Испечати | Затвори го прозорот

Топ место за секс

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Секс
Опис на форумот: Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=20200
Датум на принтање: 22.Јули.2024 во 15:58
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Топ место за секс
Постирано од: bijonse1
Наслов: Топ место за секс
Датум на внесување: 25.Септември.2009 во 22:24
SO KRATOK KOMENTAR NA VASHETO IZBIRANJE..........голема%20насмевкаКоментари:
Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 00:27
[QUOTE=bijonse1] SO KRATOK KOMENTAR NA VASHETO IZBIRANJE..........голема%20насмевка [/QUOT

Сите дадени освен 4трепкање


Постирано од: blackeye
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 01:45
jbg, sekade sakam osven vo javno wc...
a inakuразмислување...da vidam.....neostvarena zelba , DOSEGA mi e na masa za bilijardнамигнување


-------------
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....


Постирано од: kompas
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 01:57
hmmm ... za mene najubavo mesto definitivno e pred kamin na pod ....ufffff so uboooo


Постирано од: Neptun74
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 14:28
Bjonse da go redefinira prasanjeto, odnosno da se odbere samo edno mesto kade ne sakate da se seksate...
I da go prosiri spisokot, nekako znam deka ima uste mnoooooogu idei...


Nemam motor... nestabilen e... a ako se koristi samo za potpiranje, togas ne e "na motor"...

-------------
DeepBlue


Постирано од: maria_magdalena
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 21:00
10црвенеење

-------------
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 21:45
во заглавен лифт .............

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 22:36
Originally posted by Neptun74 Neptun74 напиша:

Bjonse da go redefinira prasanjeto, odnosno da se odbere samo edno mesto kade ne sakate da se seksate...
I da go prosiri spisokot, nekako znam deka ima uste mnoooooogu idei...


Nemam motor... nestabilen e... a ako se koristi samo za potpiranje, togas ne e "na motor"...

e pa sea neptune 74 otvori ti anketa ,,kade ne sakas da se seksas,,.........
ova e za kade sakas ....
a prasanje e zs odbiras toa shto glasash da obrazlozis nakratko......
jas glasav koga roditelite mu se doma.....
hahahh go imam toa doziveano i strasno e ludo ....
nonstop pod nekoj pritisok .....sakas ama ne mozes.....pa ova ona....смеење
pssssssst da ne se cueeeeeeee не%20кажувај%20никому   mmmmmmm
p.s.
inaku bi glasala i za hauba na avtomobil.......
zamisli posle voznja toa gori odozdola i zadnicata ti zezi......
a vamu хипнотизиран......................голема%20насмевка

i ushte edno p.s.
neptune74 anketata e ogranicena so stavki ....samo tolku.....
inakuuuuuuuuuu смеење
ke pishev i nad mashina za perenje i toa koga ima centrifuga..........газење%20од%20смеење-------------


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 22:45
а може и на биро на работа но под услов да е завршено работното време и да има клуч на врата голема%20насмевка трепкање голема%20насмевка ( може и под биро намигнување ) .............

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 22:49
posle rabota .......нека%20ти%20е%20срам  
ne e toa toa...............
samo obicna soba so kancelariski materijal.........не%20зборувам
a za vreme rabota...........голема%20насмевка
tuka e adrenalinot...................грицкање%20нокти
-------------


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 23:25
прифатено ......... задоволство

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 27.Септември.2009 во 00:03
Jas glasav za biroto....ama kako sto kaza Bijonse...za vreme na rabota...намигнување

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Ивона02
Датум на внесување: 27.Септември.2009 во 20:04
i jas sum za biroголемо%20гушкање


Постирано од: aLbaneso
Датум на внесување: 27.Септември.2009 во 20:37
na plaza ................................ [;;)]


Постирано од: Anarchy
Датум на внесување: 27.Септември.2009 во 20:41
Abe luge, prasanjeto e koe e vase omileno mesto za sex, mesto kade sto dosega ste imale sex.....a ne kade sakate da imate.

