Испечати | Затвори го прозорот

Информации за затворени, споени, преместени теми

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: ИДИВИДИ
Име на форумот: Форум информатор
Опис на форумот: Модераторите информираат
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19640
Датум на принтање: 26.Септември.2023 во 09:58
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Информации за затворени, споени, преместени теми
Постирано од: Ghost
Наслов: Информации за затворени, споени, преместени теми
Датум на внесување: 15.Октомври.2007 во 23:28
Подфорумот Софтвер неколку дена ќе биде во работна акција, така да ве известуваме дека многу теми, постови дупликати или непотребни работи ќе бидат или избришани или преместени...

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          Коментари:
Постирано од: bojan81
Датум на внесување: 19.Октомври.2007 во 16:18
Темата „меѓунационални односи“ е заклучена поради меѓунационална омраза. 

-------------


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 27.Октомври.2007 во 18:20
.


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 27.Октомври.2007 во 18:25
вака сега. сликите и песните и неговите дела ќе ги ставаем во ТОШЕ ЛЕГЕНДА... за да не ни се мешаат со моабетите. со ацелера се сложивме да има една тема каде што ќе дискутирате за Љиља, Будимир и сите кои ви се негативци во врска со неговата смрт...

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 02.Ноември.2007 во 19:37
.


-------------


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 05.Ноември.2007 во 15:51
.


-------------


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 07.Ноември.2007 во 11:55
префрлена темата за Боки и неговата промена (евентуална) на сексот, таму кај што и е и местото, во подфорумот СЕКС.

-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 22.Ноември.2007 во 20:45
Kako da se soocime so zagubata na sakanata licnost-префрлени се постовите во темата ПАТОТ ДО ЗАБОРАВОТ НА САКАНАТА ЛИЧНОСТ...

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 27.Ноември.2007 во 18:13
Атмосфера-префрлена во Роматика, тоа што беше во ред, тоа што не беше е избришано.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 01.Декември.2007 во 12:43
..GAY is OK !!  KOLKU STE TOLERANTNI?-преместена во секс. каде што е и уклучен подфорумот хомосексуалност.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 11.Декември.2007 во 21:19
Prezervativ ili ne?-префрлена во Секс.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 15.Декември.2007 во 15:53
СО КОГО БИ ЛЕГНАЛЕ ЗА НОВАТА ГОДИНА-преместена во СЕКС подфорумот

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 24.Декември.2007 во 09:59
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10578 - Жалби, пофалби, плачки за форумот    ке ја пуштам малку покасно ,да ја средам... Некои од вас ја претерале ,дајте малку повеке дух покажете .


Постирано од: connected
Датум на внесување: 24.Декември.2007 во 14:42
вака сега,
немам намера да се мешам во работата на претходните модератори и затоа нема да ги модерирам постарите теми.
но сите нови теми, како и старите кои ќе бидат актуелизирани ќе бидат модерирани кога се работи за злоупотребата на нашиот јазик.
затоа, дозволете да ве известам дека

постови на орто, аладин, беличка, падисах, ал медина на босански јазик од темата ПРОРОКОТ МУХАМЕД се избришани и сите наредни кои повторно ќе бидат постирани на некој друг јазик освен македонскиот повторно ќе бидат избришени.

ова е македонски форум, кој сака да постира на друг јазик нека се помачи и нека преведе. кој не, нека напише нешто свое среќа

се надевам дека ќе ме подржите во оваа одлука

поздрав


-------------


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 24.Декември.2007 во 21:47
Temata Peticija za Tose e zatvorena. Odamna zavrsija site peticii za nego.
Temata Snimkata od Tose koga bil vo Bugarija e zatvorena. Celta poradi koja MOna Liza ja otvori taa tema e ispolneta.

