IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Проблем со пенис!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Проблем со пенис!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака Обратен редослед
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2009 во 22:04
se predrkal bre , ke mu mine, neka miruva malku, ne e za panika ke te skinat od zaevbavanje sedi mirenгазење%20од%20смеење
DOBRONAMERNO:olabavi goгазење%20од%20смеење
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2009 во 15:33
Трк по упат кај матичен лекар за на уролог...одма..одма...

Ќе направиш анализа на урина, на сперма..други испитувања ако треба и ќе си бидеш на чисто....

Што си чекал до сега.....

Нема срам...кажи на мајка ти или на татко ти, ако не ти се иде сам на доктор....

Ајт, па пиши што било, ок?
МИР со сите
Кон врв
kompjuterpc Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kompjuterpc Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2009 во 14:35
Јас имам скоро 14 години. И како сите го дркам. и во последните неколку дена јас имам проблем. Од пенисот место да излези сперма, излегува крв. Ова прв пат ми се случи пред 2-3 недели и 4-5 пати досега ми е така. Па ајде ако сте добронамерни промогнете ми
Поздрав до сите

Изменето од Eleni - 24.Април.2010 во 05:44
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.