IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Топ место за секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Топ место за секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 13>
Прашање: OMILENO MESTO ZA SEX
Одговор Гласови Статистика
6 [7,41%]
1 [1,23%]
5 [6,17%]
15 [18,52%]
7 [8,64%]
6 [7,41%]
1 [1,23%]
2 [2,47%]
3 [3,70%]
11 [13,58%]
5 [6,17%]
2 [2,47%]
10 [12,35%]
4 [4,94%]
3 [3,70%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2011 во 14:51
Кое е највозбудливо место за секс?

Авионите често се сервираат како место за највозбудлив секс, но секој втор човек не би се согласил со тоа.

Многу ретки се оние кои не пробале секс во автомобилот, а многумина на тој начин ги стекнувале првите т.е. неудобни сексуални искуства. Недостигот на комфор е најголема маана, но нема подобар начин за будење на страстите.

Дури 48 отсто од 3.000 испитаници, во две независни истражувања признале дека сексот во автомобил им е повозбудлив од - секс во туѓ друг кревет 33 отсто, во шума 27 отсто, на плажа или во море 23 отсто, во када 22 отсто.


Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2011 во 17:15
 
Во ова треба да се проба...ново е....трепкање
 
 
 


Изменето од Ninja 35 - 09.Јули.2011 во 17:17
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2011 во 22:32

Топ место за секс? Па може и во топ. газење%20од%20смеење

(инаку како интелектуалец гласав за библиотеката) плазење


Изменето од LiDivio - 11.Јули.2011 во 22:34
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2011 во 22:58
kako vo biblioteka..ziti seзбунетост
vivi
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2011 во 23:53
Pa ke pocekame bibliotekarkata da si odi ,,,
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2011 во 09:20
fali edna stavka<> bilo kade malku podzaskrieni<>
 
 koga imash temperatura birash mesto kade da gio ispiesh  aspirinot ., neeee samo da bide malku podiskretnoнамигнување
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2011 во 10:06
sho znam za mestoзбунетост
jas mislam deka povazno e
TOP SEX ZA EDNO MESTO, ma kakvo i da eда
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2011 во 13:08


Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2011 во 13:36
topovi vo suma .... a za bibliotekana uste se збунетост
vivi
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7061
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2013 во 00:16
Па од наведениве избрав на дожд, не е лошо да се пробаглупирање
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2013 во 00:18
Ona so vozot nesto me mami....kaj ima kaj nas voz na polnokизненадување
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2014 во 22:53
Kako trgna vremevo ..ova ke e najidealno

 
< ="" name="votice" value="4753" id="P4753">8 [13,33%]
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2014 во 14:09
,,,,tuuuuuuuu,,,zarem i takvo neshto imalo,,,,изненадување,,,ah bre sho da se prai so vas celofan generacija,,a nie na vremeto /,mha pa i sega/,,не знам,,ne prebirame kade,,,odnosno sme se terale,,,e aj moderno ,,sexale,,,kaj ke stigneme,,,голема насмевка,,,
,,,i PS vo anketata z,sh nema ,,,"na tavan",,,хи, хи...,,,,


Изменето од pajser - 14.Јули.2014 во 14:12
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2014 во 23:35
Originally posted by pajser pajser напиша:,,,,tuuuuuuuu,,,zarem i takvo neshto imalo,,,,изненадување,,,ah bre sho da se prai so vas celofan generacija,,a nie na vremeto /,mha pa i sega/,,не знам,,ne prebirame kade,,,odnosno sme se terale,,,e aj moderno ,,sexale,,,kaj ke stigneme,,,голема насмевка,,,
,,,i PS vo anketata z,sh nema ,,,"na tavan",,,хи, хи...,,,,


Е па сега животот е многу по интересен и нуди многу повеќе можности и топ места . А по твое време е било комунизам . Се’ е било исто и за тоа не ви е било гајле каде ќе го правите . Важно е да го правите .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.