IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Moon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Moon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Најзабавен мк-форум е:
    Испратена: 02.Ноември.2005 во 13:02
Според твое мислење кој е најзабавен мк-форум? Гласај и во коментар кажи зошто ти е најдобар и најинтересен форумот?

Изменето од Moon
Кон врв
viktor93 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktor93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 11:31
zatoa sto ima najgolem izbor
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 09:41
А што би кажала, јасно е ИДИВИДИ
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 10:56

овој тука  затоа што ми е прв и единствен

Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 11:00
Pa ovoj, drug poasalen nemam sretnato, mislam na mk, ako nekoj znae neka kaze.
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 11:02
idividi se razbira
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
mari20 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mari20 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 19:41
извинете ама кајгана ми е најдобар само што нешто има проблеми и не се отвара..ама и овој е супер..
mari..sekogas za tebe:)
Кон врв
vakondo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vakondo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 21:48
багра беше најдобар форум ама администраторите го сјебаа
Кон врв
SLaCk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLaCk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:01
Па му давам шанса сега на овој форум па ќе видиме хехе. До сега најактивен на кајгана бев. Ама однесувањето на модераторите/администраторите го уништи форумот банираат се живо и диво и бришат мислења ако не мислите како нив. ужас.
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:42
Toa ti e privaten web sajt, i privaten forum!!! hehehehehe!!! IDIVIDI e otvoren za muabeti so site lugje koi ne gi prekrsuvaat pravilata na ovoj forum!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 21:28
Macedonia forum 
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
Jo be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 274
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jo be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 22:08
    I JAS SUM ZA IDIVIDI FORUMOT ZASTO EDNOSTAVNO NAJDOBRI SE VO ODNOS NA SITE OSTANATI FORUMI.
TALE
Кон врв
Kaliana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kaliana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 12:48
Форумиве се иста шема.
Кајгана е копија на ајвар, 4фан копија на багра.
 
Има и нови форуми
таратур и мотика
 
ќе покаже времето какви ќе бидат Smile
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 12:03
Toa ti e privaten web sajt, i privaten forum!!! hehehehehe!!! IDIVIDI e otvoren za muabeti so site lugje koi ne gi prekrsuvaat pravilata na ovoj forum!!! 
ClapClapClap I JAS TAKA MISLAM
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.