Jas sekade sakam btw....samo sex da e

-------------


Постирано од: Bobito
Датум на внесување: 28.Септември.2009 во 23:09
Moze sekade samo ako se saka sigurno no ipak v kola ili na hauba mmmmmmmm


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 16.Октомври.2009 во 20:21
za na hauba izleze nov model аплауз

http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/bmw-konacno-u-garazi/24781">Tapecirani


-------------


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 16.Октомври.2009 во 20:28
sum go videl ova vo eden film so Erik Roberts

zamisli visoko vo Andi
na posledna najvisoka skala
ima edno plato taka taman za valkanje

vodis ljubov i nad tebe samo nebo, metar nad glavite
i iznad po nekoj kondor ako preleta


e jako.... toa e top, po top zdravje, nekade 6km top-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 16.Октомври.2009 во 20:30
со оваа и на плоштад хи,%20хи...
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 16.Октомври.2009 во 20:41
а ни вакво место не е лошо среќа
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 17.Октомври.2009 во 21:29
Ne postoi top mesto,postoi samo top partner....

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: cyanide sweet
Датум на внесување: 17.Октомври.2009 во 22:25
ok, so top partnerka u crkva

-------------
Master of Diversity & Surprise.


Постирано од: deranger
Датум на внесување: 18.Октомври.2009 во 16:59
na motor

-------------
Simnat od visokite planini


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 18.Октомври.2009 во 17:56
nekako jako mi e ovde....голема%20насмевка
Image result for sex on the dask


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 21:54
Да започнете да се сексате малку и на поразлична околина, која не е вашиот сопствен кревет.глупчоШто нуди сексот надвор од креветот?Почнете да се сексате на различни места. За почеток би било добро да се преместите на столот во кујната. А пак можеби и на подот или во кадата за бањање или тушот. Така сексуалниот живот ќе го направите поразличен, а сексуално ќе станете поинтересни и поразлични

Image result for sex on the elevatorRelated image

Кога ќе ја испробате реализацијата на сите овие идеи што ви ги пружа станот, бидете спонтани и бакнувајте се на балконот или на отворен прозор. .........грицкање%20ноктиТака може да ве види некој од соседите............хипнотизиран И тоа така да добиете чувство дека сте на представа. Да се излажете и за време на бакнувањето да ве демнат похотни погледи. Дајте и слобода на фантазијата и направете чекор напред.Каде се можете да се сексате?Лифт. Лифтот е доста спонтана и примерна работа за брз и див секс. Можете тоа да го правите во лифтот, секогаш ќе си помислувате дека некој сосед ќе влезе...........забава Но тоа може и јако да ве запали. Тоа може да ви го зголеми адреналинот и да ве доведе до брз оргазам. При изборот на лифтот гледајте да биде во некоја висока зграда со повеќе катови.


Image result for sex on the car  Image result for sex on the roof

Исто така интересна ситуација е во автомобил. Навистина оваа идеја е стандард и клише, но сепак добра кога ќе ви се присака брза акција. За да не дојде до забуна пред таа акција, треба да го паркирате автомобилот, за да не дојде до несреќа. Ако надвор е темно немојте д а се секирате дека некој може да ве види, бидејќи со дишењето ќе ги заматите стаклата и со тоа ќе направите природна заштита од надгледувањето.....голема%20насмевка

Патувајте во природата...Да одиме во природа. На тревник, на плажа, во шума , во море, на базен итн. Сето тоа може да биде многу различно, интересно, возбудливо па дури и малку егзибиционистички. Важно е да ви биде убаво. Ако сте похрабри сето ова можете да го изведете преку ден.............загриженост

Image result for sex on the хауба Image result for sex on the pool

Ако ве фаќa малку срам, тогаш во ноќ кога можноста некој да ве види е помала. Кога ќе ги искусите сите дестинации, пробајте со автобус, такси, воз..........загриженост. Бидете спонтани но сепак внимателни бидејќи може да ве снајде некоја казна. За да не дојде до забуна предлозите  не водат секогаш до чист секс, можете орална игра, надразнувања  со рацете.Работи кои се возможни зависно од локацијата........губитник

Уживајте во страста...........големо гушкањеПостирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 21:54
а сте пробале на троножец ? а ? збунетост

