IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2009 во 15:24
Темата е Најзабавен мк-форум е:
сите коментари надвор од темата се избришани.
Кон врв
misteriozna Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај misteriozna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2009 во 14:25
pa sto znam forum kako forum sekoj e dobar na svoj nacin
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 01:04
Definitivno najzabaven forum vo Makedonija e IDIVIDI


Mnogu odamna (dalecnata 2005 ) bev clen i na drugi netolku poznati forumi ( taratur , facktory, rezerva ) no poradi opadnatata aktivnost tamu odamna i ne idam plus go imam zaboraveno passwordot , pa ne mi se otvara nov user od pocetok.


E sega : pred nedela dena se registrirav na kajgana i si pisuvam onaka u moj stil koga na profil mi stiga poraka vo koja se naveduva deka sum bila nekojsi clen za koj prv pat slusam  i im se cudam na pametot kako moze da me izednacuvaat koga jas ko od Mars padnata ne sum u tek збунетост


I onaka bas poslednive 2 dena si citkam niz forumot i koga gledam baagji clenovi od kajgana  se prisutni i na idividi , pa si velam : aaaaa pa zatoa tuka na niv lesno im ide muabetot bidejki se znaat od porano


No ,sepak  licno moe mislenje e deka za dzabe tolku falenje na drug forum koga ne shtima nesto , a so sila ubavina ne biva

Taka da, do sega mu ostanav verna na IDIVIDI a taka ke ostane i vo idnina bidejki tuka se cuvstvuvam ko doma i tuka sum edna i edinstvena  i nikoj ne me sporeduva so nekojsi tret.



Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 18:12
Originally posted by CST CST напиша:

Definitivno najzabaven forum vo Makedonija e IDIVIDI


Mnogu odamna (dalecnata 2005 ) bev clen i na drugi netolku poznati forumi ( taratur , facktory, rezerva ) no poradi opadnatata aktivnost tamu odamna i ne idam plus go imam zaboraveno passwordot , pa ne mi se otvara nov user od pocetok.


E sega : pred nedela dena se registrirav na kajgana i si pisuvam onaka u moj stil koga na profil mi stiga poraka vo koja se naveduva deka sum bila nekojsi clen za koj prv pat slusam  i im se cudam na pametot kako moze da me izednacuvaat koga jas ko od Mars padnata ne sum u tek збунетост


I onaka bas poslednive 2 dena si citkam niz forumot i koga gledam baagji clenovi od kajgana  se prisutni i na idividi , pa si velam : aaaaa pa zatoa tuka na niv lesno im ide muabetot bidejki se znaat od porano


No ,sepak  licno moe mislenje e deka za dzabe tolku falenje na drug forum koga ne shtima nesto , a so sila ubavina ne biva

Taka da, do sega mu ostanav verna na IDIVIDI a taka ke ostane i vo idnina bidejki tuka se cuvstvuvam ko doma i tuka sum edna i edinstvena  i nikoj ne me sporeduva so nekojsi tret.




газење%20од%20смеење Инаку, темата е "Најзабавен мк-форум е:", а не "како мене ме третираат на другите форуми".
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 18:38
.


Изменето од CST - 07.Март.2010 во 13:39
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 18:43
И сега твоето мислење за одреден форум треба да го прифатиме и да веруваме дека е така? Или пак, да земиме и да споредиме каде има поквалитетна дискусија на исти теми?

Темата е "Најзабавен мк-форум е". Напишете кој форум ви е најзабавен и зошто е тоа така. Не е место за да се критикува некој форум.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 18:55
.


Изменето од CST - 07.Март.2010 во 13:38
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 19:00
И повторно не ме разбра што сакам да кажам. Не дека мене ме интересира кој ти е најзабавниот форум, или пак зошто е тоа така, или пак ќе пробам да те разубедам во твојот став. Муабетот ми е дека дел од коментарот не ти беше потребен, зашто насловот е сосема спротивен од она што го имаше напишано.
На пример овај дел не ти требаше:

Originally posted by CST CST напиша:

Jas dadov moe mislenje i ne rekov deka treba nekoj da go prifati , ili rekov ? збунетост


Za da eden forum mi bide zabaven voopsto ne gledam na diskusiite vo temite tuku na nacinot na koj se odnesuvaat drugite kon mene , pa neli prijatelstva se shirat , a jas prijatestvo so deca ne bi sakala da shiram не

Pa uste koga procitav na koj nacin go banirale zbunet tamu , (leleee si velam kaj moze devojce da gi razbere postovite na zbunet изненадување ) se shokirav skroz


Nekako mnogu nametnuvanja tamu, ko vo nekoja sudnica da mu se sudi na nekoj dali postot mu bil dobar ili ne ( pozitivni/ negativni  bodovi ) ма%20ајде

Celata atmosfera nekako napnata , a neli atmosferata ja pravat clenovite

Нели сите сме различни и сакаме различни работи. Она што тебе не ти чини, на друг му се допаѓа. Ама, ако толку сакаш да го напишиш тоа што ти смета, слободно отвори си тема за најдосаден, најдрзок форум.

А, ова подолу е на место и го почитувам твоето мислење. намигнување
Originally posted by CST CST напиша:


Na idividi se nekako mnogu drustveni clenovite , ne znam sto e rabota , bas onaka otvoreni za muabet , pa ne mora javno , po licni poraki


Tokmu poradi niv (clenovite) mi e najzabaven forum so golemo srce

IDIVIDI the best љубовљубовљубов
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 19:08
.


Изменето од CST - 07.Март.2010 во 13:38
Кон врв
ladyMa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ladyMa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 17:22
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2010 во 09:17
Originally posted by v001 v001 напиша:

www.klik.findtalk.net
 
Овој некој нов?збунетост
Јас сепак ќе останам лојална на Идивидинамигнување
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 11:47
љубов IDIVIDI
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 13:37
“Нигде на светов под вишно небо
под златен сончев сјај,
толку убаво место нема

ко мојот ИДИВИДИ рајљубовљубовљубовљубов


МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 16:52
Немам појма, не се распостилам по други форуми, тука си идам.
Знам дека има некои што не ги бива и толку.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.