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: connected
Датум на внесување: 28.Декември.2007 во 13:12
преместени постови во ЖАЛБИ,ПОФАЛБИ И ПЛАЧКИ ЗА ФОРУМОТ од темата РАЗНИ ЗАБЕЛЕШКИ И КОМЕНТАРИ

-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 19.Јануари.2008 во 13:40
ТАЈНА ВРСКА-заклучена. Да ги префрлам во постарата иста тема и ке ја избришам.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 19.Јануари.2008 во 13:49
Откако ги разгледав темите добро, увидов дека сепак Тајна врска си има свој сопствен контекст. Ке ја почекам Калина за да видам што таа ке рече дали да ја отвориме повторно.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 19.Јануари.2008 во 15:33
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Откако ги разгледав темите добро, увидов дека сепак Тајна врска си има свој сопствен контекст. Ке ја почекам Калина за да видам што таа ке рече дали да ја отвориме повторно.
 
otvorena e temata povtorno среќа


-------------
kuliraj


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 02.Февруари.2008 во 17:48
KARTEL STINKS-ИЗБРИШАНА

COCA COLA SOUND WAVE -ЗАКЛУЧЕНА ДО НАРЕДНОТО ЛЕТОголема%20насмевка


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Февруари.2008 во 19:52
Дали се осеќа она вистинското во веза? во ЉУБОВ избришана. последниот пост и беше во мај 2006.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 12.Март.2008 во 00:56
Dali postojat Duhovi? e prefrlena vo Misterija i Astrologija

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 12.Март.2008 во 18:37
izbrisani
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12232 - Vlatko Lozanoski (mak zvezdi)
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=11533 - Boki 13 na Evrovizija
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9274 - Koj e vasiot favorit na MAK ZVEZDI?


-------------
kuliraj


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 12:37
Ќе ги замолам членовите кои пишуваат разни песни од пејачи во темата НАПИШИ ТЕКСТ ОТКИНАТ ОД ДУША да се префрлат во темата ЛИРИКС во МУЗИКА. зашто едно не се напишани од нив друго не им се откинати од душа чим друг го напишал. СИТЕ ТАКВИ СЛУЧАИ КЕ СЕ СКРИЕНИ.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 18.Март.2008 во 12:39
temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12742 - Erostksa Poezija na site jazici  e prefrlena vo sex, so rethodna konsultacija so Eleni. Tamu i e poveke mestoto среќа

-------------
kuliraj


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 24.Март.2008 во 17:34
forum_posts.asp?TID=9557 - Mak Con I - 29.09.2007 - (САБОТА) од НОЌЕН ЖИВОТ затворена..Причина-помина настанот (или што и да беше) и немаше ниеден пост околу тоа.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 25.Март.2008 во 16:15
temata Kobudero-crna magija e prefrlena vo misterii i astrologija

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 25.Март.2008 во 17:12
ТЕЛО ЗА ПАРИ од подфорум ЉУБОВ преместена во СЕКС

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: moira
Датум на внесување: 27.Март.2008 во 22:18
Temata "Eксплозија во Драчево" otvorena od Epirot, izbrisana od podforumot Politika. Nitu sodrzinata nitu nastanot nemaat nikakva dopirna tocka so Politika!

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 31.Март.2008 во 11:58

Темите во Историја кои беа на Бугарски јазик се заклучени и скриени додека не реагираат модераторите.Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 31.Март.2008 во 15:26
forum_posts.asp?TID=5782 - СОБИРАНКА - Журка -НОЌЕН ЖИВОТ. Затворена. Темата е иста како СТЕ ЛИ ДА СЕ НАЈДЕМЕ СИТЕ ОД ФОРУМ. А и не беше допрена од 2006 год.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 31.Март.2008 во 15:31
forum_posts.asp?TID=8403 - Овој петок отворање на плажа Корали - Охрид -исто. со 3 поста од минатата година. може на лето повторно да ја отворам ако се отвори Корали голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 09.Април.2008 во 22:44
Mediumi:
Temata Sto mislite za Jelena Karleusa prefrlena vo Muzika...
Temata Televizii otvorena od clenot Rebeka e izbrsana, veke postoi takva tema...  Rebeka, Ova ti e posledna opomena za otvoranje dupli temi...Sledna opomena nema da ima...Razno:
Temata Kako do latinicna podrska e prefrlena vo Zabeleski...