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 21:57
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

а сте пробале на троножец ? а ? збунетост

Image result for sex on the chair


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 21:58
тоа не се раскажува ... тоа се покажува ......... ако сакаш да знаеш , понеси едно намигнување

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 22:00
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

тоа не се раскажува ... тоа се покажува ......... ако сакаш да знаеш , понеси едно намигнување


газење%20од%20смеење   akcijaaaaaaaaa..................... pa nazad ............dezerteru jedan  плазење


-------------


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 22:02
каква акција збунетост ........ ти би и да се снимаш збунетост

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 22:14
Кровот е малку опасна работа. Ако сте сопственик на куќата или пак сами сте ја граделе, знаете дека е цврста и каде се најдобрите места за секс. Ако го користите кровот на комшијата бидете внимателни, особено ако соседите се дома. Срмните кровови можата да бидат проблем, а најдобри се со блага стрмност или пак оние што се рамни. Звездена ноќ, мало ветре, чуството за опасност и големата можност некој да ве види посебно ако не е ваш кровот.

Канцеларија

Нека биде тоа канцеларијата на шефот,шефицата, деканот,професорот-секоја канцеларија различно изгледа што е невозможно повторно да се доживее истото на некое друго место. Добро е да ги познавате прецизно напуштањата на канцеларијата на тие што се над вас, за да не ве изненадат.

Стол, кујна, играчки, билјард

На свое столче секогаш можеме да се сексаме. Но столчиња постојат многу. Посебен изглед имаат оние билијард столови, но до нив е тешко да се дојде. Можеби ќе ви успее ако поткупите некој конобар или чувар за да ве пушти навечер во играчницата. Посебен би бил сексот на хируршко столче (да го замислите лошиот и злобен хирург), месарското столче кои се метални и привлекуваат ладно. Отворете ги очите секако дека во вашата работна средина се наоѓа нешто кое може да послужи.

Врвот на планината

Врвовите на планината исто така пружаат незаборавен престој. Ако врвот е блиску до облаците а сонцето на правото место, можете да направите да се почуствува како на облаци. Замислете секс на два ангела на облаци. Ако затекнете зајдисонце вашето искуство би било уште поромантично.

Балкон

Во хотелот изнајмете ја највисоката соба што може да постои со балкон. Погледот го збогатува искуството, балконот е посигурен од некои други замисли. Но сепак пазете да седнете на оградата и не е најпаметно, сексајте се стоечки.

Комода

Комодата е еден од наједноставните начини за збогатување на сексот,и тоа во собата за спиење. Гурнете се во комодата полна со крпи и пробајте таму да се сексате. Поместувањето е ограничено, а забавата уште поголема.

Чамец

Било каков чамец на било какво место. Зависниците на адреналинот нека пробаат да се возат, а помирните на мирна површина од езерото. Веслањето ако имате можност одлично ќе ве загрее. Ако неможете да најдете мирен и осамен терен,с пуштете се во вода и чамецот користете го само како скривалиште.

Стадион

Празниот стадион е омилена локација на младите американци. Иако нашите стадиони се тешко достапни за да се направи нешто такво. Затоа оваа можност можеби ќе ви биде исклучена од мислите но никогаш не ја испуштајте доколку ви се пружи можноста.

Камп

Кампот и безтоа е место кадешто многу се сексате. Приколките или бунгаловите будат сеќавања на такви ситуации, а шаторот донесува изглед на вознемирување. Топлината во шаторот е едвај издршлива и таа е еднаква како да имате секс во сауна. Ако сакате да се вселите на некое осамено место земете ги во предвид дивите животни. Можеби густата шума и не е најдобриот избор, иако медо сам ќе си отиде прв кога ќе ги слушне вашите крикови на оргазмот.

Перална

Овде ќе имате мирис и влага на омекнувачи. Идеално место за на брзина, како и перењето на облеката би добило друга поинтересна димензија. Причекајте ја центрифугата. Вибрациите ќе го зголемат вашето задоволство, а исфрлање на непотребното од пералната ќе ги покрие сите звуци....плазењеПостирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 22:34
Stadion, prazen...

