Испечати | Затвори го прозорот

Најзабавен мк-форум е:

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Технологија
Име на форумот: Интернет
Опис на форумот: Интересни сајтови, интернет пристап...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=1985
Датум на принтање: 14.Октомври.2019 во 10:28
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Најзабавен мк-форум е:
Постирано од: Moon
Наслов: Најзабавен мк-форум е:
Датум на внесување: 02.Ноември.2005 во 13:02
Според твое мислење кој е најзабавен мк-форум? Гласај и во коментар кажи зошто ти е најдобар и најинтересен форумот?Коментари:
Постирано од: viktor93
Датум на внесување: 19.Јануари.2006 во 11:31
zatoa sto ima najgolem izbor


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Јануари.2006 во 09:41
А што би кажала, јасно е ИДИВИДИ

-------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 20.Јануари.2006 во 10:56

овој тука  затоа што ми е прв и единственПостирано од: bosab
Датум на внесување: 16.Февруари.2006 во 11:00
Pa ovoj, drug poasalen nemam sretnato, mislam na mk, ako nekoj znae neka kaze.


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 16.Февруари.2006 во 11:02
idividi se razbira

-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: mari20
Датум на внесување: 24.Февруари.2006 во 19:41
извинете ама кајгана ми е најдобар само што нешто има проблеми и не се отвара..ама и овој е супер..

-------------
mari..sekogas za tebe:)


Постирано од: vakondo
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 21:48
багра беше најдобар форум ама администраторите го сјебаа


Постирано од: SLaCk
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 19:01
Па му давам шанса сега на овој форум па ќе видиме хехе. До сега најактивен на кајгана бев. Ама однесувањето на модераторите/администраторите го уништи форумот банираат се живо и диво и бришат мислења ако не мислите како нив. ужас.

-------------
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 19:42
Toa ti e privaten web sajt, i privaten forum!!! hehehehehe!!! IDIVIDI e otvoren za muabeti so site lugje koi ne gi prekrsuvaat pravilata na ovoj forum!!! 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 21:28
Macedonia forum 

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: Jo be
Датум на внесување: 02.Март.2006 во 22:08
    I JAS SUM ZA IDIVIDI FORUMOT ZASTO EDNOSTAVNO NAJDOBRI SE VO ODNOS NA SITE OSTANATI FORUMI.

-------------
TALE


Постирано од: Kaliana
Датум на внесување: 19.Јуни.2006 во 12:48
Форумиве се иста шема.
Кајгана е копија на ајвар, 4фан копија на багра.
 
Има и нови форуми
таратур и мотика
 
ќе покаже времето какви ќе бидат Smile


Постирано од: mishel
Датум на внесување: 20.Јуни.2006 во 12:03
Toa ti e privaten web sajt, i privaten forum!!! hehehehehe!!! IDIVIDI e otvoren za muabeti so site lugje koi ne gi prekrsuvaat pravilata na ovoj forum!!! 
ClapClapClap I JAS TAKA MISLAM


Постирано од: dalilabela
Датум на внесување: 21.Јуни.2006 во 09:22
Прв Македонски форум со свој линк за TV!
 

Телевизијата е сеуште во екпериментална фаза, но наскоро ќе биде во полн сјај.

http://forums.mymacedonia.eu - http://forums.mymacedonia.eu


Постирано од: VkusiMe_M
Датум на внесување: 21.Јуни.2006 во 09:42
Nekogash neprikosnoven beshe forumot na Ajvar.com kade i shto bev moderator ne radi toa shto bev moderator no ako nekoj go posetuval toj forum znae zoshto beshe najdobar ali ete se desi toa shto se desi koga gospod ke zamesa prsti nema beganje...
Inaku idividi e ok samo malce mi smeta shto nekoj temi dosta pati se povtoruvaat.

-------------
Itn...


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 21.Јули.2006 во 18:54
kajgana se razbira

-------------
мотика закон


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 22.Јули.2006 во 01:17
кажи ми една работа во која кајгана е најзабавен форум????

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: angelwings
Датум на внесување: 22.Јули.2006 во 09:41
idividi se rzbiraThumbs Up

-------------


Постирано од: ultra
Датум на внесување: 24.Јули.2006 во 16:06
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Nekogash neprikosnoven beshe forumot na Ajvar.com kade i shto bev moderator ne radi toa shto bev moderator no ako nekoj go posetuval toj forum znae zoshto beshe najdobar ali ete se desi toa shto se desi koga gospod ke zamesa prsti nema beganje...
Inaku idividi e ok samo malce mi smeta shto nekoj temi dosta pati se povtoruvaat.


Баш ме потсети на ајвар...

Беше на почеток добар, после премногу глупости имаше...
Јас сум за Багра пошто горе/доле остана иста по „квалитет“ (мада иста приказна по сите мк форуми... сепак тој ни е менталитетот)...


Постирано од: Garfield
Датум на внесување: 08.Август.2006 во 14:32
Има еден, само з а одбрани личности, отворен за сите, ама неможе секој да се снајде, не е доволно неарен у глата.

-------------
The cat...always lands on her feet, regardless!!Постирано од: MisIca**
Датум на внесување: 08.Август.2006 во 16:29
Ajde site kaj kafka na MOTIKA FORUM ima zabava do bez svest a ne kao ovde

-------------
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: Garfield
Датум на внесување: 08.Август.2006 во 19:22
Држ ми го, трчам, мислам, местото.

-------------
The cat...always lands on her feet, regardless!!Постирано од: evina
Датум на внесување: 19.Август.2006 во 15:37
Originally posted by Garfield Garfield напиша:

Има еден, само з а одбрани личности, отворен за сите, ама неможе секој да се снајде, не е доволно неарен у глата.
 
на овој форум за  неарни мислиш?
 
http://nearni.net/forum - http://nearni.net/forum
 


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 21.Август.2006 во 11:31
Tuckermax.messageboard


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 01.Септември.2006 во 22:48
Во овој момент освен идивиди друг форум ни нема

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: nindza
Датум на внесување: 02.Септември.2006 во 00:12
znaci ednoglasno sega moze da se kaze deka idi vidi e najdobar forum 

-------------
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 02.Септември.2006 во 19:35
Originally posted by kafka kafka напиша:

Во овој момент освен идивиди друг форум ни нема
според тебе вечер треба да се пушти мотика иначе логирај се на таратур супер форумче


-------------
мотика закон


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 02.Септември.2006 во 19:38
Originally posted by nindza nindza напиша:

znaci ednoglasno sega moze da se kaze deka idi vidi e najdobar forum 
немој да брзаш, ако ја снема кајгана тука е мотика(само регистрирај се и потоа да те видам кој е најдобар форум)


-------------
мотика закон


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 02.Септември.2006 во 22:35
ја пуштија мотика ајде сите таму со дав и кафка

-------------
мотика закон


Постирано од: breza
Датум на внесување: 03.Септември.2006 во 14:49
Многу Ви се штури коментарите .
За да кажете дека ИДИВИДИ е најдобар портал треба малку да образложите зошто,не само давате некаква констатација и толку.


-------------
Бреза-Брезово


Постирано од: mikus
Датум на внесување: 03.Септември.2006 во 14:51
sturi
so sturi
nekoj so tri zbora kje kaze se
a nekade mozete da nategnete pita ili da vrtite kako macka okolu vrukja kasa a da nekazete niso
nislis deka dolzinata e presudna
toa posledno ne se odnesuva na sex

-------------
Unidentified Flying Object-- SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba ,neka i taka nee nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 18.Септември.2006 во 17:27

DeadConfusedConfusedConfusedнаидентификуван летечки објект DeadDeadDead-------------
мотика закон


Постирано од: begu
Датум на внесување: 18.Септември.2006 во 18:07
Pa jas i neznam nekoj drug forum pa zatoa ovaj mi e najdobar .

-------------
Veruvaj i vo toa sto ne go gledas .


Постирано од: svetlana
Датум на внесување: 18.Септември.2006 во 22:51
http://www.zlatna.kajgana.com - http://www.zlatna.kajgana.com
 
уште еден форум кајгана Big%20smile


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 18.Септември.2006 во 23:29
Originally posted by svetlana svetlana напиша:

http://www.zlatna.kajgana.com - http://www.zlatna.kajgana.com
 
уште еден форум кајгана Big%20smileThe connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.  Confused  nesto ne e vo red so taa strana  Smile
znaci sepak idividi  zasluzeno go zadrzuva prvoto mesto Wink     

     
     
     

     
       
       

         
-------------


Постирано од: spektar
Датум на внесување: 20.Септември.2006 во 18:15
ExtraTip.org - Super forum za oblozuvanje...Analizi, prognozi, tipovi...Posetete go pa posle komentirajte Wink


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 21.Септември.2006 во 09:14
Кајгана за многу малку време се враќа во етер.

-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 23.Септември.2006 во 01:24
  http://forum.motika.com.mk - http://forum.motika.com.mk зашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused

-------------


Постирано од: мац:)
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 20:51
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

  http://forum.motika.com.mk - http://forum.motika.com.mk зашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused
Добар е форумот, да не е твој???


Постирано од: кајгана
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 21:49
ne ne e negov inaku zdr retard Embarrassed

-------------
мотика закон


Постирано од: мац:)
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 20:56
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

  http://forum.motika.com.mk - http://forum.motika.com.mk зашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused
кагана рулз бе


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:14
pak li pocnavte....mislam vreme e za KLJUC!!!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: elizabeta
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:28
bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:42
Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna


elizabeta......ke primetis i ti sto sakam da kazam ali ipak fala za sovetot no nema da go prifatam

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:47
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna


elizabeta......ke primetis i ti sto sakam da kazam ali ipak fala za sovetot no nema da go prifatam


nemozam od ovaj (SUGAAAAAAAAAAAAAAAAAV) pc da staam hzperlink, ke go nadoknadam toa eve prai kopi-pejs..
http://www.forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2521&PN=1
i uveri se sto sakav da kazam

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: elizabeta
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:52
zborev opshto, ako dvajca se karaat na nekoja tema, ne treba moderatorot da ja zakluchi temata zaradi niv i da im ja prekrati diskusijata na drugite koi se zainteresirani za istata, tuku niv da gi sprechi, mislam sega me razbra  Smile

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:56
Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

zborev opshto, ako dvajca se karaat na nekoja tema, ne treba moderatorot da ja zakluchi temata zaradi niv i da im ja prekrati diskusijata na drugite koi se zainteresirani za istata, tuku niv da gi sprechi, mislam sega me razbra  [IMG]http://www.forum.idividi.com.mk/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


elizabeta...ti staviv link i ke vides DEKA NE SE DVAJCA!!! pozdrav

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 30.Септември.2006 во 23:57
gi citkam povremeno i drugite, ama idividi mi e najdobar....
tamu sum ko u tuga kuka... iako dosta clenovi gi srekavam i tamu...sepak idividi e podobar od site drugi....


Постирано од: mikus
Датум на внесување: 01.Октомври.2006 во 00:08
pa da

-------------
Unidentified Flying Object-- SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba ,neka i taka nee nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas


Постирано од: Prparim
Датум на внесување: 01.Октомври.2006 во 13:53
 
Нормално е да си се сакате. Може и јас ќе ве засакам.
 
Сега засега мислам дека најзабавен е оној најмасовниот.
 
 
Кајгана.


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 02.Октомври.2006 во 13:24
за масовноста оди кажи на баба ти од тие што стојат дека се онлајн нема ни 10% добра финта е тоа за такви како тебе

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 02.Октомври.2006 во 13:26
@prparim....kolku pati mi se ima sluceno na messenger da mi kazat deka sum onlajn na sajtov ali ustvari sum odlogiran.....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 02.Октомври.2006 во 15:36
Ајде, деца, без кавга, секој си има свој драЖ!
 
Некој помасовен некој помалку масовен.
 
Мир меџу животињама.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 02.Октомври.2006 во 17:16
Идивиди разбира се

-------------


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 04.Октомври.2006 во 09:48
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

@prparim....kolku pati mi se ima sluceno na messenger da mi kazat deka sum onlajn na sajtov ali ustvari sum odlogiran..... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
и да знаеш дека ќе стоиш онлајн најмалку еден саат ако не и повеќе, а и много онлјан што се не ни постотат зарем не сте се запрашале како може уште рано на сабајле да има 150 коринсици онлајн

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: dragana****
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 00:57
Mene najveke mi se sviga marifet


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 10:01
Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

@prparim....kolku pati mi se ima sluceno na messenger da mi kazat deka sum onlajn na sajtov ali ustvari sum odlogiran..... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
и да знаеш дека ќе стоиш онлајн најмалку еден саат ако не и повеќе, а и много онлјан што се не ни постотат зарем не сте се запрашале како може уште рано на сабајле да има 150 коринсици онлајн
 
Затоа што е посетен од цел свет и цела дијаспора.
 
Тие кои се наутро, ги нема попладне, ги нема навечер, комплет други се потоа, како во смени, затоа, не се чуди, не си ги мери со нив, аман веќе.
 
Или некоме лакше у д..е, него углаву уѓе?


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 10:02
мене сегде ми е океј......

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 10:38
I MENE, OSVEN NA VMAC.

-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 16:28
Originally posted by кајгана кајгана напиша:

ne ne e negov inaku zdr retard Embarrassed

Koj беше ти ???


Постирано од: Schumacher
Датум на внесување: 19.Октомври.2006 во 17:38
Само ИДИВИДИ.Се извинувам тоа беше грешка со точка и мотика!


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 19.Октомври.2006 во 17:48
TOCKA ti e tocka, samo kopiljaci se sobraa i izigravat gangsteri (da ne ti e poznato to??!!)a motika use ne se muvam tam......

bas go zagleab forumot na motika...ali prvite 20 temi se kopija od drugi forumi......

PS: zabaven so 5 clena??????

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 19.Октомври.2006 во 17:55

na kajgana lugeno se mnoogu krenati ko bogatasi se odnesuvaat a nemaat mozok da priznaat deka nekoj na forumt ima poveke pari od niv, 3 pati me baniraa bidejki rekov IDIVIDI THE BEST

ama ajde

clenuvam i na motika ama clenuvam tamu za da se slusnam so nekoi clenovi od forumov koi ne se mnogu aktivni ovde -------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: marco_antony
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 12:41
NAJZABAVEN FORUM E POD RAZNO...

Site zaedno ... NEMA TEMA...   ima dosta zezancii...
samo nekoi uspevaat da pravat malku i po nekoja kavga..

ama mirenjeto e posle poslatko... heheee-------------
                             PARADISE MACEDONIA


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 13:35
3 pati te baniraa deka smarase, spamirase i se troluese, a ne deka sio rekla deka idividi e the best.
Ne se banira za toa, tuku za trolling, spaming i seopsto smaranje.
Kajgana rulzzz, a ti si moe zlato banirano.
 
 
P.S. Ajde, pak brisete. Da vidam! Ili banirajte me, rekov KAJGANA DEKA RULLZ! Ajde.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 13:54
bas u momentov site forumi mi se

tipicna makedonska rabota.....LJUBOMORA!

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:08
Kazi nekoj deutsche forum.

-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:30
Originally posted by Lazycat Lazycat напиша:

3 pati te baniraa deka smarase, spamirase i se troluese, a ne deka sio rekla deka idividi e the best.
Ne se banira za toa, tuku za trolling, spaming i seopsto smaranje.
Kajgana rulzzz, a ti si moe zlato banirano.
 
 
P.S. Ajde, pak brisete. Da vidam! Ili banirajte me, rekov KAJGANA DEKA RULLZ! Ajde.

Па нели гледаш дека не те бришеме и не те банираме само да не сме како Кајгана таму тоа би го направиле нели,е овде малку поразлично малку повеке овде правиш што сакаш


-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:40
Zifti sde, a na kajgana baniraat za toa, a?
Jas ne spamiram be.
Pisuvam. Na tema.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:42
Епа сега ти љути се ама еве ти постави ваква тема на кајгана па ке видиш што ке се деси.Абе ИДИ ВИДИ е најрилакс форумче сватиWink

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:45
na kajgana mora da se vnimava so Acid iance sew sto ne mu se svigja ne dava kontar stav nego birise ili te baniraat !!Steta do toklu sto custvuvaat nadmok sprema juzerite a ustvari si lecat kompleksiLOLLOLLOL
 
ja gi znam siteLOL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:46

Nema potreba, znam deka nema da ima ni tamu lutenje, nitu brisenje, nitu baniranje.

 
Ima brisenje ako ima navredi, spam i troll stvari.
 
 


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:47
Па ајде отвори ваква тема ајде да гласаме и таму нели така најубаво ке видиме како штоWink

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 22.Октомври.2006 во 14:52
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

TOCKA ti e tocka, samo kopiljaci se sobraa i izigravat gangsteri (da ne ti e poznato to??!!)a motika use ne se muvam tam......

bas go zagleab forumot na motika...ali prvite 20 temi se kopija od drugi forumi......

PS: zabaven so 5 clena??????


И точка има форум????

А инаку за мотика...Ако требаше да се гледа кој од кој форум се краде тоагаш имаше цели реферати да ви деламLOL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 23.Октомври.2006 во 09:55
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Па ајде отвори ваква тема ајде да гласаме и таму нели така најубаво ке видиме како штоWink
 
Otvori be ti, strav da ne ti e?
A Шерифе? Wink


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 24.Октомври.2006 во 14:04
Во кајгана има само гадови кои мислат дека со ебиветар работи  се најпосетувани од сите....Ги имам фането на мамецот како креираат свои јузериLOLTongue..
Имаат свои регистрирани членови и самите си ги креираат.а башка тоа и гостите не се гости.....Еден ден ги изловив као рибиBig%20smile....
Исто така бидејки сум во можност на повече компјутери се одлогирав од мојот компјутер а бев логиран 1 саат после тоа Big%20smile..
Па дебилите се фалат дека имаат многу "јузери"...
Море да им кажам дека некој ги чита као селски буквар...LOL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 25.Октомври.2006 во 10:17
Ретардилејо, ако си ти исфрустрирано типче кое обезмозочено лае по форуми против другио форуми и искажува невистини, тогаш, в ред, ти се одбива на немање мозок, а ако си поисфрустрирано дури и од тоа, погоренапишаното, нема лек, само институција, имено Демир Хисар, каде бргу ќе научиш да плетеш калчунки.
 
Скини се бе лажго еден.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 18:58
TongueДа бе........


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 19:01
Originally posted by Lazycat Lazycat напиша:

Ретардилејо, ако си ти исфрустрирано типче кое обезмозочено лае по форуми против другио форуми и искажува невистини, тогаш, в ред, ти се одбива на немање мозок, а ако си поисфрустрирано дури и од тоа, погоренапишаното, нема лек, само институција, имено Демир Хисар, каде бргу ќе научиш да плетеш калчунки.
 
Скини се бе лажго еден.


Прво научи да пишуваш на компјутер,Winkи не попиздувај толку..кога ништо не знаеш


Постирано од: bone
Датум на внесување: 26.Октомври.2006 во 19:04

...hihi LOL LOL LOL ... po 3 pat me baniraja na kajgana ... LOL LOL LOL-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 10:34
Koj go toa stori bre Bone! A?
 
No, garant si zasluzil.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 10:37
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

Originally posted by Lazycat Lazycat напиша:

Ретардилејо, ако си ти исфрустрирано типче кое обезмозочено лае по форуми против другио форуми и искажува невистини, тогаш, в ред, ти се одбива на немање мозок, а ако си поисфрустрирано дури и од тоа, погоренапишаното, нема лек, само институција, имено Демир Хисар, каде бргу ќе научиш да плетеш калчунки.
 
Скини се бе лажго еден.


Прво научи да пишуваш на компјутер,Winkи не попиздувај толку..кога ништо не знаеш
Обезмашкостено детуле, оди бе не ме смеј.
Ниту се нервирам, ниту попиздувам, а знам, барем за кајгана знам.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 14:17
Добро де ти па си знај све за кајгана,......изгледа тоа што го напишав не го напишав за тебе :) -ваљда за некој друг......а ако те банираат после да не речеш дека се лоши...во меѓувреме забављај се со ацид LOL и мистикотLOL


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 15:08
Ќе се забављам, и со Мистичен и со Ејсид, како и со сите други.
Нормално дека се далееееекуууууу поинтересни и поголеми ЛУЃЕ од тебе.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 15:12
Пак ќе се табањате???


Секој форум за себе си е посебен, секој има драж и тишина таму ....
-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 15:48

Originally posted by bone bone напиша:

...hihi [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> ... po 3 pat me baniraja na kajgana ... [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> [IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2786/bone03tg5.jpg" />
E zosto BONE, citajki te dobro dete si , zasto ova:))Ne se luto za ova dete ama postara sum od tebe nekoi 5 -6 godini:))

Najzabaven forum, toj sto ke uspee da vi go skrene vnimanieto so dobar razgovor, dobri temi, kako i dobri clenovi za zabava

-------------


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 27.Октомври.2006 во 20:37
Originally posted by Lazycat Lazycat напиша:

Ќе се забављам, и со Мистичен и со Ејсид, како и со сите други.
Нормално дека се далееееекуууууу поинтересни и поголеми ЛУЃЕ од тебе.


Aман  бе кај кажав дека сум ја многу интересен....како прво на горенаведениве работи за фрустрации што си ми ги кажал..тоа си нема врска..на форум одам само ради забава и дружење...тоа ми е интересно и понекогаш се шалам до даска а понекогаш сум сериозен(правам што сакам)...LOLLOL...некогаш некого сакам да зафркнам...Tongueама сепак форум сме и пред компјутер не сме на некој митнг во живо.....може некој друг е исфустриран :) и не сакам да се карам со никого на овој форум...не сакам ништо да упропастувам со тоа карањеOuch


Постирано од: ultra
Датум на внесување: 28.Октомври.2006 во 19:07
Добро е што има повеќе форуми, така сите ќе си видат каде “друштвото“ најмногу им одговара... Горе доле пак истите луѓе се вртат, ама и тоа не смета...


Постирано од: nikolina
Датум на внесување: 28.Октомври.2006 во 20:28
na kajgana ima premnogu deca, malku ima vozrasni nad 20-22 so koi moze da diskutirash
 
a bagra ja rasipaa, nema posetiteli, nema novi temi za diskusii


Постирано од: Lazycat
Датум на внесување: 30.Октомври.2006 во 09:36
Originally posted by nikolina nikolina напиша:

na kajgana ima premnogu deca, malku ima vozrasni nad 20-22 so koi moze da diskutirash
 
a bagra ja rasipaa, nema posetiteli, nema novi temi za diskusii
 
Да де, јас, Бибика, Ацева, Струмикс, Лу, Наталија, Мандрак, Перл, Јаков, Вардарче, Дивајн, Мистичен................. да не редам, ама сите се испод 13 години, нели?
 
Форум е место за дружба, не за служба.


-------------
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!


Постирано од: JASNA27
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 19:18
Idividi e najzabaven so najzabavni lugje 


Постирано од: bone
Датум на внесување: 05.Ноември.2006 во 15:10
i najubaj pred se LOL LOL 

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 06.Ноември.2006 во 14:57
ИДИВИДИ!!!!!!!!!! Дефинитивно! Сум била и на други али нема толку многу теми а и не се толку интересни, а и луѓето не се волку друштвени....

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 06.Ноември.2006 во 16:16
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

ИДИВИДИ!!!!!!!!!! Дефинитивно! Сум била и на други али нема толку многу теми а и не се толку интересни, а и луѓето не се волку друштвени....


taka e, stvarno mnogu sme drustveni tuka na  forumot LOL


-------------


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 06.Ноември.2006 во 18:09
Па ја не кажувам лаги.... LOLLOLLOLLOL

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: StickyBoY14
Датум на внесување: 06.Ноември.2006 во 18:16

forum.kajgana.com е најзабавен според мене,прашувате за најзабавен..во тоа опфаќам да има најинтересни теми,најинтересни но и паметни мислења,секакви теми,дизајн подобар е сега кога прашуваме за дружељубивост не велам дека се лоши,само што таму се многу построги од овде,сум читал теми,и скоро во сите сум нашол постови надвор од темата овде на идивиди кои модераторите место да ги бришат учествуваат во нив,и дизајнот ви е премногу обичен,за другото и вие сте супер...и уште нешто можам да кажам,знам дека се борите кој ќе биде подобар и кој повеќе посетители да има,но не ќе е лошо да се здружите заедно,т.е. да станете вистински другари место цело време да ги навредувате нив како они биле недружељубиви,знам дека форумите морат да бидат разделени,но со самото дружење ќе добивате инспирација за отварање на нови поинтересни темиBig%20smileи нема да постои веќе толкаво ривалство меѓу вас.Ова е само мое мислење,но сепак можеби ќе ви значи нештоWinkСе читаме Постирано од: dragana****
Датум на внесување: 07.Ноември.2006 во 13:30
http://forum.marifet.com.mk - http://forum.marifet.com.mk ---- rulz


Постирано од: ice_dmx
Датум на внесување: 09.Ноември.2006 во 15:23
jas sum na site clen so se vika LOL Na Burek,Idividi,Motika,Ludnica i Nearni.Clap

-------------
dudenz


Постирано од: Retardinjo
Датум на внесување: 09.Ноември.2006 во 22:32
Според мене на  http://www.forum.motika.com.mk - http://www.forum.motika.com.mk - има нај пријателски и друштвени членови со исклучок на два троца..
Идивиди некако не ми оди зашто некои членови ме "Дават" и ме нервираат...Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk