IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Охрид
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Охрид

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 30>
Автор
Порака
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Охрид
    Испратена: 05.Ноември.2005 во 14:14
Оваа година бев воодушевена од Охрид!Комплетно се ми се допадна и се косеше на поранешните муабети и извадените вицеви на сметка на Охрид и охриѓани!
Има ли Ваши коментари на оваа тема?
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2005 во 18:55
nie ohrigani ko ke velime nikoj ne ne vervit
Точачиња.
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2005 во 18:58
Ви вервит бе ама незнам кој кде и како

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 20:26
Точачиња.
Кон врв
Nate Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 481
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nate Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 17:27
Mislam ne deka OHRID si e moj roden grad ali poubav nema nikade  Posebno prosetkite pokraj kejot ah,nemozam da vi opisam kolku me ispolnuvaat.
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 18:04
Преубав град по мене.Го обожвам и не пропуштам шанса да го посетам и да уживам во него!
 
 
 
 
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 21:59
EEEEEEEEEEE da recam ohrid e balkanski i svetski grad
Точачиња.
Кон врв
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:33
Jas sum Skopjenec si go sakam Skopje Ama i Ohrid mi e vo srceto   (na nepolna edna godina me donele moite u Ohrid na odmor, posto imame stan tamu i odtogas sekoja godina sum vo ohrid)
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:41
ohrid e preubav grad samo sto cekavme da ni go kazat toa strancite za da se osvestime malku sto imame
Jas imam stan vo ohrid i si se custvuvam kako doma nonstop sum tamu pa i preku zima -si se custvuvam mnogu isponeto, mirno, relaksirano nekako me opusta
Letovo bese super -mnogu turisti ,mnogu ubavi mesta,priroda -po ubavo amin


Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 17:26
Ohrid e definitivno najubav grad za mene,ne zatoa sto sum od Ohrid,ama od site gradovi kaj sto sum bila nikade ne mi bilo poubavo od Ohrid
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 17:42
Ве има Охриѓани низ форумов!
Како го поминувате летото во таа гужва од туристи?
Дали Ви прија тоа или понекогаш Ви создава нервоза!?
КАКВО Е ЧУВСТВОТО ДА СИ ДОМАЌИН ВО ТОЛКУ УБАВО ТУРИСТИЧКО МЕСТО!?
 
 
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 18:16
Na leto sekogas si pominuvam najdobro.Inace voopsto ne mi smetaat guzvite na leto,bas obozavam koga se zivee so polna brzina A inace najveke sakam da gi setam drugarite i drugarkite od drugite gradovi koga ke dojdat vo Ohrid
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Barbika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 860
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Barbika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 18:25
Имам многу убави успомени со прошетки во чамец и разгледување на знаменитости кои го красат Охридското крајбрежје.„Капетанот“ на чамецот на кого не му го памтам името беше прилично духовит и расположен да ни раскажува се повеќе и повеќе,а не фати некаде на залез на сонцето па кога ќе ја додадеш и таа убавина сликата како за прв пат ми остана врежана во глава и не сакам да ја избришам.
Охрид е прекрасен!
Кон врв
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2005 во 09:49
Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Имам многу убави успомени со прошетки во чамец и разгледување на знаменитости кои го красат Охридското крајбрежје.„Капетанот“ на чамецот на кого не му го памтам името беше прилично духовит и расположен да ни раскажува се повеќе и повеќе,а не фати некаде на залез на сонцето па кога ќе ја додадеш и таа убавина сликата како за прв пат ми остана врежана во глава и не сакам да ја избришам.
Охрид е прекрасен!

 

Lele ej se naeziv

NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.