Ako mi se pruzi shansa, i na poln bi jas... Sho, da ne treba da se sramam od nesto?


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 24.Октомври.2009 во 22:44


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: SlavicaT
Датум на внесување: 26.Октомври.2009 во 21:17
Plaza i vo voda

-------------


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 27.Октомври.2009 во 22:23
во лифт
во jавно WCплазење
трепкање


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 27.Октомври.2009 во 22:27
на места кај што адреналинот оди плафон голема%20насмевка

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 18:37
Влажен и жежок секс во купатило

Доколку имате поголема туш кабина или пак када која собира двајца во неа зошто не би си пружиле добар секс под туш или во када...тоа е сигурно една од фантазиите на многу машки, па и на многу девојки.
Доколку ја подготвите атмосферата со добра пена, некои миризливи свеќи ова може да прерасне во прекрасен и романтичен секс кој во жешката и влажна околина сигурно ќе биде прекрасно доживување.
Предиграта може да започне и во спалната соба, па потоа да премине под туш или во кадата каде нежно милувајте се и лижете се по телото за зголемување на загреаноста. Можете да го пуштите млаз од од вода да паѓа измеѓу вашите тела со што би се загреале, а вие милувајте ги своите тела и откривајте ги ерогените зони еден на друг.
Машкото може да го масира грбот, градите, задникот, стомакот и вагината на девојката за поголема возбуда, додека пак девојката може истото да го врати со масажа на грбот, брадавиците, пенисот и тестисите на машкото.
Сето ова со мизилива пена која се лизга по вашите тела ќе биде прекрасна предигра за жежок и возбудлив секс.По добрата предигра време е да се препуштите на врел и див секс, иако сексот под туш и во када е ограничен на само неколку пози тоа не треба да ве спречува да експериментирате и да уживате. Која и да било поза да ја одберите поради блискоста на вашите тела тоа ќе биде одлично задоволство.
Доколку сакате да се препуштите и на поинакво задоволство во секој момент можете да испробате и орален секс, кој во комбинација со сапуницата и меурчињата сигурно ќе биде новост за вас, а може и најголемото орално задоволство кое кога и да било сте го имале.......................љубов-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 18:42
Убаина

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: paris25
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 11:12
na dozd na otvoreno ili vo kola dodeka vrne намигнување


Постирано од: konan
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 13:01
abe kako moze da ima top mesto za sex, naj top e kaa ke ti se digne pa kaj saka neka eгазење%20од%20смеење

-------------
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:30
Секс во вода.....


Водата ја неутрализира влажноста на жената, така да сексот под вода за понежниот пол ,може да се претвори во болно искуство. Бидете спремни, па покрај себе имајте лубрикант кој е на база на силикон, бидејќи тој е отпорен на вода.
Еден од непрактичните проблеми врзан за секс под вода е заштитата. Ако веќе долго време сте пар, и вашата девојка користи пилули, тогаш нема проблем. Меѓутоа ако користите кондоми, имајте на ум дека морате да го ставите пред да влезете во вода. Тоа е логично – инаку како би ставиле кондом под вода? Друг проблем е што кондомите не поднесуваат баш најдобро вода. Одредени хемикалии како на пример хлорот можат да го оштетат кондомот. Исто така е зголемена опасноста кондомот поради лизгавоста едноставно да се извади. Кога би се позанимавале со практичните работи потребно е да се одбере место.
Можеби навистина звучи возбудливо но секс во базен и не е најдобра опција. Причината за тоа е хлорот, не само што го оштетува кондомот, туку може и да доведе до вагинални инфекции. Едноставна опција е орален секс.
Када или туш кабина е често место во домаќинството кое го користиме за секс. Полесна варијанта е секако туш кабината каде што е помала опасноста за влез на повеќе вода во вагината, а исто така нуди и разни можности за испробување на сексуални пози. Припазите само да имате каде да се фатите за да не дојде до паѓање.............хи,%20хи...
Отворени води, како на пример море, река или езеро не се најдобриот пријател на жената. Посебно солената вода може да го надразни женскиот полов орган и да го претвори сексот во болно искуство. Но тоа не значи дека треба да се откажете од секс на море. .............голема%20насмевка
-------------