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 11.Април.2008 во 12:07
vo muzika izbrisani:
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10608 - bend
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=11205 - poezija za peaci
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8997 - Marduk
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10353 - Metal/Metalcore/Hardcore
pominati nastani
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13160 - sto mislite za jelena karleusa  (ima veke tema za turbo folk i za srpska muzika)
- http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13159 - koj e podobar dusan svilar ili milan stankovic  (temata bese dijalog megu 2 drugarki)


-------------
kuliraj


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 14.Април.2008 во 22:20

vo noken zivot izbrisani:

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5219 - Goran Kan on tour
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5143 - Ноќен живот во Куманово
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5782 - СОБИРАНКА - Журка
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5939 - Нова година
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4944 - Излегување
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6957 - Дали сте ѕа стрејт журка?
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8292 - DJ Mael (NOMAD) MIND CONTROL RECORDS - PA
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=7861 - Skazi @ Gradishte Beach, Ohrid
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8403 - Овој петок отворање на плажа Корали - Охр
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9083 - Bizzare Contacts@ Skopsko Lizgalishte
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9557 - Mak Con I - 29.09.2007 - (САБОТА)
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10023 - Predoziranost od osudi-Muzika i Akcija
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8663 - gradiste
 
site imaa samo eden post i toa izvestuvanje za zurki odamna pominati...
 
 
 


-------------
kuliraj


Постирано од: moira
Датум на внесување: 23.Април.2008 во 21:37
Темите на подфорумот Политика f**k Nato i f**k Greece избришани. Образложение зошто се избришани мислам дека е непотребно, мислам дека насловот на темите говори за тоа.

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 26.Април.2008 во 01:25
Temata: Mi fali, mi nedostasuva, bese sokriena za da se iscisti od off topic postovi...Povtorno e vratena nazad...
Temata: Sakam da kazam...e sokriena za da se iscisti od off topic postovi...Ke bide vratena otkako ke se sredi...

Posleden pat naglasuvam: Imate temi koi se nameneti za MUABET...


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 26.Април.2008 во 03:22
Se predomisliv: Ke ja ostavam temata "Sakam da kazam..." onakva kako sto e...ispukajte se ubavo...muabetete...sto sakate pravete tamu...ama ako vidam off topic post na druga tema...voopsto nema da bidam tolku fina ko sto bev do segaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 28.Април.2008 во 22:58
Temata "Politicka odmazda na moderatorkata od politika" otvorena od strana na Orlov e zatvorena i sokriena.

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Перун
Датум на внесување: 02.Мај.2008 во 12:44
Originally posted by nedopirliviot nedopirliviot напиша:


И тоа ли беше причината со моира да го истурите бесот врз орлов. Нејзиното недолично однесување ја достигна кулуминацијата,да не кажам точката на вриење. Затоа сета сторија на моира ќе заврши медиумски, доколку администраторите не поведат постапка против неа, и не ја сменат под хитно.
....
Зар не смеат борците- членови да имаат право на свое јавување и учество на фдорумот?
 
Целосно ја поддржувам Моира во начинот на кој го модерира подфорумот.
 
Со закани нема да постигнеш ништо.
 
Верувам дека сите сме благодарни на придонесот на борците, но форумов не е место за остварување на нивните права.
Тука сите се рамноправни.


Постирано од: moira
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 18:25
Во подфорумот Философија и Психолигија избришани постови на diogenskopje, anakin i blueprayer на тема: Каков моЗок имате.

Оффтопици и надмудрување!

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 18:59
Temata Prostitutka za sinot e prefrlena vo Sex Zanimlivosti. Temite shto gi otvoril ninno se zatvoreni, a negovite postovi se prefrleni vo veke postoechki temi.

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 13.Мај.2008 во 11:17
Ve izvestuvame deka temata Vasha poezija II ke bide zatvorena.
Site postovi ke bidat prefrleni vo temata Vasha poezija kade
ponatamu ke mozete da ja postirate Vashata iskluchivo LICHNA poezija.
Pozdrav


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 16.Мај.2008 во 17:47
iako bese otvorena so druga cel, postovite od temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13274 - Литературен мак. јазик  ke bidat prefrleni vo http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13027 - Македонски литературен јазик , zatoa sto pocnaa da se poklopuvaat so veke postoeckata. среќа

-------------
kuliraj


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 23.Мај.2008 во 21:30
Od forum Medicina temata КАКО ДА ЈА ИНСТАЛИРАМ FIFA MANAGER 08 prefrlena na TEHNOLOGIJA I NAUKA-Elektronski igri vo Pomosh 

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: moira
Датум на внесување: 31.Мај.2008 во 14:09


Бидејки како што знаете предизборниот молк настапи од нокеска од 00 h, сите теми кои се однесуваа на предврeмените Парламентарни Избори се затворени.

На истите се читаме и коментираме во Недела по 19h.


ВО МЕЃУВРЕМЕ ДИСКУТИРАЈТЕ НА ОСТАНАТИТЕ ТЕМИ ВО ПОЛИТИКА!
___________________________________________________________________ДА ПОКАЖЕМЕ И ДОКАЖЕМЕ ДЕКА МАКЕДОНИЈА Е ЦИВИЛИЗИРАНА И ДЕМОКРАТСКА ДРЖАВА ВО КОЈА ГРАЃАНИТЕ УМЕАТ И ЗНААТ КАКО НА ДОСТОИНСТВЕН НАЧИН ДА ГО ОСТВАРАТ СВОЕТО ДЕМОКРАТСКО ПРАВО!

НЕКА ПОБЕДИ ВОЉАТА НА МАКЕДОНСКИОТ ЕЛЕКТОРАТ!

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: moira
Датум на внесување: 09.Јуни.2008 во 15:26

Тема: Grujo NE GO BIVA ZA Premier GO BIVA ZA.....     
     
Автор trnar

AKO NE GO BIDVA ZA PREMIER KAKO GO ZAMISLUVATE GRUEVSKI VO GRUG OBICEN ZIVOT...Избришана затоа што нема потреба од оваква тема на подфорумот Политика која би водела кон некакви конструкции, инсинуации и фикции а воопшто не се однесува за ПОЛИТИКА, а ваквите дискусии се знае како завршуваат!
-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 15.Јуни.2008 во 13:45
Temata Турција меѓу 20-те водечки економии ke ja skrijam dodeka ja sredam . Se nadevam deka nacinot na komunikacija megu ucesnicite bil ,,momentalno euforicno raspolozenie,, . Zatoa ovoj pat samo ke gi zamolam  vo idnina da bidat pokorektni kako ne bi  moral da prevzemam nepopularni merki . 


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 18.Јуни.2008 во 13:48
Moda i ubavina,tema...Shto si kupivte za Veligden-izbrishana..imashe samo dva posta

Moda i ubavina,..izbrishani temi Baram pomosh,Pirs i LUSH,
od 2006 godina,veke zatvoreni so po nekolku posta vo niv.

Tema,Zoshto se shminkaat zenite,prefrlen edinstveniot post vo tema So shminka ili bez.

Tema..Higiena-izbrishana, ni eden konstruktiven odgovor osven
medjusebni razgovori


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: seka
Датум на внесување: 19.Јуни.2008 во 09:30
Temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10708 - КУПУВАМ ТЕЛЕФОН  ja "prekrstiv" vo http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10708 - Пазарете се тука (Мобилни)
 
Temite
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12053 - prodavam Nokia
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9659 - Продавам Apple IPhone
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=7226 - Prodavam Nokia 6288
se prefrleni vo http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10708 - Пазарете се тука (Мобилни)
 
temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8270 - INFO:Makedonski forum za elektronika  e izbrisana, forumot ne postojit
 
dosta vi bese za denes голема%20насмевкаголема%20насмевкаплазење
 


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 26.Јуни.2008 во 11:30
Темите

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4594 - PORTUGALIJA - FRANCIJA

Анкета: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2668 - Germanija 2006

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4577 - Португалија - Франција

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4618 - Zidane V Materazzi

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=4618 - Zidane V Materazzi

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5144 - K.F BASHKIMI

http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5587 - Црвена ѕвезда

Анкета: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5505 - Македонија - Русија

Анкета: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=3082 - кој фудбалски клуб од МК може да...

Анкета: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5659 - Игор Митревски Во Манчестер Јунајтед

Анкета: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5954 - Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07

 
 
 
од Фудбал се заклучени. Се работи за теми кои не се посетени од 2006. Нормално, со можност, ако има интерес повторно да се отворат.


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 01.Јули.2008 во 17:30
Темата Лига на шампиони 2007/2008 во Фудбал ....насловот е смене во Лига на шампиони...за да не мора да се отвора нова секоја година..

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 04.Август.2008 во 13:42
Mediumi:
Temata Kanal 5 Televizija e spoena so temata Kanal 5...
Bi gi zamolila clenovite koi se aktivni na mediumi, pred da otvorat nova tema da proverat dali veke postoi ista takva za da ne se dupliraat temi...


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Август.2008 во 16:53

Споени се темите Што музика слушате (може и со слика) и Каква музика ви лежи на душа со темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2655 - Каква музика слушате .

Сите постови (освен неколку избришани надвор од тема) се префрлени во темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2655 - Каква музика слушате .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Август.2008 во 18:49
Темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6946 - Македонски народни песни  споена со темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6512 - ПЕСНАРИЦА НА МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ.
Постовите од темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6946 - Македонски народни песни  се префрлени во постарата тема http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6512 - ПЕСНАРИЦА НА МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ .
Дел од постовите во темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6512 - ПЕСНАРИЦА НА МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ  (со текстови од српски песни) се префрлени во темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12727 - Српска музика .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 06.Август.2008 во 10:11
Temata Besplatni ucebnici od idnata ucebna godina prefrlena vo novo otvorenata Ministerstvo za obrazovanie...zaradi pogolema preglednost... i opfatenost na site pozitivni i negativni akcii kako i pozitivnite i negativnite stavovi i mislenja za tie akcii... na Ministerstvoto za obrazovanie...pozdrav...


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 08.Август.2008 во 13:09
Tema Najdobri filmski repliki i citati premestena
od Umetnost i kultura vo Film-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 08.Август.2008 во 13:21
Tema Kafe muabet za gledan film od
Umetnost i kultura premestena vo Film


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 08.Август.2008 во 13:43
Tema Merak..otvorena vo Umetnost i kultura
ja prefrliv vo filosofija i psihologija,od vremeto na
otvaranje do sega go izgubila kontekstot i postiranjata
pominale vo  filosofski razmisluvanja-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: seka
Датум на внесување: 08.Август.2008 во 16:19
Kolku e dobra rabotata na brod, postovite se prefrleni vo http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5430 - Работа на брод, што како и зашто ?????


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Август.2008 во 16:26
Темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13535 - Дали ви се допаѓа МАКЕДОНСКАТА музика?  споена со темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9758 - Mакедонска музика.
 
Сите постови се префрлени во постарата тема http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9758 - Mакедонска музика .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 12.Август.2008 во 00:46
Tema Dali vi se dopadjaat vash*te zabi
od Moda i ubavina ja premestiv vo Medicina-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 15.Август.2008 во 15:56
Трофеј Македонија во кошарка-Преместена во Кошарка новости.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 18.Август.2008 во 12:45
Tema Depresija i antidepresivi od filosofija ,prefrlena na medicina
Za depresija i fobii veke postoi tema vo filosofija,no kako ovde akcentot e
poveke za lekarstvata,smetam deka ovoj podforum e poveke prikladen.
Postovite koi bea medjusebni dogovaranja kade temava treba da stoi gi izbrishav. 


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: moira
Датум на внесување: 23.Август.2008 во 19:45
 Тема: Колку верувате во Кодот на Да Винчи? од подфорумот Философија и Психологија префрлена во подфорумот  Вероисповед!

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 24.Август.2008 во 15:35
Tema String forces tekstovi od forum Umetnost,kultura,tradicija
premestena vo forum Muzika,docna vidov deka veke ima ista tema
tamu,go molam moderatorot da gi prefrli postovite.


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 27.Август.2008 во 20:33
Prefrlenata tema od Razno-Najdi mi slika e spoena so temata vo forum  Zabava-Podforum-Sshtosevi,vicevi vo temaPronasi slika.Site postovi od predhodnata se prefrleni tamu.


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: seka
Датум на внесување: 29.Август.2008 во 13:09
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6412 - Видео Камери  izbrisano (samo 2 posta)  vo podforumot http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=45 - Фотографија, камери и видео   ima se za video kameri

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 02.Септември.2008 во 13:03
Temata NUMIZMATIKA otvorena vo Umetnost i kultura
e izbrishana od tamu i prefrlena vo podforum DRUGI HOBIJA-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 00:36
Tema Zlostorstvo i kazna-Dostoevski vo Umetnost i kultura e izbrishana.
Postot vo koj se barashe od avtorot pomosh za elektronska forma na knigata go prefrliv vo tema
On Line Knigi na istiot podforum.

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 11:40
Temata Besplaten prevoz na srednoshkolcite otvorena od Mileg, spoena so Dali treba  prevozot da bide besplaten, bidejki razrabotuvaat ista problematika... Mileg, bidejki si zainteresiran za problemite i novostite vo obrazovanie te molam prvo prolistaj gi temite za da ne se povtoruvaat isti temi. Pozdrav.


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 15:35
Tema Fustan za vashata svadba vo podforum Moda
e zatvorena,postoi ista pod naziv Venchanica-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 19:16
Odamna e dogovoreno  vo tema Vasha poezija
da se pishuvaat samo lichni tvorbi,a komentari
kritiki i ostalo vo temata Kritiki....Zbunet,...zatoa ti go
izbrishav postot,portata stavi si ja na nekoja soodvetna tema-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 20:36
Pak brishev po podforumite reklami za nov forum
kolku se samo uporni....-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 09.Септември.2008 во 17:02
vo bugarska muzika:
-brisev postovi so navredliva sodrzina
-site tekstovi od pesni, bea prefrleni vo lyrics
-site linkovi bea prefrleni vo "sto slusate vo moemntov" (temata e otvorena za diskusija za muzikata)
pozdrav среќа


-------------
kuliraj


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 15.Септември.2008 во 15:15
temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15568 - HARD ON.....  od ljubov e premestena vo sex

-------------
kuliraj


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 22.Септември.2008 во 10:00
Темата “Тоше Проески - гордост македонска“ префрлена во подфорумот Тоше Проески - IN MEMORIAM.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 23.Септември.2008 во 15:18
... spoeni temata Cimerski zivot i Cimeri...obrabotuvaat ista tematika...


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 24.Септември.2008 во 11:34
Temata Veruvate li vo zadgroben zivot?
otvorena vo Umetnost ,kultura,tradicija zatvorena
postoi ista vo Misterii i astrologija.


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 25.Септември.2008 во 12:30

 Пар Членови континуирано ја злоупотребуваат темата Критики, коментари, предлози, совети... .   со мегусебни препукувања  итн...   Ве замолувам да прекинете во спротивно ке морам да реагирам непопуларно .Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Септември.2008 во 12:34
Критики, коментари, предлози, совети...   поради злоупотреба ја затворам ,доколку имате потреба контактирајте ги лично модераторите или администраторите


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Септември.2008 во 20:27
Temite vo podforum Patuvanja
Albanija i Odmor vo Albanija spoeni
ista sodrzina-turizam vo Albanija-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 26.Септември.2008 во 20:42
Podforum Patuvanja...
Spoeni temite Turskite plazi na 3-to mesto na svetot
i Turcija-Antalija...ista tematika...letuvanje i ubavinite
na Turcija-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Септември.2008 во 13:50
Споени се темите http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6167 - ГАТАЊЕ НА КАРТИ ИЛИ КАФЕ  и http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=11163 - Верувате во "гатање" на кафе .
Сите постови се префрлени во темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6167 - ГАТАЊЕ НА КАРТИ ИЛИ КАФЕ .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 23.Октомври.2008 во 08:55
Spoeni temite: Promena i Shkolstvo kakvo sakam da imame
i Moeto poinakvo drugarce i Deca so posebni potrebiПостирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 28.Октомври.2008 во 18:40
temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=16328 - Prvi exYUGOSLAVIA nightlife portal  prefrlena vo interesni sajtovi

-------------
kuliraj


Постирано од: seka
Датум на внесување: 29.Октомври.2008 во 13:18
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15138 - Откачени ФОТКИ!  temata ja spoiv so http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=3895 - Смешни слики

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 31.Октомври.2008 во 17:03
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15503 - ИНКЛУЗИЈА НА ДЕЦА СО ПОП ВО РЕДОВНИТЕ УЧИЛИШТА  od semejstvo prefrlena vo obrazovanie

-------------
kuliraj


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 14.Ноември.2008 во 17:08
Темата   http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12974 - Од кој тип е вашата плата?  преместена во Разно.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 20.Ноември.2008 во 18:19
Originally posted by seka seka напиша:

Темата forum_posts.asp?TID=11284 - Гарантно писмо , привремено ја сокрив! Муабетот отиде на сосема друга страна, кога ќе ја средам повторно ке ја вратам.


forum_posts.asp?TID=11284 - Гарантно писмо повторно отворена тема.... отворив и нова тема каде што можете да се „препукувате„ црвенеење forum_posts.asp?TID=16717 - Македонци во МК & Македонци во Странство

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 23.Ноември.2008 во 00:13
 Темата   http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=16674 - MSN на македонските пејачи  затворена.
Лични податоци од пејачите барајте на нивните сајтови или продуцентски куќи...


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Декември.2008 во 21:13
Темата http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=16863 - Македонски народни песни - текстови  споена со http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6512 - ПЕСНАРИЦА НА МАКЕДОНСКИ НАРОДНИ ПЕСНИ .

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Декември.2008 во 20:34
Темата Акорди е споена со http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6510 - ПЕСНАРИЦА НА ЗАБАВНИ ПЕСНИ .

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 11:25
Originally posted by seka seka напиша:

TESTAMENTOT NA ALEKSANDAR MAKEDONSKI
i ovaa tema privremeno sokriena
 
temata http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=16870 - TESTAMENTOT NA ALEKSANDAR MAKEDONSKI , prefrlena vo http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=55 - Уметност , култура и традиција , po dogovor so Administratorot i Marco


-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 16:16
Споени две исти теми за смртна казна.
Постовите се префрлени во постарата тема http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9849 - СМРТНА КАЗНА?! .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2008 во 16:41
Споени се темите http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15854 - Несоница  и http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10186 - Неможам да спијам .
Постовите се префрлени во постарата тема http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10186 - Неможам да спијам .


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 18.Декември.2008 во 08:15

ги соив темите Деца во семејство (анкета за колку деца) и КОЛКУ ДЕЦА САКАТЕ ДА ИМАТЕ?-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 19.Декември.2008 во 11:33
Планови за свадба i Свадба ги сспоив

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 22.Декември.2008 во 13:49
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5692 - Живот во странство  преместено од http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=70 - Семејство  во http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=48 - Македонци ширум светот

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: seka
Датум на внесување: 23.Декември.2008 во 08:00
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10710 - ZAEDNICATA (ZIVEENJE SO RODITELI) I BRAKOT  и http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=5083 - Под ист кров  ги споив

-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk