IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со професорка !!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со професорка !!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
heaven Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heaven Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс со професорка !!!
    Испратена: 25.Март.2010 во 01:34
не е битно дали ова мене ми се случи или на некој друг... тоа е најмалку важно, но ќе ви ја опишам точно како беше.

Беше Понеделнк Почеток на нова учебна недела, и пак морам да одам од сабајле на школо нормално оти бев прва смена :( бев до кај 1 саатот на школо. Знаете како е секој професор бара да на негов час да се биде мирен и максимално сконцентриран, но искрено јас не го можев тоа ... ете таков бев едноставно немирен и така ден за ден изминуваше времето, друштвото беше супер се зафркававме и некои слични работи.. ех само кога ке се сетам ми недостига тоа време,.
мораше да избегаме на некој час да појдеме да се напиеме едно кафе. Еден ден одлучивме да бидеме присутни на сите часови бидејќи во гимназијата се слушаше дека има нова професорка нормално бевме цел ден на школо за да ја видиме новата професорка сите во класот бевме расположени, Но последниот час етеја новата професорка ни дојде. Седев во прва клупа и едвај чекав да дојде професорката за да ја видам нормално како и останатите во нашиот клас, во еден момент се отвори вратата и сите се заќутивме останваме подзинати ... таа не беше професорка беше права Бомба . се сеќавам како сега тоа да беше, носеше црвено сукњиче над колена, бела коса која под себе скриваше големи и бујни гради и наочари може да замислите... уф, норамлно сите машки во класот збеснавме, и цел час и се обраќавме со "Да Госпоѓице" додека девојчињата се смешкаа и знаеа во што е работата. Од тој ден сите машки се каравме кој ке седи прва клупа на нејзин час , јас ја имав таа чест бидејќи од поцеток на годината седев во прва клупа.. доста голема среќа за мене, буквално сите машки бевме полудени по неа. Еден ден кога имавме нејзин час таа ме сретна во ходникот и ми рече еј извини но дали ке можеш да ми помогнеш да дојдеш со мене до мојата кола да земеш неколку книги, нормално одма се согласив и реков ДА ке ви помогнам професорке, ме натовари со милион книги ама беа тешки , ги стегав забите да издржам додека ги пренесам во училницата. Секој нов час професорката беше се посексипилна, ние и потака се расправавме за тоа кој да седи во прва клупа на нејзин час, таа година бевме Матуранти.. но дојде и 8 март и сите ние се наоружавме со Букети и некои други подароци и сл. Професорката беше импресионирана од нас.. имаше толку многу навистина многу Цвеќиња што не знаеше што да прави со нив, јас тогаш меѓу првите положив за кола (возачки испит)и нормално да се пофалам малку со колата бев на школо тој ден :P , нејзиниот час беше последен, професроката бидејќи ме запамти од тогаш кога и помогнав за книгите .. ме замоли и сега за да и помогнам за Цвеќињата да ги однесеме до нејзината кола но сите не ги собра но нејзината кола останаа уште неколу Букети, јас и се понудов да и помогнам со својата кола на што таа ме игнорираше ми рече вака "Фала но нема потреба" ..но јас е наговорив на тоа и се согласи. Е пратев со колата до нејзиниот Стан , прво ги собравме Цвеќињата од нејзината кола па потоа од мојата, и ми рече дечко кажими дали се умори "Може ли едено Кафе" да се напиеме, но мене ми беше незгодно и и се заблагодарив и реков дека морам да одам дома, тогаш таа ми рече ајде повели барем Сок ке се напиеме и се одлучив и влегов во нејзиниот дом. Ми рече седни во дневната ја одма идам само да направам Сок, хехе се насмевна , Седев професроката беше сама се слушаше во школо муабет дека се разведила со својот маж, дојде и таа во дневна и рече еве повели Сок и срамежливо реков фала.
Но кажими ти мене зошто сите вие машките така мене ме гледате а поготово ти што седиш во прва клупа, заради тебе више ја не носам ни деколте ни кратка сулња ... е тогаш многу се засрамив и незнаев што да одговорам, седев на троседот и таа полека се доближи до мене и ми рече знам јас зошто така ме гледаш на час ја тебе ти се свиѓам, така??? е тогаш ја експлодирав се направив жар црвен на лице. Со десната рака почна да ме допира околу вратот , ми се наежи косата .. "Дали ти сакаш да водиш љубов со мене" ме праша таа а јас тогаш имам чуство дека не сум во реалноста , тогач во мене се јави онај Тerminator без чувство и без душа машина прекриена со месо :D јас тоа го сакам со вас и реков срамежливо но доволно гласно,ја зеде мојаѕа рака и почна да се чепка но нејзиното тело полека се ослободив и почнав да е љубам по вратот и слагајќи надолу по нејзиното тело , ми ја соблече маицата и почна да ми одкопчува фармерките.. "Ме посакуваш ли" ? ми рече.. почнав да е фаќам за интимните делови и така натаму .. Сексот не траеше долго но добар беше, одкако завршивме таа појде да се тушира а јас одма си заминав без да и кажам целиот изгубен, испотен .. заминав во кафич каде што работеше еден мој другар и ме прашува целиот збунет што ти е бе што ти се десило? јас се снајдов и му реков немај гајле ништо не е идам од фудбал играв во сала. и потоа појдов дома се средив и си реков еееј човече имав секс со професорката како ке појда   утре на школо? Следниот час за прв пат во мојот живот не се карав со другарите за да седам во прва клупа .. малку им беше чудно , влезе професорката и сите станавме , јас со главата надолу гледав во подот од срам и незгодно ми беше, седна таа го запиша часот и ми рече ајде ти во последната клупа кажими што правевме ние вчера, е тогаш јас останав без здив и си помислив дали мисли да тој жежок секс во нејзиниот стан или што работевме минатиот час - Предавањето.. само реков ништо професорке, не се сеќавам, епа ако не се сеќаваш еве ти 1 (кец во дневник).
Измина и тој час сите со заминаа останавме само јас и професорката таа е затвори вратата и ме легна на една клупа и ми рече "Сега ке те изедам Мали" ке идеш со мене да го повториме тоа од вчера, и така пак падна секс во нејзината кола недалеку на (периферија) од градот. Како што изминуваа неделите све повеќе бевме сексуално активни, скоро секогаш на час ме стануваше мене и ми пишуваше 1 (кецови) во дневник, тогач многу се изнервирав, сексот веќе не ме занимаше повеќе ме мачеа тие кецови во дневникот, Еден ден на час ми рече ајде ти од последна клупа кажими што ќе работиме денеска, а мене ми пукна филмот и и реков незна професорка што ке работиме денеска но зна што работевме вчера и на 8 март се сеќава што правевме, сакате ли да ви кажам? бев озбилен и бев спремен да кажам пред сите за тој секс, за што таа можеше да лета од работа а јас од школо.. со повишен тон таа одговори е веќе го помина сите граници, после часов ке останиш сам да одговараш за да ги поправиш Кецовите ако има и некој друг заинтересиран за да порави оценка нека остане, заврши цасот и сите си заминаа и останав само јас.. и тогач таа го отвори дневникот и со коректор полека ги избшира кецовите преку нив ми стави (тројка) но барем вредеше, и рече е сега ојме малку да се забавуваме. НЕ реков гласно доста беше неможам повеќе да продолжам вака, Би било убаво, Вие сте Супер професорка згодна и реков јас но доволно беше одговорив јас налутено. "што е зарем повеќе не те палам јас , рече професорката" со својот нежен глас , сфатете како сакате но оваа убава приказна за мене е завршена реков јас и си излегов. После 1 (една) недела дојде нова професорка која кажа дека јас сум одговарал и сум ги поправил Кецовите, честита ми рече морам да ти кажам дека напредуваш.. но тогаш сите збунето ја запрашавме новата професорка што се случило со минатата професрока и ни кажа дека морала да замине вчера се свршила и заминала на меден месец но по извесно време ќе се врати , но дотогаш јас ке ја заменувам.

Ова не е се очекувајте 2 (втор) дел од оваа вистинска случка.. одкако се врати професорката од медениот месец.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 03:38
si trebal da go napravis barem vo trista i nesto epizodi...vaka ne e intertesno...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 12:21
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

si trebal da go napravis barem vo trista i nesto epizodi...vaka ne e intertesno...
газење%20од%20смеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеење

ПАМЕТНОдадада

Иначе... накратко, што е темава? Ме мрзи да го читам тоа рефератот на почеток.... мада ми игледа као еротска причаизненадувањеголема%20насмевка
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 13:47

Hahahahaha .... Gonzo e vo pravo ... kolometarski tekst .... poentata e falba ili ima nesto drugo? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 13:49
Ова ти е нешто како :"Другата страна на страстите" среќа
Интересна приказна, не невозможна ... а може 1 и 2 дел да послужат како сценарио за филм дефинитивно голема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 13:51

Nisto ... nema dovolno "socni" detali za da te natera da zemes pukanki vo race i da  mu zaviduvas na falbadzijata .... голема%20насмевканамигнување

Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 13:54
Тоа не е проблем , се корегира , се вметнува а за завидување ни на крај памет намигнување Енглезите во ваква ситуација би рекле : Use your imagination ! голема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 13:56
Jas uste ja baram poentata de .... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаплазење
 
A i mali cestito titulata .... големо%20гушкање


Изменето од Blue Scarlet - 25.Март.2010 во 13:57
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 14:04
А фала фала ЛејдиБ среќаголемо%20гушкање

За поентата ќе почекаме за доврши со сите "епизоди" да не би доаѓале до погрешни заклучоци плазењеголема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 17:51
nema nova epizoda...uste se na meden mesec...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 21:49
опасна професорка, мајке ми смеење
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 21:58
Ова детево опасно некое парче чим у се с'снала професорицата.плазење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2010 во 01:49
Е сеа кој е поопасен ? Професорката или детето ? збунетостголема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2010 во 15:29
Originally posted by heaven heaven напиша:

носеше црвено сукњиче над колена, бела коса која под себе скриваше големи и бујни гради и наочари може да замислите... уф, норамлно сите машки во класот збеснавме


Бела коса изненадување
И побелела од многу секс со дечишта смеење

You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.