IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Џогинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Џогинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 14:42
Гледам во парк се натрчавме...се згазивме од возење колицки балерини возови
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 17:23

 

 Pa gledaj vamu...... nemozam da kazam, zadisen sum ufffff ova trcanjevo

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 22:31
Ајде  кралу наш ајде бргу водичка....освежи се имаме уште 5-6 круга 
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2006 во 21:43

Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Ајде  кралу наш ајде бргу водичка....освежи се имаме уште 5-6 круга 

 Smej se samo ti , lesno ti e tebe , samo si plivkas a ja

 

                           

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:09
dosta se zalite, ajde uste malku
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:26
ајде ајде ајде и утрово  будење со по некој круг , кој колку може ајдееее сите со насмевки без кукање
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:43
јас не можам да џогирам или трчам, се уморувам на првите 200 метри  а чудно, за други спортови исто толку динамични, сум издржлива
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:46
ако мило ајде ке направиме неколку пати по 200 метри ..............ке видиш по неколку такви тренинзи се ке се смени , одиме после и на друг спорт по твоја желба .....ајде.... 
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:50
ГЊУРЕЊЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 00:25

Originally posted by blue blue напиша:

ГЊУРЕЊЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

еј како ова сум го пропуштил пар денови .лани купив одлични пераи.....годинава на ред е одлична маска .........и се знае .твојот спорт .леле...и мене ми е љубов.........

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 12:03
хе хе хе имам маска и пераи..гледам јас топка под вода ке играме..
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 12:08
 заликува на интересно лето .........
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 12:10

blue напиша:
ГЊУРЕЊЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

еј како ова сум го пропуштил пар денови .лани купив одлични пераи.....годинава на ред е одлична маска .........и се знае .твојот спорт .леле...и мене ми е љубов.........

 

гњурење срц ми е манија од малечка....иако се уште гњурам на диво (без специјални опреми, освен наочари и обични маски) решена сум да се организирам подобро...а како што гледам, имам од кого советчиња да украдам  

Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 12:43
Originally posted by blue blue напиша:

blue напиша:
ГЊУРЕЊЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

еј како ова сум го пропуштил пар денови .лани купив одлични пераи.....годинава на ред е одлична маска .........и се знае .твојот спорт .леле...и мене ми е љубов......... 

гњурење срц ми е манија од малечка....иако се уште гњурам на диво (без специјални опреми, освен наочари и обични маски) решена сум да се организирам подобро...а како што гледам, имам од кого советчиња да украдам  

ej  bitno e deka ljubovta e tuka , deka uslovi imame  ,deka vo leto sme tamu........znaci lets fun , oprema.....za zezanje dovolna e za poveke skapa eИзменето од Delfin
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,189 секунди.