IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Што би направиле на моето место??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би направиле на моето место??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2010 во 19:11
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

.... во професори верба да се нема не


Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2010 во 19:28
Одлепен е овој волс...смеењесмеењеголемо%20гушкањебакнеж
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 12:16
фала драги мои...големо%20гушкањеплазењетрепкање

да да... и во сите фанови на онаа фраза: седи КЕЦ...

оти кец по кец и паѓа добро кецањеплазење


Изменето од volkswagen - 01.Март.2010 во 12:17
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 13:18
Полека дечки... еј

чупето има 16 години и се може да и истекне, па дајте бре луѓе , не ја правете ненормална. Пробајте да и излезете во пресрет и да и помогнете да ги помини сите тие тин-глупости без да направи погрешен чекортрепкање
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 16:00
Originally posted by Zoka16 Zoka16 напиша:

Moja greska e sto sum dosla tuka da baram sovet :) Posto, ocigledno od site ke dobijam predrasudi i osudi, a nikoj ne probal da se stavi na moe mesto i da si pomisli deka mozebi ne se samo hormoni vo prasanje. Nema vrska... Ke pravam sto znam :)


Зока, тоа што си дошла тука по совет ти е правилен потег, иако ти се чини дека повеќето сме обични сероњи.

Види го Фолсфаген! Златно момче, а твој врсник. Не верувам дека тоа професорчето е поарен дечко во било кој поглед. Сврти се околу себе, сигурно некој Фолсфаген посакува да го забележиш.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 16:40
Originally posted by ПодВодно ПодВодно напиша:


Види го Фолсфаген! Златно момче, а твој врсник. Не верувам дека тоа професорчето е поарен дечко во било кој поглед. Сврти се околу себе, сигурно некој Фолсфаген посакува да го забележиш.


да
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 20:08
Со согласувам со подводно.
Фолс, дај и фејсбук бе, ќе го заборави тој професорот.смеење

Иначе, толку убави машки има на световзадоволство што се на твоја возраст...
Поготово 16 години таму негде...
Нешто измеѓу право машко и мало момче...
Шо чекаш?
Ти си се залетала по некој си професор, што татко може да ти биде.големо%20гушкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 20:58
Зока, можи тој и страда од импотенција...плазење
Остави го таму, тешко него, мизерен во душата и во никој случај немој да му излезеш во пресрет пошто е несреќно оженет, па ти да го усреќуваш...

чупенце... озбилно....



Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 21:04
па што сте навалили на девоjчето...има само 16...
кога се вратам наназад во времето се секjавам колку 14-годишни беа затрескани во учителот по физкултура...но тоj, jадниот, си беше срекно оженет.смеење...
па, мила, ке се смее на меjлите---тоj сега, ти- за некоjа и друга година.забава
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 21:06
Зока ма, нели ти реков (За Фолсфаген)




П.С. Дали си слушнала за тета Марина Перазиќ и песничката „Колачиња“?



Изменето од ПодВодно - 01.Март.2010 во 21:07
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 21:07
зоки... на твое место би си купил еден точак и ќе си се возам по цел дендасмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеење
абе гледај си го здравјетоплазење

Абе Воднич, ти многу ме испофали голема%20насмевкапа ќе се уважам јас сеаплазењекул


хеххе... шала на страна, чупе побарај си некој фраер, 100 пати пишав, ама те нема да реплицирашголема%20насмевка


Изменето од volkswagen - 01.Март.2010 во 21:09
Кон врв
Zoka16 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoka16 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 15:18
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:


зоки... на твое место би си купил еден точак и ќе си се возам по цел дендасмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеењеабе гледај си го здравјетоплазењеАбе Воднич, ти многу ме испофали голема%20насмевкапа ќе се уважам јас сеаплазењекулхеххе... шала на страна, чупе побарај си некој фраер, 100 пати пишав, ама те нема да реплицирашголема%20насмевка



hahahahha :D aj opisi se, moze ke te bendisam :D
inace ja sum smegi oci plava kosa bel ten 165 visoka 52 teska :D
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 17:23
газење%20од%20смеењеабе ќе ме бендисаш обавезноплазење
Ај Тиги ќе ме опиши детално
иначе... темно-кафеава коса, зелени очи, бел тен, 170 висок, 62-3 тежок... (лол... ко за на систематски преглед описов...плазење) и така...
За некои претставува голем минус што сум фан на метал и гранџ музика , т.е. имам долга коса и сакам така да се облекувам.... well... whatever... nevermindтрепкање  (п.с. ова чисто колку да ме знаеш, пошто ширам само другарства преку форум...трепкање)

Се надевам дека ќе се читаме и низ другите подфоруми, а не само овде голема%20насмевка

големо%20гушкањебакнеж
бакнеж
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 17:57
Ццц...вие сте чукнати во десно крило, дефинитивно.голема%20насмевка
Бтв. од овој абер се нема, Зока, 24/7 дрн дрн јариња.трепкањеголемо%20гушкање


Изменето од tiggy_sparrow - 02.Март.2010 во 17:57
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.