IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ви е драг член на форумов???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ви е драг член на форумов???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232233234
Автор
Порака
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2086
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2017 во 09:08
и двете
Валерија или Орка
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2017 во 12:54
Valerija i Orka голема насмевка

svoja ili vivi1


Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18902
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2017 во 14:16
ne sum samoljubec голема насмевка

orka ili laki
vivi
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2017 во 20:07
Хмм... Орка ми е поинтересен за читање,за подраг ни едниот ни другиот.

Своја или Бјонсе

Изменето од zverka_ - 17.Ноември.2017 во 20:09
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5635
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2017 во 13:53
jas tuka samo dvajca gledam,
Orka(jas go vikam orce) on kako detence,kaj duvne veterot on po nego i valerija moderatorot:)) ona mi e kako ali ekspres prodazba,taka li se vikase ona kineskoto..Taka sto vo momentov nikoj ne mi se sviga.

A da eve vivi mislam e ok.
bijonse bese super ama ne doaga.


Изменето од lotus flower - 01.Декември.2017 во 13:56
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Онлајн
Поени: 89433
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2017 во 15:22
Почитувана Лотус,

Секоја игра на форум си има свои правила .
Никаде не стои Валерија или Орка .
Ако читаш погоре ќе видиш дека треба да избереш меѓу Своја и Бијонсе
Твоето нездаоволство од одредени Модератори можеш да го изнесеш во Проблеми и прашања
или преку лична порака се разбира ако имаш нешто конструктивно да предложиш во начинот на модерирање или било каква забелешка.

Не мора да ги упропастуваш сите теми и игри со свои лични провокации и фрустрации.

п.с Ако имаш  нешто против мене како модератор ,те молам прескокни ги моите подфорумидаИзменето од Valerija - 01.Декември.2017 во 15:23
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2086
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2017 во 15:36
l ne razbrav sega jas li bijonse li, po se izgleda nikoja
Zverka ili Orka?
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5635
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2017 во 23:24
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Почитувана Лотус,

Секоја игра на форум си има свои правила .
Никаде не стои Валерија или Орка .
Ако читаш погоре ќе видиш дека треба да избереш меѓу Своја и Бијонсе
Твоето нездаоволство од одредени Модератори можеш да го изнесеш во Проблеми и прашања
или преку лична порака се разбира ако имаш нешто конструктивно да предложиш во начинот на модерирање или било каква забелешка.

Не мора да ги упропастуваш сите теми и игри со свои лични провокации и фрустрации.

п.с Ако имаш  нешто против мене како модератор ,те молам прескокни ги моите подфорумидаSlusaj gospogo(bidejki vidov deka imas 44 god.)

1.Dali ti si direktorka na 600 vraboteni na nekoja fabrika ,pa vaka da se odnesuvas?Za sto se odnesuvas vaka,za ovaa sitnica.Znaci od start si neuspesna direktorka.A ti ne si direktorka.
2.Ova e forum za druzba i zabava,ne rabota.Site ze zezame i najmnogu se relaksirame.
3.Jas nisto ne upropastuvam ,naprotiv gi razubavuvam temite.
4.Koj se tie tvoi poforumi.Da ne e tvoj forumot.Ne si davaj mnogu znacenie.
5.Za 10god sto sum na forumot prv pat te citam da napises nesto,ti ne komuniciras so ljugeto.
6.Jas ne sum videla pametna osoba da sedi so godini so saati na idividi sekoj den.I zatoa smetam deka poradi 5 i 6 tocka ne si pogodna za moderator.
7.Jas sum zavisna od alista,ne sum moden kreator,no poradi taa moja zavisnost ,smetam deka se razbiram i smetam deka ti ne se razbiras.Prosti mi ako gresam.
8.Jas ne doagam min. 2 meseci na forumot,od revolt ,koja si ti taka da se odnesuvas so mene.
  Da koja si ti?Da ne me zaplasuvas nesto?Zasrami se,jas ne sum dete od 15 god,jas imam 42 god.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2017 во 15:40
Јас не можам да издвојам посебни личности,зошто сите ми се драги на свој начин.
Со некои членови можеби сум поблиска со комуникација,но тоа не значи дека оние со кои сум немала комуникација помалку ми се драги.
Во суштина сум голем филантроп,се додека не наидам на спротивното од она што го чувствувам за луѓето .
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232233234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.