IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Проблем со пенис!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Проблем со пенис!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2015 во 01:57
За начин на превенција сега е доцна, а за лекување правец - лекар.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2015 во 15:57
Ponekogash mi se sluchiva ejakulacija vo son i sabajle koga ke stanam boksericite zalepeni.

Dali i na vas vi se imaat slucheno tie "Nokturnalni emisii" na sperma i kako mozhe da se sprechi toa?
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
Ace44 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Април.2017
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ace44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2017 во 19:21
Здраво!Јас имам 15 години,имам некои кафено темни 2 поголеми крукчиња,една на главичката една под главичката.Не ме чеша,не ме боли само така стои.Што да правам,како да ги отстранам,некоја болест,алергија што е?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.