IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Џогинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Џогинг

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2006 во 17:26
па баш со оваа килажа и незнам колку е паметно да џогирам, ама ај кога ќе намалам
Кон врв
Nelita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nelita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2006 во 16:04
Go obozavam ovoj sport ama porano si imav vreme sega nekako poveke trcam po drugi raboti otkolku za relaksacija!  
„Чувствувам дека ќе полудам оваа пролет,заради една далечна убавина!“
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2006 во 19:05
vazno se trca po nesto:)
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 14:22

Ајде мили мои , почнува сончко да ни се насмевнува почесто  , ајде малку темава да ја освежиме со нова енергија и да поттикнеме уште некој да ни се придружи .

Ајде кој колку може , јас само ке гарантирам дека доколку павилно се темпира дозата секој секогаш ке си оди дома порасположен од кога е кога дошол .

Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 18:12

 

 Se slozuvam so tebe Delfinco, mislam deka vreme e da se razdvizime malce.

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 18:39
se soglasuvam i jas -vremeto stanuva potoplo treba da se razdvizime
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 21:10
Okeeejjjj  trojca se poveke od ic  ajde ima li uste zainteresirani , sakame da sme polni so energija , nasmeani , so nekoj gram pomalku od sega , so nekoe muskulce pozategnato od sega  , sekoj da se najde vo pisanoto pogore i ajde na dzoging
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 18:27
ајде во недела сите во парк
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 18:30

Originally posted by batt's batt's напиша:

à¼äå âî íåäåëà ñèòå âî ïàðê

 Batt's, prifateno, makar odamna ne sum trcal mislam ke ne pricekas malce neli?

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 20:22
хахахахахаха

ама јас ќе запишувам време на поминување
и ќе давам поддршка
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 22:04

Originally posted by batt's batt's напиша:

хахахахахаха

ама јас ќе запишувам време на поминување
и ќе давам поддршка

 

 Batt's ne bidi tolku strog, pa neli sme prijateli.  

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 09:10
ic ne sum strog

"AJDE TAMU BEZ VRTENJE! TRCAJ!"
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:59

Добро е добро е се собира друштвото   само некако да не биде еден трча 5 души бројат

Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 14:31

  најдобро е трчање по планински предели, нешто како крос. дава посе*ен дух во трчањето бидејќи те тера и да размислуваш и да правиш план каде и како да згазнеш. е сега ИМА И ВАКВИ НЕКАДЕ Alligator

ПА ПАЗЕТЕ

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.