Постирано од: deranger
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:42
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Секс во вода.....Отворени води, како на пример море, река или езеро не се најдобриот пријател на жената. Посебно солената вода може да го надразни женскиот полов орган и да го претвори сексот во болно искуство. Но тоа не значи дека треба да се откажете од секс на море. .............голема%20насмевка

ѓавол


-------------
Simnat od visokite planini


Постирано од: SlavicaT
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 13:00
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

<table width="100%" cellpadding="0" height="100%"><t><tr><td valign="top" align="center"><table width="98%" align="center" cellpadding="0" height="100%"><t><tr><td ="newsContent" valign="top"><div ="newsContentIn" align="left">Секс во вода.....

Водата ја неутрализира влажноста на жената, така да сексот под вода за
понежниот пол ,може да се претвори во болно искуство. Бидете спремни,
па покрај себе имајте лубрикант кој е на база на силикон, бидејќи тој е
отпорен на вода.
Еден од непрактичните проблеми врзан за секс под вода е заштитата. Ако
веќе долго време сте пар, и вашата девојка користи пилули, тогаш нема
проблем. Меѓутоа ако користите кондоми, имајте на ум дека морате да го
ставите пред да влезете во вода. Тоа е логично – инаку како би ставиле
кондом под вода? Друг проблем е што кондомите не поднесуваат баш
најдобро вода. Одредени хемикалии како на пример хлорот можат да го
оштетат кондомот. Исто така е зголемена опасноста кондомот поради
лизгавоста едноставно да се извади. Кога би се позанимавале со
практичните работи потребно е да се одбере место.
Можеби навистина звучи возбудливо но секс во базен и не е најдобра
опција. Причината за тоа е хлорот, не само што го оштетува кондомот,
туку може и да доведе до вагинални инфекции. Едноставна опција е орален
секс.
Када или туш кабина е често место во домаќинството кое го користиме за
секс. Полесна варијанта е секако туш кабината каде што е помала
опасноста за влез на повеќе вода во вагината, а исто така нуди и разни
можности за испробување на сексуални пози. Припазите само да имате каде
да се фатите за да не дојде до паѓање.............хи,%20хи...
Отворени води, како на пример море, река или езеро не се најдобриот
пријател на жената. Посебно солената вода може да го надразни женскиот
полов орган и да го претвори сексот во болно искуство. Но тоа не значи
дека треба да се откажете од секс на море. .............голема%20насмевка</td>
      </tr>
    </t></table>
     </td>
</tr>
<tr>
     <td ="newsContentIn" valign="top" align="center">
     </td>
</tr>
<tr>
     <td height="20"></td></tr></t></table>Постирано од: zagor
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 13:16
....Посебно солената вода може да го надразни женскиот
полов орган и да го претвори сексот во болно искуство.
 
....газење%20од%20смеење,a ja im vikam od alatot e..do majstorot!


-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 12.Декември.2009 во 11:21
glasam za lift.. nema kade da se bega... ama da ima i 1-2 sisenca so voda... голема%20насмевка

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:26

                      Image result for sex on the roof   

Немам ништо против секс на отворено...........голема%20насмевка
но сепак треба да се мисли на приватноста............губитник
Повеќето од дечкиве овде на фотографииве не би се согласиле со мене.......
еве една фото сесија од 12 слики на апла секс на отворено......хипнотизиран
што не оди не оди ........жими се...изненадување


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:29
2.)ај сеа  на покрив пред толку народ??????изненадување


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:31

3.) и ова до зид некаде покрај некој кеј ..............збунетостПостирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:32

   Image result for sex on the beach

4.) на отворено среде бел ден на плажа ......хипнотизиранПостирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:33

   Image result for sex on the park

5.) и ова не иде...изненадување    додека чекаат да се отвори библиотеката ....сред бел ден во парк ?Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:35

   Image result for sex on the sea

6.) не знам кому е понезгодно на актерите или гледачите.....не%20знам

што не оди не оди .......Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:36

    Image result for sex on the sea

7.) добро како топ место е плажата но не вака изненадување   не пред сите сред бел ден ...Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:37

Related image   Related image

8.) ова се вика храброст ....плазење не знам која казна ке биде само ........газење%20од%20смеењеПостирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:38

            Image result for sex on the train stations

9.)добро што возот иде само по одредените шини.....иначе отидесмеењеПостирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:40

           Related image  

10.) бре бре.....барем на подлабоко да беше не на 3 метри од плажа сред бел ден..цц ццц  ццц грицкање%20ноктиПостирано од: bijonse1
Датум на внесување: 21.Декември.2009 во 16:41

    Image result for sex on the roof

11.) на тераса воздух свеж да си поземеш и што
ќе видиш.....што не оди не оди...изненадувањеПостирано од: sneska_v
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 00:00
top mesto za sex: kamin, muzice,vino,priguseni svetla.......i akcijata moze da zapocni


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 00:08
Od seto ova samo javnoto wc bi go isklucila kako izbor .... za drugoto sto da ne ........ako ste so vistinskiot partner mestoto e najmalku bitno ....

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 00:10
На полноќ во воз....и на отворено на дожд...
 
тие две ми го вртат паметот....трепкање


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 00:15
Од понудениве 3 и 8 ги исклучувам,другиве варијанти ми се примамливи

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: bodeti
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 01:54
ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка

-------------
VODETE LJUBOV A NE VOJNA.A MOZETE I OBETE.VENCAJTE SE!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 02:02
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка

збунетост


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Палестинец
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 02:18
во грмушка......хихихихихи

-------------
Подобро ужасен крај, отколку ужаси без крај.


Постирано од: bodeti
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 02:31
Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Originally posted by bodeti bodeti напиша:

ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка

збунетост
ti tekna li? ke pravime biznis iliзбунетост

-------------
VODETE LJUBOV A NE VOJNA.A MOZETE I OBETE.VENCAJTE SE!


Постирано од: mladen84
Датум на внесување: 23.Декември.2009 во 01:23
На покрив од некоја куќа


Постирано од: mimicria
Датум на внесување: 12.Февруари.2010 во 08:44
nemoze vaka... najdov nekolku sto mi se top.. morav da biram samo za edno.. daj napravete da se glasa za poveke!!црвенеење

-------------
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 12.Февруари.2010 во 09:58
na fudbalski teren na poluvreme???????????

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 12.Февруари.2010 во 10:02
NA MEK TEPIH PRED KAMIN...
 
 
...tepih imam,ne e bas mek,ke zavrsi rabota,ama kamin ..jok!dotogas ke apsciniram..тага


-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 12.Февруари.2010 во 23:08
NA otvoreno i toa dodeka pagja dozjd..........да

-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: TheHacker
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 12:02
Доколку вашиот сексуален живот е затворен во вашата спална соба, водењето љубов под ведро небо може да ја намали монотоноста. Има толку многу места, а вие треба само да одберете дали тоа ќе го направите на плажа, на планина или можеби во дворот.
Во природа!
Носете облека која може да се отстрани само од едната страна така нема да морате да се соблекувате целосно. Деловите од телото кои не се изложуваат често на сонце, може да изгорат, затоа користете препарати за сончање со висок заштитен фактор. Сепак, по нанесувањето на заштитните препарати треба да ги измиете рацете затоа што кондомот може лесно да пукне. За да се заштитите од бубачките во тревата, постелете покривка.На плажа!
Водењето љубов на плажа звучи премногу секси, но песокото е насекаде. Доколку патите од циститис, плажата не е најдоброто место на кое можете да водите љубов. Важно е да ја одржувате хидратацијата на ниво додека сте под сонцето.Во вода!
Водењето љубов во вода може да предизвика иритација на гениталиите поради хемикалиите кои ги содржи водата. Истотака недостаток е и тоа што не можете да користите кондом во вода.

