IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Топ место за секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Топ место за секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
Прашање: OMILENO MESTO ZA SEX
Одговор Гласови Статистика
6 [7,41%]
1 [1,23%]
5 [6,17%]
15 [18,52%]
7 [8,64%]
6 [7,41%]
1 [1,23%]
2 [2,47%]
3 [3,70%]
11 [13,58%]
5 [6,17%]
2 [2,47%]
10 [12,35%]
4 [4,94%]
3 [3,70%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2009 во 20:41
Abe luge, prasanjeto e koe e vase omileno mesto za sex, mesto kade sto dosega ste imale sex.....a ne kade sakate da imate.

Jas sekade sakam btw....samo sex da e
Кон врв
Bobito Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bobito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2009 во 23:09
Moze sekade samo ako se saka sigurno no ipak v kola ili na hauba mmmmmmmm
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2009 во 20:21
za na hauba izleze nov model аплауз

Tapecirani


Изменето од bijonse1 - 18.Октомври.2009 во 17:52
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2009 во 20:28
sum go videl ova vo eden film so Erik Roberts

zamisli visoko vo Andi
na posledna najvisoka skala
ima edno plato taka taman za valkanje

vodis ljubov i nad tebe samo nebo, metar nad glavite
i iznad po nekoj kondor ako preleta


e jako.... toa e top, po top zdravje, nekade 6km top

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2009 во 20:30
со оваа и на плоштад хи,%20хи...
 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2009 во 20:41
а ни вакво место не е лошо среќа
 
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2009 во 21:29
Ne postoi top mesto,postoi samo top partner....
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
cyanide sweet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 132
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cyanide sweet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2009 во 22:25
ok, so top partnerka u crkva
Кон врв
deranger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Visokogorska strazha

Регистриран: 22.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deranger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2009 во 16:59
na motor
Simnat od visokite planini
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2009 во 17:56
nekako jako mi e ovde....голема%20насмевка
Image result for sex on the dask


Изменето од bijonse1 - 16.Февруари.2017 во 23:36
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 21:54
Да започнете да се сексате малку и на поразлична околина, која не е вашиот сопствен кревет.глупчоШто нуди сексот надвор од креветот?Почнете да се сексате на различни места. За почеток би било добро да се преместите на столот во кујната. А пак можеби и на подот или во кадата за бањање или тушот. Така сексуалниот живот ќе го направите поразличен, а сексуално ќе станете поинтересни и поразлични

Image result for sex on the elevatorRelated image

Кога ќе ја испробате реализацијата на сите овие идеи што ви ги пружа станот, бидете спонтани и бакнувајте се на балконот или на отворен прозор. .........грицкање%20ноктиТака може да ве види некој од соседите............хипнотизиран И тоа така да добиете чувство дека сте на представа. Да се излажете и за време на бакнувањето да ве демнат похотни погледи. Дајте и слобода на фантазијата и направете чекор напред.Каде се можете да се сексате?Лифт. Лифтот е доста спонтана и примерна работа за брз и див секс. Можете тоа да го правите во лифтот, секогаш ќе си помислувате дека некој сосед ќе влезе...........забава Но тоа може и јако да ве запали. Тоа може да ви го зголеми адреналинот и да ве доведе до брз оргазам. При изборот на лифтот гледајте да биде во некоја висока зграда со повеќе катови.


Image result for sex on the car  Image result for sex on the roof

Исто така интересна ситуација е во автомобил. Навистина оваа идеја е стандард и клише, но сепак добра кога ќе ви се присака брза акција. За да не дојде до забуна пред таа акција, треба да го паркирате автомобилот, за да не дојде до несреќа. Ако надвор е темно немојте д а се секирате дека некој може да ве види, бидејќи со дишењето ќе ги заматите стаклата и со тоа ќе направите природна заштита од надгледувањето.....голема%20насмевка

Патувајте во природата...Да одиме во природа. На тревник, на плажа, во шума , во море, на базен итн. Сето тоа може да биде многу различно, интересно, возбудливо па дури и малку егзибиционистички. Важно е да ви биде убаво. Ако сте похрабри сето ова можете да го изведете преку ден.............загриженост

Image result for sex on the хауба Image result for sex on the pool

Ако ве фаќa малку срам, тогаш во ноќ кога можноста некој да ве види е помала. Кога ќе ги искусите сите дестинации, пробајте со автобус, такси, воз..........загриженост. Бидете спонтани но сепак внимателни бидејќи може да ве снајде некоја казна. За да не дојде до забуна предлозите  не водат секогаш до чист секс, можете орална игра, надразнувања  со рацете.Работи кои се возможни зависно од локацијата........губитник

Уживајте во страста...........големо гушкањеИзменето од bijonse1 - 16.Февруари.2017 во 23:49
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 21:54
а сте пробале на троножец ? а ? збунетост
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 21:57
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

а сте пробале на троножец ? а ? збунетост

Image result for sex on the chair


Изменето од bijonse1 - 16.Февруари.2017 во 23:54
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 21:58
тоа не се раскажува ... тоа се покажува ......... ако сакаш да знаеш , понеси едно намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.