IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Софи Караќаева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Софи Караќаева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910>
Автор
Порака
kamcevski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Antigua And Barbuda
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kamcevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2010 во 23:39
Originally posted by FeaR FeaR напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

и јас се прашувам која е?прв пат слушам за неа...и со што заслужила цела тема?ама решив да го почекам авторот на темава да се изјаснине%20знам

ја имаше два пати на фаци и ја нарекуваат џет сетерка и сега подготвува некоја емисија на А1 со содржина као демек познатите фаци во мкд како се снаоѓаат на село...

и јас го забележав тоа на ексклузив, и уште не ми е јасно што професија е тоа џетсетерка. што ли работи???
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2010 во 23:48

Работи како хостеса упс "водителка" кај Д.Вучиќ во емисија,само колку да ја има на твне

Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 11:45
газење%20од%20смеење malku se zbunuva na muabet ama nema veza, ke se upravi голема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 11:56
kolku poveke ja ozboruvate, tolku poveke i davate na znacenje, a so toa ke i se krenat akciite do beskraj... ionaka se treska od zemja vekje...


The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 12:11
извинете дечки она е ЏЕТ СЕТ...ви се моламма%20ајде

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 12:45
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Работи како хостеса упс "водителка" кај Д.Вучиќ во емисија,само колку да ја има на твне

 
 
OZBILNO?????збунетост
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 13:03
Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Работи како хостеса упс "водителка" кај Д.Вучиќ во емисија,само колку да ја има на твне

 
 
OZBILNO?????збунетост


озбилно,таму се фрцкасмеење
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 13:05
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Работи како хостеса упс "водителка" кај Д.Вучиќ во емисија,само колку да ја има на твне

 
 
OZBILNO?????збунетост


озбилно,таму се фрцкасмеење
 
aaa jaka KARIERA.. nema sto... kaj toj u emisija da bides..смеењесмеењесмеење


postot ti go editiram i ke te zamolam vo idnina da se vozdrzis od javni navredi kon licnosti....  pozz




Изменето од NRGMKD - 31.Мај.2010 во 15:18
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 15:16
Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:


Работи како хостеса упс "водителка" кај Д.Вучиќ во емисија,само колку да ја има на твне


 

 

OZBILNO?????збунетост
озбилно,таму се фрцкасмеење

 

aaa jaka KARIERA.. nema sto... kaj toj u emisija da bides..смеењесмеењесмеење




за тоа "кај toj" - точен збор


со таа косата како перика да му е хахахах (вртам од време на време кога ќе сакам да се насмеам малку) никаква организација ама тоа е типично за погоре спомнатиот

а за нашата "џет сетерка" можам само да кажам дека е бомба (иако со силикони на градите и на задникот) хаха

еееееее и ние имаме џет сетерки..... (секој кој има мобилен од 2-3000 евра со дијаманти позлатен или не знам каков е "џет сетер") свашта.......


не е ни прва ни последна на ТВ (која е таму колку само да
ја има на емисија)












editirano...


Изменето од NRGMKD - 31.Мај.2010 во 15:19
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2010 во 23:27
Теткица од 30 години си прави филмови дека е Парис Хилтон vol.2
За изгледот не коментирам, одсекад сум ценела природна убавина, а она не е природно убава, па тоа е најверојатно причината за лупање силикони во задникот, градите, устата.


едит...


Изменето од NRGMKD - 01.Јуни.2010 во 02:21
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Eva10 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eva10 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2010 во 14:39
Komsika mi e, i na cickovcite od maalo im go zavrte umot. No, za nivniot mentalen sklop da ne vi zboruvam, na vremeto glavna zenska im bese Blagica Pavlovska. Sekoja posofisticirana licnost, so malku poprefinet vkus vo nea ke vidi obicna balkanska selanka i nisto poveke. Pa samo napravete sporedba sto e ubavo vo svetot: Adriana Lima, Zizel, Natalija Vojdanova, Keira Najtali i kaj nas: Sofija, Lila, Suzeto, Melita.........i se e jasno kako den.


edit....


Изменето од NRGMKD - 01.Јуни.2010 во 15:53
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2010 во 19:58
Ова најсериозно:

ПРВ ПАТ СЛУШАМ ЗА СОФИ КАРАЌАЕВА

Ако може фотка да видам која е и во кој медиум е?

Изменето од zamislena - 05.Јуни.2010 во 22:12
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2010 во 21:49

Еве ја,риба е нема збор тука
Само што тука ме потсетува на копија од Сека Алексиќ
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2010 во 21:54

Има силикони,устата и градите
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,158 секунди.