IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Вежбате ли дома?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вежбате ли дома?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
Автор
Порака Обратен редослед
motherf**ker Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 77
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај motherf**ker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2005 во 11:57

u posledno vreme samo dzvekam mislam pijam  vezbanje negde posle bozik i komarot

Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2005 во 11:46
eve jas ke pishnam:)

vezbam doma zatoa sto rabotam vo smeni, pa teretanite obicno ne rabotat vo vreminjata koi mene mi odgovaraat. a inaku mnogu bi sakal da odam vo teretana.

eve sto imam od oprema:

- bench klupa (sam ja napraviv - strucno )
- shipki: dve kratki, edna prava i edna EZ
- ednoracni tegovi:
2kom - po 8kg
2kom - po 15kg
- ploci:
4kom - po 0.5kg
4kom - po 1.25kg
8kom - po 2.5kg
4kom - po 5.0kg
4kom - po 10.0kg

a mnogu e motivirachki koga ona sto se vezba se zapisuva.
jas koristam softver za vnesuvanje na podatocite.
dobar e i me motivira koga vodam evidencija.

softverot moze da se simne od internet

http://www.workoutware.com

Изменето од batt's
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2005 во 11:13
Никој не вежба дома!?Па иако не вежба слободно нека каже овде зарем нема коментари на темава!?
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2005 во 20:21
Јас имам тегчиња од 2кг.Не се многу тешки ,но ми помагаат солидно да си го завршам разгибавањето доколку за тоа имам време!
Додека мојата комшивка има касета со аеробик и вежба со помош на неа!
До каде сте Вие со тоа!?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.