Со заеднички сили!
Некои парови сакаат да гледаат додека други го прават тоа, или пак сакаат да бидат гледани. Овие егзибиции можете да ги остварите доколку пребарате на интернет за вакви локации.Дали е легално?!
Не е против законот да се води љубов на јавни места, но можете да се соочите со законот доколку им сметате на минувачите, затоа е потребно да бидете дискретни, па дури и да се наоѓате во сопствениот двор.

-------------
01001101011001010110100000101100001000000111010001101000011001010010000001110011011011110110111001100111001000000100100001100001011000110110101101100101011100100111001100100000011000010110111001100100


Постирано од: brza
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 12:08

0 [0,00%]
...gledam ...nikoj nema , dosega,probano ..samo ...na nego....изненадувањезбунетост
-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Античкиот
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 17:43
В гаС!!!


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 19:00
цццццц....можеше малку и поинаку да си изразишизненадување

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 19:36
веш машина ............. док је на центрифуга .........

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2010 во 19:38
mont everest.. po top zdravje

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 00:10
 
 
  ...во  шума  .....хи,%20хи...


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 14:53
Ma koga ke mi svetne crvenata sijalicka, ni biram mesto ni vreme .... samo partner .... голема%20насмевкаплазење

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: bingo
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 15:09
на чат на пвт


Постирано од: Anthony
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 15:22
Комфор си комфор - кревет, свила, туш. фрижидер полн со сокчиња за на полувреме...јбг , таков сум, сакам фул уживање.

-------------
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!


Постирано од: valentina-pp
Датум на внесување: 29.Јули.2010 во 17:21
i jas kako clenov nad mene hahahha kako vo nekoi od temive,sex priznavam samo na cista povrsina po moznost isperena so dobar prasak i omeknuvac obavezno,pa nekoe sokce,blagicko,kozmetika sekako i partner onaka zdrav sto bi se reklo aj poz do site


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 29.Јули.2010 во 19:48
Originally posted by valentina-pp valentina-pp напиша:

i jas kako clenov nad mene hahahha kako vo nekoi od temive,sex priznavam samo na cista povrsina po moznost isperena so dobar prasak i omeknuvac obavezno,pa nekoe sokce,blagicko,kozmetika sekako i partner onaka zdrav sto bi se reklo aj poz do site


Абе вие ќе се мезите или ќе имате секс?голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: valentina-pp
Датум на внесување: 29.Јули.2010 во 21:21
hahahaha pa nie zboruvame za poveke partii sex,moze ke ogladneme ,ozednime,se e mozno,zatoa nisto da ne ne iznenadi!


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 30.Јули.2010 во 19:17
Браво Вале,изгледа си хиперактивна девојка....еве ти еден чипс од мене.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Јули.2010 во 19:20
Балконот!!!плазење


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 30.Јули.2010 во 20:14
Тоа се моменти во кои треба максимално да се ужива,а затоа е потребен комодитет .

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 12.Август.2010 во 23:55
Da, da, i polugodisno planiranje, Ren... "sex u najava"...


Постирано од: brza
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:09
na fakirski krevet!

намигнување
-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:10
ne e bitno mestoto ....bitno e so kogo

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:11
На машина за перење додека работи центрифугаголема%20насмевка

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:11
more fakirkava moze, ama menjaj krevetot...


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 00:14

газење%20од%20смеење 

на машина ...ја би внатрегазење%20од%20смеење-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 13.Август.2010 во 19:51
Originally posted by pagane pagane напиша:

Балконот!!!


или на кровот!мечтаење


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:26
Na stadion i toa koga e poln газење%20од%20смеење


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:27
Originally posted by igi 3 igi 3 напиша:

Na stadion i toa koga e poln газење%20од%20смеењевоопшто нема и да те приметат!намигнување


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:32
A moze i na nekoj koncert na nekoja poznata licnost намигнување


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:33
а таму гарант нема и да сте единствени!плазење


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:34
A moze i na nekoja plaza ama vo voda намигнување


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 16.Август.2010 во 20:34
класика!!!забава


Постирано од: Командантица
Датум на внесување: 20.Август.2010 во 00:31
под кревет ... голема%20насмевка

-------------
..Живеам за да умрам..!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 20.Август.2010 во 01:06
Na zicara

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk