IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што е тоа што сакате...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е тоа што сакате...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што е тоа што сакате...
    Испратена: 14.Ноември.2005 во 14:20
......da mu kazete na bivsiot ili bivsata, a ste nemale hrabrost koga ste bile zaedno.Napisete kakvo i da e loso, dobro, mozite nekoj stih od nekoja pesna,mozite nekoj dobar zbor za oprostaj ........
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 14:47
Најмил мој кога ќе те видев душата ми пееше, срцето ми се полнеше со среќа, на мал дел од твојата насмевка упатена кон мене светот ми излегуваше пред очи со сите свои убавини, убавино моја. Кога ќе застанеше покрај мене сонцето ми позавидуваше кога ќе заминеше темнина ме обвиваше. Самиот твој глас по телефон најубавото славејче како да ми пееше. Ми недостасуваш најмил мој ми недостасуваш како капки на земјата како зеленило во шумата, сега после те*е само голи дрва на светот останаа. Те лјубам со сето мое срце и душа врати ми се убавино, врати ми се да го разелениме светот, да го исполниме со радост и среќа да го облееме со светлост сонце мое најмило.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:04

inace za temava...nesto so sakam da mu go kazam na toj so go sakav do skoro vreme(i seuste ne sum go zaboravila celosno) :

iskoristi go zivotot ama ne nacinot na koj so si pocnal, preterano si povrsinski a so toa kje zgresis mnogu, kje povredis mnogu licnosti ama pred se kje se povredis sebesi....ne gi krij cuvstvata i ne se pravi ona sto ne si....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:12
па богами нема ништо што не им кажував...  отворено срце јеби га
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:48
samo sakam da kazam deka mnogu go sakam toj so koj sto sum momentalno 
Кон врв
zakacka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zakacka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 23:01
И после све јас не те избришав од моето срце.
kiss me
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 23:08
   IM TOO LOST IN YOU BABE
Кон врв
mandy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mandy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 09:06

It was nice to meet you

First Rule, I Rule
Кон врв
elencekiss4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elencekiss4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2006 во 01:27
NEZNAM MISLAM DEKA KOGA BEVME ZAEDNO SE MU KAZUVAV EDNOSTAVNO NE SUM KRIELA NISTO OD NEGO TAKA DA SEGA NE MI TEKNIVA STO BI BILO TOA AKO STVARNO MI TEKNE KE VI PISAM
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 09:36

LOLLOLLOLe, mnogu ostro....

Bi mu kazala deka za mnogu raboti pogresil....ne uspea da me zapoznae...ne se ni potrudi...ne me ni vide....zgresi....

Кон врв
koki13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај koki13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 13:18

ke i recis mi se zdosadi od tvojata(nemat edna vagina cel zivot ebago)

Grunge Rules
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 16:54
Originally posted by vatrena vatrena напиша:

......da mu kazete na bivsiot ili bivsata, a ste nemale hrabrost koga ste bile zaedno.Napisete kakvo i da e loso, dobro, mozite nekoj stih od nekoja pesna,mozite nekoj dobar zbor za oprostaj ........
vo edno malo delce vo moeto srcence, seuste si ti...
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 17:15
.....секој по својот пат........од оваа сегашнава перспектива ....излегло СЕ точно како што требало да биде .......
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 00:30
Originally posted by beleg beleg напиша:

LOLLOLLOLe, mnogu ostro....

Bi mu kazala deka za mnogu raboti pogresil....ne uspea da me zapoznae...ne se ni potrudi...ne me ni vide....zgresi....

     a,mozebi i ti ne si se potrudila da te zapoznae podobro,...ili pak si mu davala lazni sliki za tebe!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.