bright side of the life!


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 23.Октомври.2010 во 10:53
Вчера, малце се поднапив

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: Nemesis-NN
Датум на внесување: 25.Октомври.2010 во 00:50
Koga napolniv 18,prv i posleden pat i nikako da mi se razjasni od togas pa navamu kako toa mazive non-stop se pijancat a znaat sto gi ceka utredenta

-------------
- Godess Of Revenge -


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 28.Октомври.2010 во 15:56
знам дека последно пред три месеци не бев пијан :)

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 06.Ноември.2010 во 12:29
Сношти ... и не паметам дали некад сум бил попијан плазење 

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 20.Ноември.2010 во 13:10
Вчера вечерта

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: XStrongAngelX
Датум на внесување: 03.Јануари.2011 во 13:35
за нова година и тоа до 10000000 охи назад пијана в крај али и правев осмици црвенеење

-------------
Дедо мраз злато
мое љубов неверна
неможам без тебе за нова година
Дедо мраз злато мое
жива превара
сал не моташ пак не заебаПостирано од: volkswagen
Датум на внесување: 16.Јануари.2011 во 15:04
црвенеење од коледе до вчера ни една вечер ми немаше избегано... ама вчера потфрлив, дома си останавцрвенеењецрвенеење

-------------


Постирано од: Dovicinski
Датум на внесување: 22.Јануари.2011 во 23:08
Одамна се немам опивано, спортиста човек

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 22.Јануари.2011 во 23:51
...sega?!збунетост

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Nadia
Датум на внесување: 23.Јануари.2011 во 14:49
hihihih ednas i nikogas poveke bese toa pred 2-3 meseca ...nareden den glavata od pernica ne mozev da ja krenam


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 26.Февруари.2011 во 20:19
денес ќе се трескаме , на закажано... трепкање  

-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 19.Март.2011 во 12:46
Синоќа....голема%20насмевка

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 19.Март.2011 во 20:06
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Синоќа....голема%20насмевка


i jas malku....

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 19.Март.2011 во 21:27
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Синоќа....голема%20насмевка


i jas malku....


E јас прима миа многу .... плазење до пладне си имав малце мака плазење


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 21.Март.2011 во 20:23
сабајлево... многу коњак ама со многу голема причинаа не

-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 04.Април.2011 во 21:32
Аааа сношти малку "прекинавме постот" плазење

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Astrid
Датум на внесување: 05.Април.2011 во 01:49
Во фебруари 1999 година - прв и последен пат.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 05.Април.2011 во 22:19
Во саботата

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 25.Април.2011 во 15:32
Сношти танцување 

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: емил
Датум на внесување: 23.Мај.2011 во 05:55
вчера се начукав малкучка со црвено винце ,ама колку за сјај во очите
 
среќацрвенеење


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 29.Мај.2011 во 03:04
Од рано утро почнав со ракија , вечерва направив некој шток ... ама не се опијанив голема%20насмевка плазење

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 04.Јуни.2011 во 19:53
Вчера вечерта :/

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 09.Јуни.2011 во 23:15
Вчера... дома ... сам... на лутинатане

-------------


Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 21.Јуни.2011 во 16:09
21.06.2011
na svadba
ne znam kolku ispiv ama ne bese pomalku od 1.5l konjak

znaes sto koga ke pocnes i samiot da ne se razbiras sto zboris ......... SI PRETERAL

-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 15.Јули.2011 во 22:41
Ум... Боб Марли деј... и пред некоја недела во Њу Ејџ, ме фати од тоа виното, ама не губам глава.

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 18.Јули.2011 во 11:46
Не памтам...изненадување Мислам дека беше тоа последното што го пишав...

-------------


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 18.Јули.2011 во 22:43
колку само ќе ви помине филмов со пиењето плазење-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 02.Август.2011 во 22:23
Во неделата онака салам се напивмесмешен
после некој ќе тврди дека од коктели не фаќалолажго барем ги пробав повеќето што не сум ги пробала.


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 21.Август.2011 во 17:46
Денес малку

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 10:59
ne kazuvam

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Орка
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 15:57
Оф топик си


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 23.Август.2011 во 14:43
мислам бејбе хелоууууплазење

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Verica123
Датум на внесување: 04.Септември.2011 во 14:10
vcera na pivolend....


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 04.Септември.2011 во 14:17
jako bese vcera


Постирано од: Phantomlord
Датум на внесување: 17.Септември.2011 во 16:24
Вчера.

-------------
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/


Постирано од: pHp
Датум на внесување: 21.Септември.2011 во 14:15
У Средата кога ја тепавме Литванија ќор се напрајв


Постирано од: Гаргамел
Датум на внесување: 10.Октомври.2011 во 23:21
pred tri i pol meseci zelka storena se napravivИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk