IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > ИДИВИДИ > Забелешки и коментари за ИДИВИДИ > Форум информатор
  Активни теми Активни теми RSS - Информации за затворени, споени, преместени теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Информации за затворени, споени, преместени теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 49>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Информации за затворени, споени, преместени теми
    Испратена: 15.Октомври.2007 во 23:28
Подфорумот Софтвер неколку дена ќе биде во работна акција, така да ве известуваме дека многу теми, постови дупликати или непотребни работи ќе бидат или избришани или преместени...

Изменето од Анастеа - 03.Февруари.2010 во 00:50
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2007 во 16:18
Темата „меѓунационални односи“ е заклучена поради меѓунационална омраза. 

Изменето од bojan81 - 19.Октомври.2007 во 16:19
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 18:20
.


Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 12:09
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 18:25
вака сега. сликите и песните и неговите дела ќе ги ставаем во ТОШЕ ЛЕГЕНДА... за да не ни се мешаат со моабетите. со ацелера се сложивме да има една тема каде што ќе дискутирате за Љиља, Будимир и сите кои ви се негативци во врска со неговата смрт...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:37
.


Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 12:09
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 15:51
.


Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 12:09
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 11:55
префрлена темата за Боки и неговата промена (евентуална) на сексот, таму кај што и е и местото, во подфорумот СЕКС.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 20:45
Kako da se soocime so zagubata na sakanata licnost-префрлени се постовите во темата ПАТОТ ДО ЗАБОРАВОТ НА САКАНАТА ЛИЧНОСТ...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2007 во 18:13
Атмосфера-префрлена во Роматика, тоа што беше во ред, тоа што не беше е избришано.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2007 во 12:43
..GAY is OK !!  KOLKU STE TOLERANTNI?-преместена во секс. каде што е и уклучен подфорумот хомосексуалност.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 21:19
Prezervativ ili ne?-префрлена во Секс.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 15:53
СО КОГО БИ ЛЕГНАЛЕ ЗА НОВАТА ГОДИНА-преместена во СЕКС подфорумот
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 09:59
Жалби, пофалби, плачки за форумот   ке ја пуштам малку покасно ,да ја средам... Некои од вас ја претерале ,дајте малку повеке дух покажете .
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 14:42
вака сега,
немам намера да се мешам во работата на претходните модератори и затоа нема да ги модерирам постарите теми.
но сите нови теми, како и старите кои ќе бидат актуелизирани ќе бидат модерирани кога се работи за злоупотребата на нашиот јазик.
затоа, дозволете да ве известам дека

постови на орто, аладин, беличка, падисах, ал медина на босански јазик од темата ПРОРОКОТ МУХАМЕД се избришани и сите наредни кои повторно ќе бидат постирани на некој друг јазик освен македонскиот повторно ќе бидат избришени.

ова е македонски форум, кој сака да постира на друг јазик нека се помачи и нека преведе. кој не, нека напише нешто свое среќа

се надевам дека ќе ме подржите во оваа одлука

поздрав
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.