Испечати | Затвори го прозорот

Секс со професорка !!!

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Секс
Опис на форумот: Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=22080
Датум на принтање: 28.Април.2024 во 02:15
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Секс со професорка !!!
Постирано од: heaven
Наслов: Секс со професорка !!!
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 01:34
не е битно дали ова мене ми се случи или на некој друг... тоа е најмалку важно, но ќе ви ја опишам точно како беше.

Беше Понеделнк Почеток на нова учебна недела, и пак морам да одам од сабајле на школо нормално оти бев прва смена :( бев до кај 1 саатот на школо. Знаете како е секој професор бара да на негов час да се биде мирен и максимално сконцентриран, но искрено јас не го можев тоа ... ете таков бев едноставно немирен и така ден за ден изминуваше времето, друштвото беше супер се зафркававме и некои слични работи.. ех само кога ке се сетам ми недостига тоа време,.
мораше да избегаме на некој час да појдеме да се напиеме едно кафе. Еден ден одлучивме да бидеме присутни на сите часови бидејќи во гимназијата се слушаше дека има нова професорка нормално бевме цел ден на школо за да ја видиме новата професорка сите во класот бевме расположени, Но последниот час етеја новата професорка ни дојде. Седев во прва клупа и едвај чекав да дојде професорката за да ја видам нормално како и останатите во нашиот клас, во еден момент се отвори вратата и сите се заќутивме останваме подзинати ... таа не беше професорка беше права Бомба . се сеќавам како сега тоа да беше, носеше црвено сукњиче над колена, бела коса која под себе скриваше големи и бујни гради и наочари може да замислите... уф, норамлно сите машки во класот збеснавме, и цел час и се обраќавме со "Да Госпоѓице" додека девојчињата се смешкаа и знаеа во што е работата. Од тој ден сите машки се каравме кој ке седи прва клупа на нејзин час , јас ја имав таа чест бидејќи од поцеток на годината седев во прва клупа.. доста голема среќа за мене, буквално сите машки бевме полудени по неа. Еден ден кога имавме нејзин час таа ме сретна во ходникот и ми рече еј извини но дали ке можеш да ми помогнеш да дојдеш со мене до мојата кола да земеш неколку книги, нормално одма се согласив и реков ДА ке ви помогнам професорке, ме натовари со милион книги ама беа тешки , ги стегав забите да издржам додека ги пренесам во училницата. Секој нов час професорката беше се посексипилна, ние и потака се расправавме за тоа кој да седи во прва клупа на нејзин час, таа година бевме Матуранти.. но дојде и 8 март и сите ние се наоружавме со Букети и некои други подароци и сл. Професорката беше импресионирана од нас.. имаше толку многу навистина многу Цвеќиња што не знаеше што да прави со нив, јас тогаш меѓу првите положив за кола (возачки испит)и нормално да се пофалам малку со колата бев на школо тој ден :P , нејзиниот час беше последен, професроката бидејќи ме запамти од тогаш кога и помогнав за книгите .. ме замоли и сега за да и помогнам за Цвеќињата да ги однесеме до нејзината кола но сите не ги собра но нејзината кола останаа уште неколу Букети, јас и се понудов да и помогнам со својата кола на што таа ме игнорираше ми рече вака "Фала но нема потреба" ..но јас е наговорив на тоа и се согласи. Е пратев со колата до нејзиниот Стан , прво ги собравме Цвеќињата од нејзината кола па потоа од мојата, и ми рече дечко кажими дали се умори "Може ли едено Кафе" да се напиеме, но мене ми беше незгодно и и се заблагодарив и реков дека морам да одам дома, тогаш таа ми рече ајде повели барем Сок ке се напиеме и се одлучив и влегов во нејзиниот дом. Ми рече седни во дневната ја одма идам само да направам Сок, хехе се насмевна , Седев професроката беше сама се слушаше во школо муабет дека се разведила со својот маж, дојде и таа во дневна и рече еве повели Сок и срамежливо реков фала.
Но кажими ти мене зошто сите вие машките така мене ме гледате а поготово ти што седиш во прва клупа, заради тебе више ја не носам ни деколте ни кратка сулња ... е тогаш многу се засрамив и незнаев што да одговорам, седев на троседот и таа полека се доближи до мене и ми рече знам јас зошто така ме гледаш на час ја тебе ти се свиѓам, така??? е тогаш ја експлодирав се направив жар црвен на лице. Со десната рака почна да ме допира околу вратот , ми се наежи косата .. "Дали ти сакаш да водиш љубов со мене" ме праша таа а јас тогаш имам чуство дека не сум во реалноста , тогач во мене се јави онај Тerminator без чувство и без душа машина прекриена со месо :D јас тоа го сакам со вас и реков срамежливо но доволно гласно,ја зеде мојаѕа рака и почна да се чепка но нејзиното тело полека се ослободив и почнав да е љубам по вратот и слагајќи надолу по нејзиното тело , ми ја соблече маицата и почна да ми одкопчува фармерките.. "Ме посакуваш ли" ? ми рече.. почнав да е фаќам за интимните делови и така натаму .. Сексот не траеше долго но добар беше, одкако завршивме таа појде да се тушира а јас одма си заминав без да и кажам целиот изгубен, испотен .. заминав во кафич каде што работеше еден мој другар и ме прашува целиот збунет што ти е бе што ти се десило? јас се снајдов и му реков немај гајле ништо не е идам од фудбал играв во сала. и потоа појдов дома се средив и си реков еееј човече имав секс со професорката како ке појда   утре на школо? Следниот час за прв пат во мојот живот не се карав со другарите за да седам во прва клупа .. малку им беше чудно , влезе професорката и сите станавме , јас со главата надолу гледав во подот од срам и незгодно ми беше, седна таа го запиша часот и ми рече ајде ти во последната клупа кажими што правевме ние вчера, е тогаш јас останав без здив и си помислив дали мисли да тој жежок секс во нејзиниот стан или што работевме минатиот час - Предавањето.. само реков ништо професорке, не се сеќавам, епа ако не се сеќаваш еве ти 1 (кец во дневник).
Измина и тој час сите со заминаа останавме само јас и професорката таа е затвори вратата и ме легна на една клупа и ми рече "Сега ке те изедам Мали" ке идеш со мене да го повториме тоа од вчера, и така пак падна секс во нејзината кола недалеку на (периферија) од градот. Како што изминуваа неделите све повеќе бевме сексуално активни, скоро секогаш на час ме стануваше мене и ми пишуваше 1 (кецови) во дневник, тогач многу се изнервирав, сексот веќе не ме занимаше повеќе ме мачеа тие кецови во дневникот, Еден ден на час ми рече ајде ти од последна клупа кажими што ќе работиме денеска, а мене ми пукна филмот и и реков незна професорка што ке работиме денеска но зна што работевме вчера и на 8 март се сеќава што правевме, сакате ли да ви кажам? бев озбилен и бев спремен да кажам пред сите за тој секс, за што таа можеше да лета од работа а јас од школо.. со повишен тон таа одговори е веќе го помина сите граници, после часов ке останиш сам да одговараш за да ги поправиш Кецовите ако има и некој друг заинтересиран за да порави оценка нека остане, заврши цасот и сите си заминаа и останав само јас.. и тогач таа го отвори дневникот и со коректор полека ги избшира кецовите преку нив ми стави (тројка) но барем вредеше, и рече е сега ојме малку да се забавуваме. НЕ реков гласно доста беше неможам повеќе да продолжам вака, Би било убаво, Вие сте Супер професорка згодна и реков јас но доволно беше одговорив јас налутено. "што е зарем повеќе не те палам јас , рече професорката" со својот нежен глас , сфатете како сакате но оваа убава приказна за мене е завршена реков јас и си излегов. После 1 (една) недела дојде нова професорка која кажа дека јас сум одговарал и сум ги поправил Кецовите, честита ми рече морам да ти кажам дека напредуваш.. но тогаш сите збунето ја запрашавме новата професорка што се случило со минатата професрока и ни кажа дека морала да замине вчера се свршила и заминала на меден месец но по извесно време ќе се врати , но дотогаш јас ке ја заменувам.

Ова не е се очекувајте 2 (втор) дел од оваа вистинска случка.. одкако се врати професорката од медениот месец.



Коментари:
Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 03:38
si trebal da go napravis barem vo trista i nesto epizodi...vaka ne e intertesno...

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 12:21
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

si trebal da go napravis barem vo trista i nesto epizodi...vaka ne e intertesno...
газење%20од%20смеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеење

ПАМЕТНОдадада

Иначе... накратко, што е темава? Ме мрзи да го читам тоа рефератот на почеток.... мада ми игледа као еротска причаизненадувањеголема%20насмевка


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 13:47

Hahahahaha .... Gonzo e vo pravo ... kolometarski tekst .... poentata e falba ili ima nesto drugo? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка



-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 13:49
Ова ти е нешто како :"Другата страна на страстите" среќа
Интересна приказна, не невозможна ... а може 1 и 2 дел да послужат како сценарио за филм дефинитивно голема%20насмевка


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 13:51

Nisto ... nema dovolno "socni" detali za da te natera da zemes pukanki vo race i da  mu zaviduvas na falbadzijata .... голема%20насмевканамигнување



-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 13:54
Тоа не е проблем , се корегира , се вметнува а за завидување ни на крај памет намигнување Енглезите во ваква ситуација би рекле : Use your imagination ! голема%20насмевка

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 13:56
Jas uste ja baram poentata de .... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаплазење
 
A i mali cestito titulata .... големо%20гушкање


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 14:04
А фала фала ЛејдиБ среќаголемо%20гушкање

За поентата ќе почекаме за доврши со сите "епизоди" да не би доаѓале до погрешни заклучоци плазењеголема%20насмевка


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 17:51
nema nova epizoda...uste se na meden mesec...

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 21:49
опасна професорка, мајке ми смеење

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 25.Март.2010 во 21:58
Ова детево опасно некое парче чим у се с'снала професорицата.плазење

-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 26.Март.2010 во 01:49
Е сеа кој е поопасен ? Професорката или детето ? збунетостголема%20насмевка

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 27.Март.2010 во 15:29
Originally posted by heaven heaven напиша:

носеше црвено сукњиче над колена, бела коса која под себе скриваше големи и бујни гради и наочари може да замислите... уф, норамлно сите машки во класот збеснавме


Бела коса изненадување
И побелела од многу секс со дечишта смеење



-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: којсумјас
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 10:07
сексот со професорката беше одличен...
каква колешка беше, абе лудница...


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 17:35
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

сексот со професорката беше одличен...
каква колешка беше, абе лудница...


бе чоекот не зборува за колешка!!!плазење

вие...во учителската или...??смеењеизненадување


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 17:36
и после се бунат , им биле мали платите ........ добро што воопшто земааат кога наместо да работат , се работат ........ смеење

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 19:12
A shto? Ako e profesorka ne se sexa? Taa isto e zjensko..........

-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 20:17
Originally posted by orlov orlov напиша:

A shto? Akop e profesorka ne se sexa? Taa isto e zjensko..........
 
Но овде станува збор за професорка со ученик,за тебе тоа е нормално?!изненадување


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.



Постирано од: orlov
Датум на внесување: 02.Април.2010 во 20:40
Уште подобро.
Нити е бил прв ниту последен случај.
Има професорки кои подоцна се омажиле за свои ученици.
Значи ништо ново.
Физиолологијата не бира ни место, ни време, ни средство, а години и со кого дали е професорка или професор понајмалку во делот на сексот.



-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 07.Јуни.2010 во 00:15
Go skaravme deteto i se izgubi....намигнување

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 07.Јуни.2010 во 11:47
Mozebi vekje ne mu (pre)dava profesorkata?размислување
голема%20насмевка


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 07.Јуни.2010 во 11:51
ufff... nekoja mlada profesorka... maksimalno obdarena, do kaj 35-6 godini... mmmmmmmmm, nikako ne bi i prostil... голема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: brza
Датум на внесување: 07.Јуни.2010 во 16:05
ne mi se bash najjasni, ama....mislam deka imashe  ...ponekoja...намигнување

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: BadrHari
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 05:00
a kade e prodolzenieto od prviot de; ???

-------------
            I kad mislim dosta je ljubav ne izostaje dovoljno i zrno je da srce uvek puno je....


Постирано од: gOJDO
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 08:40
И кога се разбуди виде дека си се измочкал во гаќи?


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 08:47
pa profesorkata nema rogovi?? obichna zhena kako site drugi....ako imash hrabrost da imash seks so komshivkata ,so prijatelkata od tetka ti....demek so postara....profesorkata ne znam shto bi bila specifichna?
no mislam deka ne e vo red od tolku chupi vo generacijata okolu da se pikira profesorka za seks....neshto ne ke da bide vo red !!

-------------


Постирано од: gOJDO
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 09:38
Хаха. Абе малиот си направил филмм и напишал приказна. Зарем некој стварно вернува дека бомбастична учителка ќе се дупи со неоформена личност, дете без никакво(или со скромно) сексуално искуство?





Постирано од: Anthony
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 09:45
Фантазија на секој тинејџер...
фантазија која останува не реализирана...
Што е со обратната комбинација?
Секс помеѓу ученичка и професор?
Ви делува дегутантно, девијантно и неприфатливо?
Ме интерсира колку тинејџерките фантазираат?


-------------
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 12.Август.2010 во 23:57
Тема: Секс со професорка !!!

sto da ne... samo ne dodeka drzi cas.


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:02

газење%20од%20смеење

пред малку ја читав ( овој пат на една германска страна ) онаа информација што беше пред некој ден на иди види за оние што имале секс на плажа пред сите, мислам во црна гора...
а на германскава страна напишале дека е во мкизненадување
ме збунија...


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 12:06
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

газење%20од%20смеење

пред малку ја читав ( овој пат на една германска страна ) онаа информација што беше пред некој ден на иди види за оние што имале секс на плажа пред сите, мислам во црна гора...
а на германскава страна напишале дека е во мкизненадување
ме збунија...


сексот со професорка?
на плажа? пред сите???изненадувањезабава


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:03
eve kako nastanuvaat aferi...


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:17

пагане зборував за ова Срби се исексале сред јавна плажа, што беше објавено пред некој ден на иди види, нема врска со темава, не била професоркаголема%20насмевка



-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:32
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

пагане зборував за ова Срби се исексале сред јавна плажа, што беше објавено пред некој ден на иди види, нема врска со темава, не била професоркаголема%20насмевка



се исплашив бе!големо%20гушкање


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:34
изненадување да не си ја имаш мувата на капатасмеење

-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:34
jako e ova
eden poznat rece
nema niso podobro od sex so profesorka po matematika
decinjata negovi ne uspeale da naucat ni mnozenje do 100





-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.



Постирано од: pagane
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:35
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

изненадување да не си ја имаш мувата на капатасмеење


си имам не просто мува, туку мувата- цеце на капата...оти сум професорка. ме забавуват подобни теми.намигнувањезабава


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:46
vazno maliov se pofalil so temava

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:46
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mora da e jak sex плазење

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.



Постирано од: anakin
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:47
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

vazno maliov se pofalil so temava


koj koj, koj ima mal????изненадување
изненадување

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.



Постирано од: pagane
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:48
Originally posted by anakin anakin напиша:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mora da e jak sex плазење


сто по сто..во фантазиjата на ученикот!плазење


Постирано од: Pejik
Датум на внесување: 23.Август.2010 во 03:58

Од оваа исповед од heaven очекував малку повеќе детали околу сексот.тага

Зато и приказната не е толку уверлива.



Постирано од: valentina-pp
Датум на внесување: 25.Август.2010 во 23:48
pa i profrsoritese luge!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 25.Август.2010 во 23:55
Originally posted by valentina-pp valentina-pp напиша:

pa i profrsoritese luge!



... Jas bi sepak da izvrsam istrazuvanje na nekolku profesorici...


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 26.Август.2010 во 00:29
Profesori ne se racunaat? збунетостголема%20насмевка

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: deranger
Датум на внесување: 24.Јануари.2011 во 21:50
Originally posted by heaven heaven напиша:

не е битно дали ова мене ми се случи или на некој друг... тоа е најмалку важно, но ќе ви ја опишам точно како беше.

Беше Понеделнк Почеток на нова учебна недела, и пак морам да одам од сабајле на школо нормално оти бев прва смена :( бев до кај 1 саатот на школо. Знаете како е секој професор бара да на негов час да се биде мирен и максимално сконцентриран, но искрено јас не го можев тоа ... ете таков бев едноставно немирен и така ден за ден изминуваше времето, друштвото беше супер се зафркававме и некои слични работи.. ех само кога ке се сетам ми недостига тоа време,.
мораше да избегаме на некој час да појдеме да се напиеме едно кафе. Еден ден одлучивме да бидеме присутни на сите часови бидејќи во гимназијата се слушаше дека има нова професорка нормално бевме цел ден на школо за да ја видиме новата професорка сите во класот бевме расположени, Но последниот час етеја новата професорка ни дојде. Седев во прва клупа и едвај чекав да дојде професорката за да ја видам нормално како и останатите во нашиот клас, во еден момент се отвори вратата и сите се заќутивме останваме подзинати ... таа не беше професорка беше права Бомба . се сеќавам како сега тоа да беше, носеше црвено сукњиче над колена, бела коса која под себе скриваше големи и бујни гради и наочари може да замислите... уф, норамлно сите машки во класот збеснавме, и цел час и се обраќавме со "Да Госпоѓице" додека девојчињата се смешкаа и знаеа во што е работата. Од тој ден сите машки се каравме кој ке седи прва клупа на нејзин час , јас ја имав таа чест бидејќи од поцеток на годината седев во прва клупа.. доста голема среќа за мене, буквално сите машки бевме полудени по неа. Еден ден кога имавме нејзин час таа ме сретна во ходникот и ми рече еј извини но дали ке можеш да ми помогнеш да дојдеш со мене до мојата кола да земеш неколку книги, нормално одма се согласив и реков ДА ке ви помогнам професорке, ме натовари со милион книги ама беа тешки , ги стегав забите да издржам додека ги пренесам во училницата. Секој нов час професорката беше се посексипилна, ние и потака се расправавме за тоа кој да седи во прва клупа на нејзин час, таа година бевме Матуранти.. но дојде и 8 март и сите ние се наоружавме со Букети и некои други подароци и сл. Професорката беше импресионирана од нас.. имаше толку многу навистина многу Цвеќиња што не знаеше што да прави со нив, јас тогаш меѓу првите положив за кола (возачки испит)и нормално да се пофалам малку со колата бев на школо тој ден :P , нејзиниот час беше последен, професроката бидејќи ме запамти од тогаш кога и помогнав за книгите .. ме замоли и сега за да и помогнам за Цвеќињата да ги однесеме до нејзината кола но сите не ги собра но нејзината кола останаа уште неколу Букети, јас и се понудов да и помогнам со својата кола на што таа ме игнорираше ми рече вака "Фала но нема потреба" ..но јас е наговорив на тоа и се согласи. Е пратев со колата до нејзиниот Стан , прво ги собравме Цвеќињата од нејзината кола па потоа од мојата, и ми рече дечко кажими дали се умори "Може ли едено Кафе" да се напиеме, но мене ми беше незгодно и и се заблагодарив и реков дека морам да одам дома, тогаш таа ми рече ајде повели барем Сок ке се напиеме и се одлучив и влегов во нејзиниот дом. Ми рече седни во дневната ја одма идам само да направам Сок, хехе се насмевна , Седев професроката беше сама се слушаше во школо муабет дека се разведила со својот маж, дојде и таа во дневна и рече еве повели Сок и срамежливо реков фала.
Но кажими ти мене зошто сите вие машките така мене ме гледате а поготово ти што седиш во прва клупа, заради тебе више ја не носам ни деколте ни кратка сулња ... е тогаш многу се засрамив и незнаев што да одговорам, седев на троседот и таа полека се доближи до мене и ми рече знам јас зошто така ме гледаш на час ја тебе ти се свиѓам, така??? е тогаш ја експлодирав се направив жар црвен на лице. Со десната рака почна да ме допира околу вратот , ми се наежи косата .. "Дали ти сакаш да водиш љубов со мене" ме праша таа а јас тогаш имам чуство дека не сум во реалноста , тогач во мене се јави онај Тerminator без чувство и без душа машина прекриена со месо :D јас тоа го сакам со вас и реков срамежливо но доволно гласно,ја зеде мојаѕа рака и почна да се чепка но нејзиното тело полека се ослободив и почнав да е љубам по вратот и слагајќи надолу по нејзиното тело , ми ја соблече маицата и почна да ми одкопчува фармерките.. "Ме посакуваш ли" ? ми рече.. почнав да е фаќам за интимните делови и така натаму .. Сексот не траеше долго но добар беше, одкако завршивме таа појде да се тушира а јас одма си заминав без да и кажам целиот изгубен, испотен .. заминав во кафич каде што работеше еден мој другар и ме прашува целиот збунет што ти е бе што ти се десило? јас се снајдов и му реков немај гајле ништо не е идам од фудбал играв во сала. и потоа појдов дома се средив и си реков еееј човече имав секс со професорката како ке појда   утре на школо? Следниот час за прв пат во мојот живот не се карав со другарите за да седам во прва клупа .. малку им беше чудно , влезе професорката и сите станавме , јас со главата надолу гледав во подот од срам и незгодно ми беше, седна таа го запиша часот и ми рече ајде ти во последната клупа кажими што правевме ние вчера, е тогаш јас останав без здив и си помислив дали мисли да тој жежок секс во нејзиниот стан или што работевме минатиот час - Предавањето.. само реков ништо професорке, не се сеќавам, епа ако не се сеќаваш еве ти 1 (кец во дневник).
Измина и тој час сите со заминаа останавме само јас и професорката таа е затвори вратата и ме легна на една клупа и ми рече "Сега ке те изедам Мали" ке идеш со мене да го повториме тоа од вчера, и така пак падна секс во нејзината кола недалеку на (периферија) од градот. Како што изминуваа неделите све повеќе бевме сексуално активни, скоро секогаш на час ме стануваше мене и ми пишуваше 1 (кецови) во дневник, тогач многу се изнервирав, сексот веќе не ме занимаше повеќе ме мачеа тие кецови во дневникот, Еден ден на час ми рече ајде ти од последна клупа кажими што ќе работиме денеска, а мене ми пукна филмот и и реков незна професорка што ке работиме денеска но зна што работевме вчера и на 8 март се сеќава што правевме, сакате ли да ви кажам? бев озбилен и бев спремен да кажам пред сите за тој секс, за што таа можеше да лета од работа а јас од школо.. со повишен тон таа одговори е веќе го помина сите граници, после часов ке останиш сам да одговараш за да ги поправиш Кецовите ако има и некој друг заинтересиран за да порави оценка нека остане, заврши цасот и сите си заминаа и останав само јас.. и тогач таа го отвори дневникот и со коректор полека ги избшира кецовите преку нив ми стави (тројка) но барем вредеше, и рече е сега ојме малку да се забавуваме. НЕ реков гласно доста беше неможам повеќе да продолжам вака, Би било убаво, Вие сте Супер професорка згодна и реков јас но доволно беше одговорив јас налутено. "што е зарем повеќе не те палам јас , рече професорката" со својот нежен глас , сфатете како сакате но оваа убава приказна за мене е завршена реков јас и си излегов. После 1 (една) недела дојде нова професорка која кажа дека јас сум одговарал и сум ги поправил Кецовите, честита ми рече морам да ти кажам дека напредуваш.. но тогаш сите збунето ја запрашавме новата професорка што се случило со минатата професрока и ни кажа дека морала да замине вчера се свршила и заминала на меден месец но по извесно време ќе се врати , но дотогаш јас ке ја заменувам.

Ова не е се очекувајте 2 (втор) дел од оваа вистинска случка.. одкако се врати професорката од медениот месец.




-------------
Simnat od visokite planini


Постирано од: K1nm23
Датум на внесување: 25.Јануари.2011 во 20:58
sum imal


Постирано од: којсумјас
Датум на внесување: 30.Јануари.2011 во 17:04
...
и јас...
ем професорка...
ем колешка...
убаво беше...
еднаш ја сретнав и не ме позна...
се извинуваше после, ама...
си помислив...
какво е**вање, такво сеќавање...
ете тоа е...


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 04.Февруари.2011 во 14:47
ако е невработена....се важи?

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 05.Февруари.2011 во 01:17
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Profesori ne se racunaat? збунетостголема%20насмевка
 
 
Pusta zelba ..... голема%20насмевкаплазење


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!



Постирано од: емил
Датум на внесување: 05.Февруари.2011 во 02:59
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Profesori ne se racunaat? збунетостголема%20насмевка
 
 
Pusta zelba ..... голема%20насмевкаплазење
 
 
па кажи во која област да биде професорот ,тогаш веќе полесно ќе гушнеш некој со 2-3 дипломи


-------------


Постирано од: DragancoLeskoec
Датум на внесување: 06.Февруари.2011 во 18:46
Демонстраторка

-------------
Брсјачка нација !


Постирано од: brza
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 16:36
a ako zenat e profesorka ...se vazi li?збунетост

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: емил
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 16:41
дајте ми слика за да видам дали ќе и пуштам на професорката 

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 16:45
..a, i da i go opnam ja ,..mesto tebe?збунетост

 da ne  se machish , ne za drugo !намигнување


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: емил
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 16:46
бапни и го ти да ја видиме дали чини трепкање

-------------


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 17:03
Секс со професор...јок...
Секс со професорка...јок...
 
Ако дечко ми најде некоја професорица...има да му ја извадам душататајм аут


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: saguaro
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 20:34
И треба, да знаеш.


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 22:57
трепкање

е ова е професорка...



-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 26.Април.2012 во 07:28
професорките не носат такви капи . Оваа глуми за повисока оценка .Се надева на 5ка

-------------


Постирано од: saguaro
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 16:47
Таа е професорка по домаќинство, а на главата носи послужавник.


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 21:49
оваа е без послужавник....намигнување



-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 00:34
,,,,,e zaradi vakvite sekogash imav kec,,,,

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Hot_Maca
Датум на внесување: 13.Декември.2012 во 02:49
E jas sum za profesor :D Navistina nikogas ne sum napravila takvo nesto ama sigurno nekogas vo zivotot ke se pustam vo nekoja takva avantura Najmnogu od se na profesori se palam so da pram slabost mi se Ako ima nekoj na forumov neka se javi :D xexexe se zezam



Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk